Skocz do zawartości

czestek1

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez czestek1

  1. Auto kupiles od faceta ( goscia 1) ktory nie zdarzyl zarejestrowac auta na siebie wynikiem czego w dowodzie jest nazwisko Pana ( goscia 3) ktory pozbyl sie auta za pomoca komisu na rzecz goscia1 :shock: Jesli komis sprzedal gosciowi1 auto ( gosciu jeden ma to na kwicie) a Ty kupiles od niego to nie interesuje Cie kto , co i jak tam bylo wczesnie. Gosciu 1 nabyl prawnie cos co moze zgodnie z dalszym prawem tobie odsprzedac. REasumujac musisz wziac od goscia1 UMOWE na podstawie kotrej nabyl auto z KOMISU ( moze byc ksero) Jesli nie bedziesz mial umowy kupna goscia1 , auta z komisu to zrobili na Tobie walek bo gosciu 3 jest dalej jego wlascicielem i jesli ONI sie znaja wszyscy to za pomoca komisu wyludzili od Ciebie kase. Gosciu 3 moze zglosic kradziez auta.
  2. Jeżeli myślisz, że wszyscy lub większość kupuje części do BMW na szrotach ew na Allegro to się mylisz , z mojego otoczenia jak i również ja sam kupuję w ASO a wymieniam u dobrego mechanika , o wiele lepszego jak ci w ASO i lepiej tak mysleć to i łatwiej kupić autko :D Mike nawet nie przelecialo mi to przez glowe ,chodzi o co innego. Czy kupujesz na allegro czu w ASO to Twoja wola , przez internet tez mozna kupic dokladnie to samo czasem troche taniej. Chodzilo o to , ze bolaczka wiekszosci tych Diesli moze byc jakas usterka-zuzycie elementu. Wiec w wyniku unikniecia nakladow pieniedzy NIEDOODZYSKANIA "podpicowuje sie" to i niech sie martwi ten co kupi jak mu padnie za kilka tys . turbo lub cos innego. :wink: To chcialem przekazac.
  3. Idac kierunkiem tematu, trafiejka Diesla w stanie bdb jest niewielka. Zakup z mysla o mniejszym wkladzie na paliwo nie rekompensuje duzego ryzyka , ze drogie podzespoly zostaly tylko poreperowane pozwalaljace na oddalenie sie z zasiegu wzrokowego sprzedajcego. Jak Diesel to raczej nowy lub wiarygodne zrodlo ( rodzina przyjaciel itp) tak wiec ja Rezygnuje z tego zasilania w moim przyszlym BMW :wink:
  4. A ja chcialbym wiedziec odnosnie tego auta za 40 tys na jakiej dacie przy tych 115 tys km koncza sie te pieczatki w ksiazce . W tedy wiedzielibysmy ile srednio ten wlasciciel robil km rocznie i byloby wiecej lub mniej WIADOMO :hand:
  5. nikt dobrego auta nie sprzeda za psie grosze dlatego pytam czy za osmioletnie auto, z tym wyposazeniem i wstanie BOSKIM to nie zawiele?! Pytam tych co maja podobne auta w podobnym stanie bo wiedza najlepiej ile dali co i jak
  6. wyglada na ocene 5, ale 40 tys? czy to nie za wiele ?!
  7. to przepraszam, zbłaźniłem sie tylko. :liar:
  8. czestek1 odpowiedział(a) na MisiekBMW temat w E39
    Tez szukam Diesla , mlodszego nawet i toczy sie rozmowa na temat diesla w BMW , polecam http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=89856&highlight=
  9. U mnie w Trójce bralo odwrotnie, dawalo to tez nieprzyjemne wrazenie na sliskiej jezdni , ze tańczy tył . Na geometri ustawil mi wlasnie kat pochylenia koł , mialem za bardzo pionowo teraz sa wlasnie tekko rozkraczone w granicach normy dla tego auta. Pewnie to samo u Ciebie.
  10. Taki dowód to nic. Do już poskładanego, polakierowanego auta zakłada się rozbitą szybę, następnie pstryka się fotkę, a potem to już montaż właściwej szyby. W Photoshopie można porysować auto i powiedzieć, że to była przyczyna lakierowania. :wink: nie wpadlem na to, pomyslowosc nie zna granic :duh:
  11. Zdecydowanie komis czy dealer samochodowy u ktorego wymieniono auto na nowe to roznica , daja gwarancje a i sami przed wzieciem tego pojazdu tak go przeswietla , ze glowa mała. Co innego jak ogladam auto u TZW. w nazwie "Auto AHMET Mobile" fotografie BMW a z boczku taki niepozorny młodzieniec troszeczke ciemniejszej karnacji, w maseczce przeciwpylkowej na twarzy i ubablany ewidentnie, w komisie to powinni stac Panowie z krawacie ( z reszta przypomina mi sie akcja kiedy pojechalem dla jednego z forumowiczow na ogledziny do Drezdenka) http://images34.fotosik.pl/351/bd2363082d1e0d2e.jpg Nie wyobrazam sobie w BMW innego licznika km jak elekroniczny, ale dali ciala i ingerencja w niego jest zbyt banalna. Niemcy liczyc potrafia i kupuja Diesla aby stal tylko nimi zapierdzieleja, Nawet Ci co robia po 40 tys ropcznie nie kupuja Diesla bo im sie nie oplaca, wiec wiadomo ile ona maja na liczniku :worried: ?! a tu zaciegniete z innego postu "Szczery aż do bólu, że aż przezroczysty" i stwierdzenie jednego z kolegow, ze BMW kupuje sie w Benzynie. http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C5730786
  12. Sprawdz jakier przyzadem do badania grubosci- u jakiegos lakiernika. Teraz to juz i tak "musztarda po obiedzie". A szyby? To szklo pekac i tłuc sie moze, chociaz ja jak zmienialem szybe przednia robilem zdjecia jako dowod.
  13. No wlasnie "lucadore" chodzilo mi o to, ze te silniki mimo opinie dlugowiecznych sa podzespolowo niedopracowane, a moze to ta cala technika polegajaca na przyroscie mocy dzieki turbinie i innym. To chcialem uslyszec, dlaczego takie sa awaryjne, czemu tak wazne elementy wymienia sie na nowe przy tak malych przebiegach...
  14. to moze swiadczyc o wlascicielu auta plus jakosci materialow i wykonania. Smiech na sali, ale jest tak jak piszecie-wiem cos o tym bo sam sprzedaje auto (a ma ono 2 na przedzie tak jak moze ze 2 lub 3 na 15 sztuk wystawionych na sprzedaz )a jak patrze co sie dzieje na rynku to takie same maja o 100 tys i wiecej mniej, SA Tansze i maja widocznie wieksze wziecie bo relatywnie szybko znikaja z aukcji :doh:
  15. Naiwni sprzedajcy licza na wiarygodnosc u kupujacych, czy wiarygodni sprzedajacy licza na naiwnych kupujacych? To zenujace. :jawdrop:
  16. Nie zgodze sie z Toba, Chyba , ze tu sa inne zasady niz w Twoim miescie. Idac do ubezpieczalni aby przykladowo po kolizji w inej ubezpieczalni uniknac wzrostu zkladki przyniesc trzeba polise na ktorej widnieje znizka, w czyli mojego ojca polisa( lub wyciag, z PZU tez mialem) ze ojciec jest uprawniony do nich. Mnie sam sprzedajacy polise zaproponowal taki uklad, rozwiazac i wypisze w innej firmie. On sowja dole dostanie a zebym ja za rok znowu do niego przylazl i zapracil jemu prowizje to chce mnie czyms przyciagnac.
  17. Gratka i Allegro to tylko przyklad dla tego dziwnego zjawiska, na mobile i eutoscout24 wszystko zmienia sie o 360' gdzie te same auta maja 3 razy wieksze przebiegi, w takim ukladzie Pl to zrodlo oszustow i problemy z obsluha tech silnika diesla staje sie smutnymi realiami?
  18. Co sie dzieje, z czego to wynika. Ktos potrafi mi odpowiedziec na to pytanie. Co z tymi silnikami jest NIE TAK ze 98% ktorych sie pozbywaja to Diesel, oszczedny z fajnym Nm, i kultura pracy. Kto mi powie z mechanicznego pkt widzenia CO ONE MAJA ZA USZAMI? Myslalem nad Dieslem, ale sie zniechecilem memetalnie, bo cos tu mi "brzydko pachnie" uzasadnienie w linkach nizej. http://moto.allegro.pl/18077_e46_1998_2004.html?id=18077&shops=&hide_categories_form=0&motoad=0&state=0&city=&view=gtext&order=t&buy=0&listing_sel=2&listing_interval=7&price_from=&price_to=30000&a_text_i[1][0]=2000&a_text_i[1][1]=&a_text_i[4][0]=&a_text_i[4][1]=&a_text_i[5][0]=&a_text_i[5][1]=&a_enum[12]=3&a_enum[13]=2&a_text_i[14][0]=&a_text_i[14][1]=&a_enum[15]=all&a_enum[16]=all&a_enum[178]=all&a_enum[199]=2&a_mask[200][1]=1&change_attr=Poka%C5%BC to samo jest na gratka.pl[/url]
  19. to sporo zaplacisz wiecej niz teraz. Ty jestes 1 wlascicielem w dowodzie a tata jako wspolwasciciel. dzieki temu OC masz nizsze o taty znizki, jesli zrobisz zdarzenie drogowe zwane kolizja ze swojej winy to Twojemu tacie nie zabieraja zadnych znizek ( ty zaplacisz wiecej przy przedluzaniu OC, chyba ze zerwiesz stara umowe i pojdziesz do innej ubezpieczalni bo nie ma kontaku miedzy nimi i w niej nie beda wiedzieli ze miales wypdaek) tak wiec Płac mniej dzieki ojcu i zbieraj znizki na swoje konto. dowiadywalem sie w linku i innych medialnie naglasnianych ubezpieczycieli - bzdurne pytania, czy mam hak i wiele innych BZDURA do tego koszta. Jako kierowca 26 lat , od 4 lat mam auto dla szczecina dostalem kwote na twarz z jednorazowym becalowaniem okolo 800zł.Poszedlem do HDI i zaplacilem 460zł OC +NW
  20. czestek1 odpowiedział(a) na rradek85_85 temat w E36
    tak
  21. czestek1 odpowiedział(a) na rradek85_85 temat w E36
    http://www.maxbimmer.pl/artykuly/silniki-bmw-e30.shtml
  22. czestek1 odpowiedział(a) na piotr23_24 temat w X5 (E53)
    szybkie plukanie i wycieranie IRCHA
  23. Tak jak drzewa, tak latarnie, jakies filary, krawezniki, dziury i zdecydowanie INNE auta zabijaja kierowcow ( a czy to pijany czy trzezwy to juz 2rzedna sprawa) Wspanialym widokiem i wrazniem jest wjechanie z odslonietej jezdni w "tunel zieleni" latem, gorzej zima bo nie wiadomo czego sie tam spodziewac. Mysle ze 40 lat temu kiedy budowano drogi i dodawano watek estetyczny w postaci drzew nie brano pod uwage tego, ze tak sie rozrosna i , ze ruch samochodow bedzie tak duzy jak mamy dzis. Bledy minionej epoki , a wystarczylo je posadzic kilka metrow od jezdni......Jednak NIE popadajmy ze skrajnosci w inna skrajnosc.
  24. Nosze sie z zamiarem wymiany auta( sprzedaje ale popyt znikomy) mam juz LPG bo bylo, chce e46 pomijam silnik czy 143 czy 116 konny a moze te starsze. stwierdzam , ze chyba nie skusze sie na zakladanie sekwencji bo to tak jak z kupnem diesla ( nowego) ile musialbym jezdzic zeby mi sie zwrocil koszt?!rocznie max 15 tys robie. kolejna sprawa wiercenie dziur pod przewody w kolektor ssacy. jak trafie to "łykne : diesla 1.8 lub 2.0 bo w Niemczech cenowo sa tak samo jak benzyniaki. Sa to moja male dylematy-sam nie wiem co wybrac, nie potrafie cos zdecydowac. Co sadzicie odnosnie mojego dylematu? Pb dokladac LPG, czy Pb samo, czy diesel( choc tu znowu boje sie jakiejs awarii pompy wtryskowej, wtryskiwaczy itp) Doradzcie cos chlopaki. :worried: PS. co do ceny lpg czytalem juz jakis czas ze ma byc tylko ten podatek podniesiony i koszt o jaki moze wzrosnac cena to max 30groszy-wiec chyba nie bedzie tragedii .

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.