Skocz do zawartości

czestek1

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez czestek1

  1. nawet jesli mialbys 30 pkt to mozesz isc na kursik-kasa dla Panstwa tylko po to, to jest , zacznij myslec o dzialaniu tej machiny. Uwazam , ze smialo mozesz isc do WORDU na kursik Poto wlasnie jest kurs zeby miec mozliwosc zbicia pkt.
  2. czestek1 odpowiedział(a) na pawel_86 temat w E36
    Sorki, ale nie wiem jaki jest bagnet w 2.0 U mni ejest caly ten plastik, czy on nie jest jakis pekniety u Ciebie? Jesli wiadomo gdzie max a gdzie min to najlepiej trzymac po srodku.
  3. To moze byc ogromna dziura w gumowym przewodzie od powietrza, lub w ktoryms mniejszym, moze tz byc walnietya przeplywka.Sprawdz najpierw wszystkie mozliwe przewody powietrza
  4. PKT karne liczone sa od daty wystawienia mandatu nawet jesli tak jak ja otrzymalem fotke z radaru kotry zrobil mi zdjecie w listopadzie a ja dostalem dopiero w kwietniu , czyli kiedy przyjolem mandat to juz ten okres od listopada liczyl sie do anulacji PKT. Proponuje juz teraz isc na kurs ( raz na 6 m-cy 6 pkt koszt jakies 250zl) to Ci odejma od tych co masz w kompie a potem jak dodadza to Ci soztaje mala granica manewru.....
  5. czestek1 odpowiedział(a) na piotr23_24 temat w X5 (E53)
    Gdybym mial taka stajnie jak Ty ( trzy nowe modele bMw) to bym nie rozpaczal na felga-dobrze , ze sie nic wiecej nie stalo. Czysty przypadek, zbieg okolicznosci . Piotrek bo to tak jakby ktos mial zal ze latarnia stala w takim miejscu , ze akurat na nia ktos wpadl. Pozdrawiam
  6. U Nas obowiazuje inna paleta barw.........szare -popielate z dodatkiem 2 lub 3 paseczkow kolo sciagacza, kolor paskow zalezny od logarytmu wedlug ktorego maszyna dziergała SKIETĘ ps. potepiam tez inny zestawik garnitur plus za krotka kurteczka sportowa, lub garnitor i plecaczek na pleckach... :duh:
  7. czestek1 odpowiedział(a) na progressowy temat w E60, E61
    Auta z jakis flot, po przedstawicielach a w niemczech autostrad multum, kraj duzy wiec jest gdzie nakrecic tych km.......
  8. jesli do tych sandalow ktos zaklada skarpetki to mam nadzieje ze tak buahahahahahahaha :clap: Czy to auto, czy to rower typu skladak zestaw sandałkow wraz ze skarpeta frotowa uciskowa powinno byc KARANE
  9. Pchaj do ZYDA i jeszcze pocaluj go w sygnety, trafilo Ci sie jak ślepej kurze ziarno, Ja wstawilem za 3 tys mniej mlodszego i zero kontaktu.
  10. A jaki przepis stanowi o ym , ze MUSISZ chodzic w obuwiu? :roll: Ja nie jezdze w klapkach bo nosze je prawie nigdy, ale tak jak kobiety?? nosza je ciagle i 1 slysze zeby policjant przy kontroli sprawdzal rodzaj obawiu -i sprawdzal w taryfikatorze czy on odpowiada norma przyjentym czy nie-absurdalne stwierdzenie .......
  11. czestek1 odpowiedział(a) na lukaszPo1 temat w E36
    ...moze podpora walu
  12. czestek1 odpowiedział(a) na lukaszPo1 temat w E36
    zdecydowanie problem tkwi w sprzegle, zasadniczo kolega mogl opisac problem bardziej dokladnie. Jednak analizujac zapis dzieje sie tak czasami w uszkodzony lacznik elastyczny walu odzywalby sie za kazdym razem kiedy ruszalby a nie w korkach pczy czestym wciskaniu sprzegla i podjazdach co kilka metrow. :wink:
  13. czestek1 odpowiedział(a) na lukaszPo1 temat w E36
    Problem tkwi w zajechanym sprzegle , opisywalem to w zeszlym roku .( kilku chlopakow tez to mialo ) dzieje sie to kiedy stoisz w korkach a wszystkie podzespoly osigaja wysokie temp. puszczasz sprzeglo i zaczyna sie kangur- przez co trzepie cala fura jakby sie miala zaraz rozleciec. wina tarcza, lub docisk-nowe sprzeglo to jakies 500zł plus wymiana -potem tylko radosc z jazdy. LACzNIK ELaSTYCZNY walu tez wymienialem, byl tak skruszaly ze sie dziwilem , ze jeszcze nie puscil walu na asfalt-on nie daje takich objawow jakie opisujesz.
  14. wiecie co sory ale łaj..ac..wo sie rozplenia, szegolnie takie cos przytisac moge starszym ludziom bo im wszystko przeszkadza-tyle ze nie biora pod uwage tego , iz Ty jestes mieszkancem tej klatki czy bloku wiec tak samo jak oni placisz a dbajac o swa wlasnosc chcialbys ja miec na oku blizej siebie. A robisz to wlasnie dlatego, ze jak zostawisz auto gdzies dalej to zastanawias zsie czy czegos nie urwa a TU Ooooooo pod latarnia najciemniej!!!! :duh:
  15. Tak jest podswietlany, do wlacznika osobne i osobne do przeciwmgielnych wymontuj caly ten trojkat lacznie z nawiewem i masz tam w zarowke ( chyba 5w5 za zlotowke dostepne na tzw CPN)
  16. znaczy jak, otworzyles ja? czy wyskoczyla i trzyma teraz tylko na tym zaczepie co wylazi i go paluszkami czy to wciskamy czy lekko unosimy?
  17. ...modl sie zeby pusciała :modlitwa:
  18. czekaj bo sie zgubilem.......podstawowy blad to zle zatutulowales post bo chodzi Ci o KLAPE silnika tzw MASKE a nie kalpe bagarznika-to nie Fiat 126p a jak ciagniesz za raczke i nie wraca na miejsce to znaczy ze albo linke szlak trafil albo cos w samym mechanizmie zwlaniajacym trzepien maski. Popros kumpla zeby pociagnal za linke od srodka i trzymal a ty dzialaj na przodzie-ciagnij ja z wyczuciem do gory bo moze sam trzpien maski blokowac
  19. Powiedz co sie dzieje , co z raczka do otwierania, sztywna, czy ciagniesz a nie reaguje, a moze linka zerwana? :|
  20. Moze tez byc wina to miejscowe stawianie oporu. szyba jest trzymana o jakas czesc uszczelki , Ty wywierasz w tym momecie wieksz sile na raczke i peka najslabszy element czyli plastikowy slizg
  21. a no moga, problem ma moja siostra w Compakt nikt nie zdejmowal tapicerki bo jak ja zdjalem widzialem ze jest orginalnie naklejona nawet maskownica z foliogabki i co ramionabyly normalnie skrecone, co powodowalo dociskanie szyby ku blasze dzwi i w polowie zamykania te biale platiki puszczaly ich kulowe zaczepy, spinka wypadala i kiszka. Mowie, caly mechanizm mogl sie poluzowac na srubach glownych 2 szyn pionowych jak sie odkreca szybe to wszytsko pracuje i moze prowadzic do wyginania calego ustrojstwa. A czy kiedy zamykasz/otwierasz szybe wszystko dziala lekko ,plynnie i bez jakies zbednego oporu?
  22. czestek1 odpowiedział(a) na dentysta1 temat w E46
    Taki luz na kole bedzie w sumie wystepowal w 99% samochodow, element musi znosic duze obciazenia a jak zdjeli skrzynie to mozna przeciez jeszcze dorobic zmieniajac kolo
  23. Moze masz tam jakies zwarcie? Moze wentylator-jestes pewny , ze on nie pracuje po wyjeciu kluczyka?
  24. Rozumiem, ze masz szyby na tzw korbe. problem moze tkwic w tym ze masz powyginane ramiona ktore ciagna szybe w gore i dol, lub przesuniete na wkretach szyny regulujace ruch szyby w pionie.
  25. ...dajcie zerknac do srodka :oops:

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.