Treść opublikowana przez lopico
-
FRM2 zamiast FRM3 pytanie o kompatybilność
Jak kupowałem po numerach z realoem to kupiłem jak pisałem bez led. Po czasie zrobiłem sobie lifta led z przodu i z tyłu. Mam 100% funkcjonalność LCI, tzn ledy z przodu i z tyłu. Dalej powtarzam numer musi być z realoem i koniec pieśni. Ja kupiłem FRMII za 150zł a swój FRMI sprzedałem za 200.
-
FRM2 zamiast FRM3 pytanie o kompatybilność
FRM II czy III to już nie ma większego znaczenia. Jeśli szukasz po realoem, który rozróżnia tylko 2 warianty xenon skrętny lub nie to nie ma bata musi pasować. Czy jest led czy nie, to można przecież sobie samemu przekodować. Jedno co Ciebie powinno interesować to AHL lub bez. Tyle w temacie. Ja szukał bym jakiegokolwiek (oczywiście z uwzględnieniem AHL) po numerze z realoem. Są to moduły, które przygotowane są pod każdy wariant autka. Sam kupowałem wg. tego schematu i działa. Miał być bez led a teraz mam led i ten sam moduł. Moduły z demontażu nie są skatalogowane w realoem. Tylko moduły z części zamiennych znajdziesz po numerze w realoem - mam nadzieje że to jasno wyjaśniłem. (jest je o wiele ciężej znaleźć w alegroszu, bo nie w każdym "rozbitku" znajduje się wymieniona już część)
-
tempomat wyświetlalnie ustawionej prędkości
A spróbujcie może zmienić rok pojazdu na 2009.03 i przekodować pustym manem.
-
E9x odtwarzanie mp3.
Jak miałem CCC z 2006roku to był to upierdliwy napęd. Zapomnij aby poszło na verbatimie. Za to najzwyklejsze płyty maxell brało jak złoto. CO do dvd było identycznie, zaś jak znalazłem starą partię DVD-R philipsa to czytał idealnie. Zanim wymienisz laser popróbuj z płytami - tak ja zrobiłem i to był złoty strzał.
-
wymiana foteli e91
siedzenia lci mają zagłówki pirotechniczne
-
Klucz keyless go - dorobienie
Panowie ja z takim pytaniem: jak wygląda dorobienie klucza do gt ? Czy tylko serwis potrzebny? Czy jest ktoś z gda kto się tym zajmuje? Pozdrawiam
-
Kod błędu, INPA, Check Engine, Diagnoza, Rozkodowanie błędów
Z tymi pytaniami to wal do gościa co Ci modził w sofcie. Niestety nie zrobił tego poprawnie skoro Ci te błędy wyskakują.
-
Asystent swiateł drogowych
A masz zakodowane właściwą szybę ?
-
Icom A2 czy A3 który lepszy ?
Witam, jakie są różnice między dwoma diagnoskopami ?
-
Bmw e90 320D Jaki moduł CAS komfortu?
cas to moduł immo tak jak wcześniej EWS, nie wiem czy tak łatwo Ci go wymienili, no chyba że sklonowali
-
Bmw e90 320D Jaki moduł CAS komfortu?
nie, za tylne szyby ani klime nie odpowiada cas przekoduj od nowa całe auto, wcześniej nie doczytałem że masz problem z tylnymi szybami za światła, przednie szyby odpowiedzialny jest frm za klimę ihka za tylne szyby jbe
-
E90 320d - niski poziom płynu chłodniczego na zimnym silniku
Nowy rok u mnie również zaczął się od tego samego komunikatu. No ale ja nie pisałem, przecież to oczywista sprawa. Jeśli masz ori płyn to jest on żółty. Sprawdź chusteczką kolor w zbiorniczku i uzupełnij. Mi komunikat ponownie się nie pojawił, ale mam to na uwadze.
-
Kodowanie licznika
Po właściwym zakodowaniu licznika znikną Ci wszystkie błędy.
-
Kodowanie licznika
Nic nie zrobisz z tym do puki nie wykasujesz vin i przebiegu z licznika. Kropka mówi że albo vin nie jest właściwy, albo przebieg jest różny między cas a kombi. Licznik trzeba przygotować jak by wyszedł z fabryki. Jak jesteś zainteresowany aby to zrobić to pisz na pm.
-
e91 problem z ładowaniem, Pomocy !
jeśli 330 jest do 2007 to sprawdź przewody Połączenie kompa z sterowaniem alternatora i batery sensor x6524 - altek - pin 1 przewód niebieskozielony idzie do DDE pin 69 gniazdo X2411 przewód zielony idzie od batery sensor(pin 1) do pinu 14 DDE gniazda x2412 powodzenia
-
e91 problem z ładowaniem, Pomocy !
Nowe auta, może mają regulator, ale ten regulator steruje sterownik. Wystarczy, że przewód między ecu a alternatorem się przetrze, jak również samo ecu zaniemoże to efekt jest znany. Mieliśmy przypadek przełamania przewodu przed ecu, szukania było trochę, a ile alternatorów wymienialiśmy zanim się okazało że to tylko kabelek. Jeśli jesteście pewni na altka to schamat i wio.
-
Bmw e90 320D Jaki moduł CAS komfortu?
w bmw nie ma modułu komfortu, zwie sie to frm Jak masz kabel to Ci go zakoduje zdalnie za free, warunek sprawny ncs i kabel. numer znajduje sie na frm, a vin potrzebny do wyposażenia, aby sprawdzić czy pasuje
-
Bardzo słaby ręczny :(
Dokladnie jak sie nie jeździ na recznym to te szczeki przeżyją auto. Kolego niech mechanik sie wysili i wyreguluje regulatorem. Ewentualnie na dzwigni Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka
-
Bmw e90 320D Jaki moduł CAS komfortu?
podaj na pm numer vin oraz numer FRM
-
Stuknięcie przy odpalaniu
Ja bym szukał przy uchwycie tłumika.
-
prosze o opinie na temat rozciecia wewnetrzego opony
Nie ma opcji przecięcia opony przez urządzenie do montażu. Po tym co ostatnio widziałem, to Twój przypadek mnie nie dziwi.
-
sprawdzajcie temperature silnika!!! WYMIANA TERMOSTATÓW
jak sobie ogrzewanie zmniejszysz na np 2 kreski to po 15 km powinno grać ;) Ja wczoraj jadąc 110 przez 17km nie dogrzałem dziada nonstop 80st. W końcu się wkurzyłem i włączyłem obieg wewnętrzny i momentalnie pojawiło się 88. Problem w parowaniu szyb, więc szybko wyłączyłem i poleciałem 140. Przy tej prędkości to było idealnie. Nadmieniam, że na zewnątrz było -16. W takiej temp. to nie ma co panikować
-
Po ponownym naładowaniu akumulatora nie chce odpalić
DDE i CAS ;)
-
sprawdzajcie temperature silnika!!! WYMIANA TERMOSTATÓW
dokładnie 97st
-
sprawdzajcie temperature silnika!!! WYMIANA TERMOSTATÓW
Tak, ale brać trzeba pod uwagę, że nagrzewnica w tych temp. działa jako chłodnica. Rzadko kto włącza obieg wewnętrzny, a biorąc pod uwagę temp. zewnętrzną to jest to niezła chłodnica. Jeśli zaś tłoczymy autu to efektem jest wysokie spalanie a za czym idzie gdzieś trzeba oddać temperaturę. Nie wiem czy E90 ma grzałki do cieczy chłodzącej jak ma np mercedes. W przypadku mercedesa to do dość wysokiej temp. cieczy one pracują, przez co autko dużo pali a z alternatora prawie iskry idą.