Treść opublikowana przez Shaft28
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
http://allegro.pl/bmw-e46-2-0d-135km-i3221657908.html polecam e46 po profesjonalnym tuningu :D hahahah
-
tylny podnośnik szyby e46 coś się posypalo ,proszę o pomoc
Nie trzeba kupować całego mechanizmu kolego... Wystarczy zamówić i wymienić sam plastikowy ślizg: http://allegro.pl/slizg-podnosnik-szyby-bmw-e46-x5-prawy-lewy-tyl-i3203743053.html 14 zł i po temacie :)
-
[320d] Blaszana klapka we wlewie paliwa
może montowali je randomowo :P raz dali, a raz nie :P hehehe
-
320d mechanizm podnoszenia szyby przód
Postaram zrobić fotorelację jak będę wymieniał ten ślizg, a w przypadku zniknięcia aukcji to część ta wygląda tak: http://img197.imageshack.us/img197/9691/3219153813.jpg i nazywa się plastikowym ślizgiem podnoszenia szyby
-
[320d] Blaszana klapka we wlewie paliwa
mam e46 sedan 98 rok przedlift 320 diesel i owej klapki nie mam... też mi wpadła ? : P
-
320d mechanizm podnoszenia szyby przód
odświeżę temat, żeby nie zakładać nowego.... mam taki sam problem jak w temacie, pękł mi plastik (ślizg) który trzyma linkę na szynie - prowadnicy (prawy przód), element zaznaczony czerwonym kółkiem na zdjęciu: http://img855.imageshack.us/img855/9233/461dd91de371923c0cc2455.jpg i real foto po ściągnięciu tapicerki, gdy lokalizowałem przyczynę nie zamykania się szyby: http://img163.imageshack.us/img163/6518/20130507171715.jpg Jak widać plastik się rozsypał, a nawet chyba ktoś go kiedyś kleił, linka wypadła i otwieranie szyby jest jako tako możliwe, ale zamykanie już graniczy z cudem, można silniczek spalić, szyba krzywo się podnosi. znalazłem na allegro same ślizgi do wymiany, mam nadzieję że wymiana pójdzie bez problemu: http://allegro.pl/slizg-podnosnik-szyby-bmw-e46-przod-slizgi-2szt-i3219153813.html
-
[E46] Zmiana lusterka z przedlift na polift fotochrom
Zastanawiam się nad zmianą lusterka na fotochromatyczne (samo ściemniające się) od polifta do mojej E46. Czy ktoś z was wykonywał już taką operację? Posiadam alarm fabryczny, ale nie mam czujnika zmierzchu czy deszczu. Doczytałem że trzeba by podłączyć 4 przewody: 12v pod światła mijania, masa, sterowanie od wstecznego, alarm. Znalazłem trochę informacji w tym temacie: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=1&t=37297 Ciekawi mnie czy podłączenie diody alarmu nie skomplikuje sprawy...
-
[E46] Filtr odmy w 320d 136KM - wymiana, tanio i dobrze :)
ja wymieniałem sam filterek z aukcji takiej jak podesłałeś, nie zauważyłem żadnej różnicy po wymianie
-
Przewód podciśnieniowy odmy
w takim razie przepraszam, mój błąd :P
-
Nie działający ogranicznik drzwi kierowcy
Dzięki za info :) Po pracy udam się do inter carsu, zobaczę ile krzykną za ten ogranicznik. Jak cena będzie kosmiczna to zamówię z allegro.
-
Przewód podciśnieniowy odmy
tutaj chyba chodzi o EGR, odma jest z drugiej strony i nie ma wężyka z ciśnieniem. Można zaślepić lub podłączyć pod elektrozaworek ciśnienia :)
-
Nie działający ogranicznik drzwi kierowcy
odświeżę temat bo mam ten sam problem... Udało się coś zdziałać z tym ogranicznikiem? Jakieś zdjęcia jak to wygląda po zdjęciu tapicerki? Czy trudno jest to wymienić / naprawić? Jakie są koszty nowej części?
-
[E46] Centralny zamek - NAPRAWA (przekaźniki)
W moim również, rozciąłem przekaźniki, czyściłem papierkiem ściernym tak jak w tutorialu, przedmuchałem sprężonym powietrzem, popsikałem sprayem kontakt, wysuszyłem suszarką, skleiłem i nic... Działało tak samo jak wcześniej. Zamówiłem dwa nowe przekaźniki, przelutowałem i działa elegancko :)
-
bmw e46 320 D wtryski
wymień na sam przód wężyki przelewowe i nadmiarowy :)
-
[E46] DIY wymiana lusterek na m3 +el. podnoszone / PREMIER
jeśli mam e46 sedan / limuzyna bez nawet podgrzewanych lusterek, bez foteli elektrycznych, jedynie elektrycznie sterowane lusterka to zabawa z zamontowaniem lusterek od m3 to: 200$ czyli 600 zł za same lusterka http://www.ebay.com/itm/1999-2002-BMW-E46-3-SERIES-4-DOOR-POWER-FOLDING-MIRROR-W-ANTI-FOG-LENS-4DR-PAIR-/330847822338?pt=Motors_Car_Truck_Parts_Accessories&hash=item4d08112202&vxp=mtr Do tego jakas elektronika, wiec pewnie koło 1000 zł jak dobrze licze... ?
-
Wymiana kierownicy.
mam trojramienna z guzikami :) kuzyn chce mi poszukac po szrotach w UK tej poliftowej :P
-
Moje 320d 150KM 2001 - Srebrny sedan
Kuba prześledziłem cały Twój temat :) Fajne poczynania z Bunią Mam kilka pytań, czym malowałeś nerki na czarno? PlastDipem? Jak efekt końcowy i jak to się trzyma? Jak plastiki po malowaniu plastdipem? Trwałość i wygląd? Zainteresował mnie też środek PlastX Meguiars - cierpie na podobny problem z plastikowymi kloszami. Czy ten środek zdał egzamin?
-
Wymiana kierownicy.
Czy ktoś z was praktywował już wymianę kierownicy... z przedliftowej: http://lh6.ggpht.com/_xqDzq2YdzV4/S9oLlxbEFDI/AAAAAAAAA_E/mr_S_wRe6jg/P1100417.JPG na poliftową: http://img542.imageshack.us/img542/1620/dscf9348.jpg Podobno kierownica po lifcie ma poduszkę dwunabojową a przedliftowa jednonabojową. Czy da rade przełożyć poduszkę z kierownicy przedliftowej do poliftowej? Lub czy poliftowa poduszka dwunabojowa zaadoptuje się poprawnie i nie będzie powodować błędu? Odnośnie podłączenia multifunkcji nawet nie zadaje pytania, bo zapewne to kwestia przełączenia samych przewodów.
-
[E46] Sprzęgło łapiące na końcówce m47
spoko ;) dzieki
-
[E46] Sprzęgło łapiące na końcówce m47
a czy dysponuje ktoś numerami części dwumasy z kompletnym sprzeglem? Warto za wczasu sie zorientowac i poszukac :)
-
E46 318i opinie i porady do ringow
to te ringi z jafry z modulem DRL? jak to sie prezentuje za dnia i w nocy? nie swieca za mocno? ;) wydaje mi sie ze mogles podlaczyc bez przekaznika zadnego pod lampke w schowku, ma dawac tylko napiecie gdy swieci się swiatlo w srodku auta
-
Dodatkowe radio e46 z zachowaniem ORI
Jeszcze nie miałem czasu do tego siąść, ale już robi się ciepło więc powininem się za to zabrać :) będe dawał tutaj znać na bieżąco
-
BMW 320d e46 2000r - Dodatkowe radio
Już było :) Zapraszam do mojego tematu: viewtopic.php?f=92&t=208277
-
BMW E46 330D padnięty dwumas/skrzynia prośba o ocene film
2360 plus do tego wymiana... masakra :/
-
BMW E46 330D padnięty dwumas/skrzynia prośba o ocene film
Kozioł ile Ci wyszlo cale sprzeglo z dwumasem?