Treść opublikowana przez kulfon3
-
335i e92, mock (404KM 590Nm TC-performance)
nie lepiej było kupić cały zderzak tył? pełno tego na allegro.wolałbym się nie bawić w "naprawę" starego. a ten zderzak przedni z US dodawał autu wyjątkowości.teraz będziesz jak cała reszta ;)
-
Spotkania / Spotkanie / Spot / Spoty Wrocław
11 aut plus "prawie auto" Owcy. największa frekwencja w sezonie! :D
-
Spotkania / Spotkanie / Spot / Spoty Wrocław
Zapowiada się rekordowa frekwencja w tym roku ;)
-
E92 335d Project X - pierwsze zdjęcia F10 str. 76
nie rozumiem tych,którzy kolegi nie rozumieją :) jak nie chce jeździć autem w zimie to nie chce :cool2:
-
Ciekawe oferty z allegro - e9x
jak ktoś ma E92/93 335 i kogoś w Niemczech (wysyłka) to na ebay.de jest tylny dyfuzor PERFORMANCE na licytacji: http://www.ebay.de/itm/Bmw-e92-335i-Performance-diffusor-/231350166079
-
Spotkania / Spotkanie / Spot / Spoty Wrocław
:shock: ja też :lol:
-
Części PERFORMANCE, gdzie kupić ?
koledze jednak chyba chodzi nie o m-pakiet,a o PERFORMANCE.tego na allegro co kot napłakał
-
Spotkania / Spotkanie / Spot / Spoty Wrocław
w niedzielę meczu nie ma,więc stadion wolny :cool2: spotkanie można rzeczywiście przełożyć na trochę wcześniej,bo o 18-19 to już praktycznie ciemno się robi. ja w tygodniu nie mam czasu, na jakieś regularne spotkania co któraś tam niedziela też nie jestem w stanie się deklarować,bo różne sytuacje się zdarzają. po to jest ten temat żeby się zwoływać na spota i myślę,że do tej pory ten kto się chce/ma czas spotykać to na spota jest w stanie trafić.nie widzę sensu w wyznaczaniu na stałe konkretnych dni,ale róbta jak większości pasuje :cool2:
-
[EXX, FXX] Carly (dawniej BMWhat) Android, IOS
też zakupiłem dzisiaj ori adapter,bo poprzedni z ebay diagnostykę błędów ogarniał, kodowanie - nie wszystkie moduły,a parametrów live w ogóle nie chciał czytać.przy oryginalnym wszystko ma działać. szkoda,że nowe opcje np.dpf będą dodatkowo płatne...
-
Wymiana zegarow w e90 2.0D
odgrzewam kotleta - myślę o zmianie swoich zegarów (wersja podstawowa): http://img15.allegroimg.pl/photos/oryginal/46/24/97/23/4624972377 na używane z wersji HIGH czyli takie: http://img05.allegroimg.pl/photos/oryginal/46/11/30/18/4611301863 przerabiał ktoś temat? jakieś info komu na dolnym śląsku możnaby to zlecić (dopisanie VIN,przeigu,kodowanie i co tam jeszcze trzeba) żeby po przełożeniu wszystko działało ?
-
Olej na kolektorze wydechowym.
mam nadzieję,że opanujesz wyciek i do zobaczenia na jakimś spocie :cool2:
-
Re: BMW E90 LCI ///M by mundi ATE POWER DISC+ATE CERAMIC
szkoda,że tych tarcz nie robią do 320d X-drive. ja z kolei u siebie z przodu mam ate ceramiczne,a z tyłu zwykłe i potwierdzam - baardzo duża różnica w pyleniu na korzyść ceramicznych!
-
E92 335i wymiana oleju w skrzyni automatycznej
9,5L to jest chyba w całym układzie. w samej misce tyle nie będzie.zagadaj do kogoś kto temat zna na wylot np. Gorik79
-
Bmw e90 330d kilka pytań o automat
no i obowiązkowo kierownica z manetkami zmiany biegów. wtedy jest dopiero frajda z automatu.
-
Spotkania / Spotkanie / Spot / Spoty Wrocław
ja postaram się być. mam nadzieję,że śląsk nie gra meczu w tym dniu i godzinie.
-
E91 320d - Montegoblau. Projekt skończony.
odnośnie tych wlotów to znalazłem lepszą cenowo ofertę - na dodatek w czerwonym macie - 45USD do Polski: http://www.e90post.com/forums/showthread.php?t=289187 efekt raczej bardziej wizualny niż praktyczny.
-
Spotkania / Spotkanie / Spot / Spoty Wrocław
Widać wszyscy w lesie grzyby zbierają ;) Kolego Owca, przekładamy spota na inny raz w takim wypadku.
-
E92 335d Project X - pierwsze zdjęcia F10 str. 76
Za taki piniądz wziąłbym dwie! :)
-
Spotkania / Spotkanie / Spot / Spoty Wrocław
Ja później nie mogę.ktoś jeszcze na zakończenie sezonu??? :)
-
chip tuning - wykres
To E60 to seria??? Ładny przyrost!
-
La Bunia 325xi: ublock forever !
ja tam wolę LCI.możliwe,że zostałem zmanipulowany ;) tak czy siak, Rivasi,Twój temat to jeden z ciekawszych na forum i z przyjemnością się go czyta :cool2:
-
Spotkania / Spotkanie / Spot / Spoty Wrocław
stadion jutro 18?
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
Mariusz,mówiłem Ci, dach nie hamuje, hamulce hamują ;) To musi być kolejny mod - heble Performance! :cool2:
-
bmw e91 kierownica m pakiet
niby jakie? jak kupi dobrą poduchę to co niby ma się z nią dziać? w fabryce przecież nie produkują kierownic od razu z poduszkami :)
-
bmw e91 kierownica m pakiet
rok na forum i naprawdę nie wiesz jak wygląda kierownica m-pakiet ? tematów jest pełno.trzeba trochę :search: