Skocz do zawartości

kulfon3

Zasłużeni forumowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kulfon3

  1. lepsza taka inwestycja niż carbonowy dach :wink: wracając na chwilę do wypowiedzi kolegi Wlodi to autor tematu nie ma chyba pretensji jak ktoś wyraża swoje zdanie na temat tego co robi. nie zawsze musi to być wkład rodem z wikipedii,bo nie każdy ma taką wiedzę.poczucie humoru to bezcenna cecha,którą niestety nie każdy posiada :wink: :cool2:
  2. nie mam pojęcia :?
  3. no to masz mega pecha kolego,bo ze strony twórcy BMWhat wynika,że od 03/2007 kodowanie jest możliwe. miesiąc różnicy.... http://www.ivini-apps.com/apps_detail_bmwhat_iphone.html musiałbyś zmienić telefon na z androidem, i kabel,a nie adapter i wtedy by poszło: http://www.ivini-tech.de/en/adapter/android/bmwhat-kabel-usb/a-1001/
  4. 06.2009 LCI. mam dodatkowo oryginalny moduł/adapter BMWhat i wszystko działa jak należy.
  5. no właśnie.auto jest tak doinwestowane,że nie wiem co musiałby zrobić żeby wyglądało TANIO. nie da się! ;) Rivasi - mistrz ciętej riposty! :D :cool2:
  6. z tą benzyną to rozumiem,że masz na myśli paliwo=ropę? bo ogólnie benzyny do diesel'a to bym nie polecał...
  7. pomysł z założeniem jednego fotela jest dosyć ciekawy. też bym tak zrobił,a drugi dokupił jakby trafiła się jakaś okazja,albo wcale ;)
  8. ładny,zadbany egzemplarz. dobry pomysł z tą dokładką Alpiny :cool2:
  9. to jest konto forumowicza Kamila.czekam jak wystawi tylni dyfuzor ;)
  10. po takim opisie chyba wróżka. co masz na myśli pisząc,że "nie idzie się wpiąć do komputera" ?
  11. http://www.e90post.com/forums/showthread.php?t=289187 - tu masz źródło.wygląda na to,że do pre LCI i do LCI są takie same. zamawiaj :cool2:
  12. Kolego, na wszystkie części performance masz taki rabat? ;) pytam,bo szukam dyfuzora performance do E90/91 2.0D,a ceny ogólnodostępne trochę średnie za kawałek plastiku. pozdro
  13. Kolego Rivasi, przecież ja mam E91, no i wersję czerwoną oczywiście,więc nie wiem o co Ci chodzi czy to istnieje.przecież widać w moim aucie ;) no właśnie też się w końcu o tym dowiedziałem. na razie będę jeszcze próbował lokalnie,ale jak się nie uda to się na pewno odezwę do Ciebie.dzięki za info :cool2:
  14. nie możesz auta oddać do ASO albo innego warsztatu żeby zrobili z AC?
  15. ktoś musiał tymi tarczami ostro p....ąć ,że tak pękły. swoją drogą miałem podobną przygodę,ale sprzedawca po złożeniu reklamacji przysłał bez problemu drugi komplet.lekcja na przyszłość - jak można to kupować tarcze na miejscu. felgi jak nowe! ;) :cool2:
  16. pytanie do tunerów: jakbym w swoim 2.0d n47 177KM zrobionym na 200KM/400Nm automat wymienił konwerter skrzyni na ten mocniejszy ze 123d to na jaki przyrost Nm można liczyć po korekcie programu?warto się tym zająć? dodam,że IC mam już z wersji 335d.
  17. no jak to gdzie? przecież lampy są identiko! ;) -------------------------------------------------------------------------- TEAM LCI ;)
  18. foliatec ma w palecie kolor złoty - jest on zbliżony do performance.pasuje do białego :cool2:
  19. miałem na myśli 320d właśnie w wersji n47 177/184
  20. świetnie te lampy wyglądają.spróbuj ich poszukać na ebay.com albo na alibaba lub aliexpress. te z linka pewnie i tak są made in azja ;)
  21. możnaby coś pomyśleć w tą niedzielę,bo za tydzień święto.
  22. piękne przyrosty z w tych 330d i 335d. szkoda,że z 320d w porównaniu tak słabo wychodzi :/
  23. się dba się ma ;) - czego najlepszym przykładem jest Twoje auto i wiele innych na tym forum. :cool2:
  24. czarne elementy ze srebrnym będą fajnie kontrastować. pomaluj od razu nakładki lusterek na czarno. na tył wrzuciłbym jakieś dystanse,bo koła giną w nadkolach.koszt niewielki,a różnica w wyglądzie duża.szerokości ! :cool2:

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.