Treść opublikowana przez adisan82
-
E60 530D skrzynia automat a hamulec
I nie potwierdzi, bo glupie teorie po prostu przemilcza sie. A sila auto sugestii, czyni cuda :8)
-
520d zawieszenie
Robercie ja już parę razy usłyszałem że po zmianie opon powinno sie robić geometrie, wydaje mi sie że ci co zalecają nie do końca wiedzą co to jest geometria kół, albo szukają jelenia. Rof właśnie przez wzmocniona scianke boczną jest sztywniejszy więc mniej podatny na boczne ugninanie.
-
Gotowi do zmiany opon z zimowych na letnie?
Podobne mam odczucia, im szersza opona tym mocniej ciągnie na koleinach. Ja już od jakiegoś czasu latam na 225/50r17 i jest ok. Fakt że 18/19 cali dużo lepiej wygląda na e60
-
Poszukuję BMW 530d M Pakiet- Pomóżcie
Może nie ograniczaj sie tylko do m-pakietu.może warto zastanowić sie nad benzyna, osobiście polecam
-
E60 dziwne piszczenie
Skoro syczy to moze gdzies lewe powietrze ?
-
Żarówki (bi xenony ) do E61
Wyjecie lampy to 15min pracy, a zaoszczedzisz pare zl, warto poswiecic te odrobine czasu :)
-
Poszukuję BMW 530d M Pakiet- Pomóżcie
Kolega dobrze radzi. e60 mozna juz kupic za 30tys ;/ pytanie czy szukasz skarbonki czy przyjemnosci :)
-
ZROB TO SAM E60 przycisk sport mode -zwiekszenie mocy
Z informacji w linku wynika ze przy manual shift masz, szybsza reakcję przepustnicy, układu kierowniczego staje się twardszy, wyzej kreci sie silnik na każdym biegu. I masz SPORT w zestawie wskaźników!
-
Gotowi do zmiany opon z zimowych na letnie?
Drastycznie to moze nie spadnie ale przy 245/45 R18 masz 110mm gumy (czyli komfortowo) a przy 275/35 masz okolo 96mm -> lekki sport, i jak to zajebiscie wyglada :D
-
Gotowi do zmiany opon z zimowych na letnie?
Wejda idealnie.
-
e60 2004r jak ustawic odprowadzanie do domu swiatlami???
np ten:
-
520d zawieszenie
Profilaktycznie to my Pana naciagniemy :) Moim zdaniem wrazliwosc na boczne wiatry nie jest spowodowana zle ustawiona geometria kol. Masz jakies objawy zlej geometrii ? Nierowne zdzieranie sie opon ? Problemy z prowadzeniem ? Sciaga na bok ? Nieprawidlowe ustawienie kierownicy ? Bylo sie zapytac co to znaczy "zaleca" ? Jezeli faktycznie wyjechalo z fabryki na RF to ok, moze i sie zaleca ale jezeli wyszlo na zwyklych to ... Masz kolo dojazdowe ?
-
520d zawieszenie
225/55 R16 to poprawny rozmiar dla e60, RF sa twarde i sztywne. Jezeli twoje auto wyszlo z R16 bez RF to nie ma bata by bujalo przy bocznym wiaterku. Z drugiej zas strony jezeli ktos smigal wczesniej Z4 na R18 245/35 to w e60 moze czuc sie jak na wygodnej kanapie ;) To nie jest tak ze nasze e60 nie buja przy bocznym podmuchu, ale nikt tym sie nie przejmuje bo jest to niewyczuwalne. Tabliczka cisnienia znajduje sie na lewym srodkowym slupku.
-
E60 doposazenie w tylna rolete
Tu znajdziesz troche informacji: http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=NV71&mospid=50113&btnr=51_5136&hg=51&fg=40
-
e60 2004r jak ustawic odprowadzanie do domu swiatlami???
Nie INPA tylko:
-
Zdejmowanie lusterka e60
Przykro mi ale chyba jedynym wyjsciem pozostaje poszukac uzywki. Nie jest tak drogo ja w Poznaniu znalazlem za 200zl :)
-
Wyciek z aktywnego stabilizatora przedniego Dynamic Drive
Do Range Rover-a regeneruja w Reducie, warto zadzwonic byc moze BMW tez maja w ofercie. 5k droga zabawka ;/ a uzywany to niewiadomo w jakim stanie bedzie ;/
-
520d zawieszenie
16R a reszta wymiarow ? jak duzy balon? Zimowki/letnie RF ?
-
520d zawieszenie
Na jakich oponach(rozmiar) zaobserwowales bujanie ? To milo ze strony BMW ze zrobili przeglad za free i raczej nie jest to standard.
-
Wyciek z aktywnego stabilizatora przedniego Dynamic Drive
Moze wystarczy nowa uszczelka ? Wypiety/pekniety przewod ? Wiem ze takie cos sie regeneruje ale gdzie i czy warto ?
-
PANEL STEROWANIA SZYBAMI i LUSTERKAMI E61 2006
Mialem kiedys w rece rozebrane sterowanie lusterek/szyb. Wygladalo na bardzo prostu uklad przekaznikow i nie wydaj mi sie by mozna go bylo zaprogramowac, ale bmw juz tyle razy mnie zaskoczylo, ze i tym razem moge sie mylic. Moze gdzies zwarcie ?
-
520d zawieszenie
Skoro wiesz to dlaczego nie pojechales ? Koszt dobrej diagnozy zawieszenia (w tym szarpak) to 40zl naprawde polecam. Przy sprawnym zawieszeniu nie moze byc mowy o bujaniu przy bocznym wietrze, no chyba ze jakas gwaltowna wichura, ale to tylko 28,5 - 32,6m/s
-
[E60] 525d wyciek płynu do spryskiwaczy
Mozna tez poglaskac czarna kule ;) Zrob jak robert0707 radzi, jak bedziesz chcial sciagnac cala oslone nadkola to sa tam 3 nity rozprezne nr czesci 51161881149 : http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=NV71&mospid=50113&btnr=41_1470&hg=41&fg=10 Malutki srubokret i wciskasz do srodka ten bolec, uwazaj zeby nie zgubily sie.
-
Zdejmowanie lusterka e60
i to tez tylko na chwile :) Juz jakis czas temu zrazilem sie do WD40, slabo czysci, slabo smaruje, jedyny + to ze malo kosztuje.
-
520d zawieszenie
A zdradzi kolega rozmiary opon ? :)