Treść opublikowana przez adisan82
-
[E60] Jak wyjąć ręcznie magazynek ze zmieniarki
dokladnie taki temat przerabialem 2 dni temu: zakladam ze masz taka zmieniarke http://img651.imageshack.us/img651/7403/imag0386q.jpg Odchylasz te dwie kalpki po lewej i prawej stronie (czolowy panel), sa tam dwie srubeczki na imbus, odkrecasz i delikatnie wyciagasz cala zmieniarke. Jak bedziesz ja juz mial na stole to na tylnej sciance jest jedna mala srubeczka "+" w gornej czesci zmieniarki. Odkrecasz ja wtedy mozesz sciagnac gorna pokrywe zmieniarki, tam juz zobaczysz swoje plytki, moja byla peknieta wiec wylamalem ja do konca. Mam nadzieje ze pomoglem.
-
Poznań i Okolice gdzie zamontować LPG (fachowcy)
Mysle ze w okolicy nic innego godnego polecenia nie znajdziesz. Ja montowalem i jestem zadowolony. Wazna sprawa daja gw. ale taka prawdziwa jak cos sie sypie nie wypinaja sie tylko szukaja i naprawiaja za free.
-
Polski klient na samochód :)
Ja sprzedajac Honde Accord Polski salon 1 wlasciciel z 68tys przebiegu. ciagle slyszalem ze cos tu nie pasuje, bo niby dlaczego ja to sprzedaje, wszyscy widzieli jakies walki. Mozecie mi wierzyc auto bylo wystawione o 3 tys wiecej niz auta z dziwna historia, i kazdy kto dzwonil "panie co tak drogo na allegro sa tansze ;)" doszedlem do wniosku ze nie warto inwestowac w auto (serwisowac w ASO orginalne czesci itp) dla Pl kupujacego najwazniejsza jest cena. Ma byc OKAZJA a reszta to sila sugestii :)
-
E60 2008 530xi PL Salon CK07582
adisan82 odpowiedział(a) na adisan82 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWitam, serdeczne dzieki za dokumenty, o przecierce powiedziano mi, nie lakierowali tego chyba od 2009roku, na calej furze jest ponoc ori lakier. Negocjuje sie cena ;/ generalnie pewnie nic wielkiego nie uwalcze ;) Auto ponoc zostawiono w rozliczeniu stad taka dobra cena. Aj kusi mnie :D
-
E60 2008 530xi PL Salon CK07582
adisan82 odpowiedział(a) na adisan82 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJest ksiazka, serwis w Janki do 80tys pozniej serwis w Reduta. Ponoc 100% bezwypadek. Bede bardzo wdzieczny. Macie jakies doswiadczenie z 530i ? Awaryjne ? Sam jestem ciekaw ile mozna utargowac na takim aucie :) Jak to jest ze auto w benzynie jest tansze niz D ? Przeciesz katalogowo to podobna cena.
-
E60 2008 530xi PL Salon CK07582
adisan82 odpowiedział(a) na adisan82 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażDo wyjechania bedzie dobrze Ponad 600km, caly dzien wyjety. Jednak tematem nie jest jak daleko mam do Wawy :mad2: !! Dla przypomnienia: Czy moze ktos widzial ? Zastanawia mnie cena, to jakos 30% nowego auta. Dlaczego tak dobra cena ? Bo benzyna ? Jakie sa wasze opinie na temat 3.0i 272 KM, awaryjny, warto ? Czy taka ilosc bajerow to potecjalnie wieksze koszty ?
-
E60 2008 530xi PL Salon CK07582
adisan82 odpowiedział(a) na adisan82 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażKurcze niestety mam troche km do WAWY ;/
-
E60 2008 530xi PL Salon CK07582
adisan82 opublikował(a) temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażCzesc, powiem szczerze ze tak bogatej wersji jeszcze nie widzialem, w dodatku z BMW PL. http://autoreduta.pl/portal/ar/komis/auto1488/BMW_530_2008.html?grupa=33 Czy moze ktos widzial ? Zastanawia mnie cena, to jakos 30% nowego auta. Dlaczego tak dobra cena ? Bo benzyna ? Jakie sa wasze opinie na temat 3.0i 272 KM, awaryjny, warto ? Czy taka ilosc bajerow to potecjalnie wieksze koszty ?
-
Zakup samochodu w niemczech
Nie dosc ze taniej to jeszcze odmlodzone i z mniejszym przebiegiem ;) Sporo aut widze ostatnio Luksemburg, Belgia, Holandia ?
-
Zakup samochodu w niemczech
mmw jakas rada gdzie szukac troche taniej niz w DE ? Jakis portal aukcyjny ?? tylko dla wtajemniczonych ;) ?
-
E91 320d LCI M-pakiet A670558
adisan82 odpowiedział(a) na adisan82 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZastanawia mnie jedno, fabrycznie auta wychodza z roznymi wielkosciami kol ? 16 - 18,19 .... cali, czy zawsze srednica kola jest taka sama np 16cali opona 205/60 dla 17 cali 225/50 itp. Pytam bo od srednicy kola zalezy predkosc na liczniku. Zastanawiam sie czy istnieje mozliwosc kalibracji samochodu pod odpowiednie kola, ASO, INPA.
-
Zakup samochodu w niemczech
Dokladnie to sie nazywa: deklaracja dewizowa. Osoba, która nie dopełniła obowiązku zgłoszenia, może zostać ukarana grzywną od 138,60 zł do 27 720 zł. Oraz możliwe jest też nałożenie mandatu w maksymalnej wysokości 2772 zł.
-
E91 320d LCI M-pakiet A670558
adisan82 odpowiedział(a) na adisan82 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażCos z tymi M-kami jest na rzeczy, Nowy Pakiet kosztuje jakies 20tys zl, roznica miedzy zadbanym z M a bez M to czasem 15ts zl, to tak jak by M dawal szsanse na mniejsza utrate wartosci. Zastanawia mnie tylko zawieszenie, sporo naczytalem sie i wiekszosc wskazuje na to ze za twarde na nasze PL dziury, jedni mowia ze wystarczy wymienic RF na zwykle. Ale czy aby na pewno ?
-
Rynek Samochodów Używanych- krótka ankieta
Ciekawe sa wyniki, Japonce tak samo dobre jak Niemieckie, 80% marzy o 4x4 :D, Po zakonczeniu ankiety prosimy o jej publikacje na forum, ciekawe wnioski mozna wyciagnac na jej podstawie ;)
-
łapka do podważania plastikowych elementów
Taki sam zestaw robi YATO, mam go na skladzie, dobrej jakosci material, twardy a zarazem elastyczny, nie uszkadza lakieru :) Polecam.
-
Polski klient na samochód :)
Lapanie okazji, kazdy gdzies, kiedys zlapal sie na "OKAZJE", nie koniecznie na samochodowa okazje ;). Sewgo czasu citroen mial problemy ze sprzedaza nowych samochodow, przyszedl taki Pan i zaprponowal ze podniosa cene o 30tys i zrobia wielka PROMOCJE-OKAZJE, sprzedaz podskoczyla o 100%. Kazdy ogladajacy reklame mial wrazenie ze to super OKAZJA kupic nowe auto o 30 tys taniej. Byc moze to nalecialosc czasow komuny ? Z tym chwaleniem faktycznie cos jest, kurcze juz pare razy slyszalem za ile to wyrwano SUPER OKAZJE, az glupio mi sie robilo ze zawsze przeplacalem :D
-
Zakup samochodu w niemczech
Nie wiem od czego to zalezy, mi takiej informacji udzielono, mimo ze nie pytalem to dostalem na twarz "akceptujemy tylko platnosc przelewem, brak mozliwosci placenia gotowka" Jako informacje: legalnie bez informowania sluzb celnych mozna wywiez 10k euro, powyzej tej kwoty nalezy ich poinformawac, wypelnic jakis tam form.
-
E91 320d LCI M-pakiet A670558
adisan82 odpowiedział(a) na adisan82 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażDzieki Mlodzik18 za odpowiedz, czyli takie autko powinno kosztowac w granicach 16-18k. Tylko jak takie znalesc skoro wszystkie M-Pakiet to min 19k ;/
-
E91 320d LCI M-pakiet A670558
adisan82 odpowiedział(a) na adisan82 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażGdzie znajduje się opis stanu auta `sredni` moj niemiecki oj sylaby jest. Dzięki wlasie o taka opinie mi chodzilo. Ja tam same zalety widzialem, do teraz ;)
-
E91 320d LCI M-pakiet A670558
adisan82 odpowiedział(a) na adisan82 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWszystko mozliwe, tu jest plik: https://docs.google.com/file/d/0BxioHx0c1o47YWp6cW1LRkZZQ2s/edit?usp=sharing Mam nadzieje ze nie bedzie problemu ze sciagnieciem.
-
E91 320d LCI M-pakiet A670558
adisan82 odpowiedział(a) na adisan82 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażDostalem od sprzedawcy ekspertyze wykonana przez rzeczoznawce z TÜV NORD Mobilität GmbH & Co. KG. Fajnie to wyglada, dokladnie opisane co bylo robione, jakie sa uszkodzenia. Generalnie tylko lekkie wgniecenie na dachu, nic wiecej sie nie dopatrzylem. Jezeli ktos ma doswiadczenie w czytaniu takich dokumentow chetnie podesle w celu weryfikacji czy faktycznie jest unfallfrei
-
E91 320d LCI M-pakiet A670558
adisan82 opublikował(a) temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażCzesc, co sadzicie o tym ogloszeniu ? http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/details.html?id=173478093 Vin: A670558 Jest wart swojej ceny ? Nie wiem jak wy ale ja mam wrazenie ze ta alkantara (fotel kierowcy) jest troche zniszczony ? Czy to tylko mi sie wydaje ? Ktos moze powiedziec czy alkantara w e91 po 140tys wyglada dobrze ?
-
Zakup samochodu w niemczech
Dzieki za info, ja wlasnie dostalem info z jednego niemieckiego komisu ze nie przyjmuja gotowki, tylko przelew. To Ci baba placek :)
-
Zakup samochodu w niemczech
Wskazana jest rozwaga :) ale przy aucie za prawie 100tys dla spokojnego snu, i czystego sumienia warto pojechac, przynajmniej na Pl realia. W jakim ASO sprawdzalem PL cz DE ? Robia jakies problemy w DE ?
-
Zakup samochodu w niemczech
Trochę uciekl nam temat, bardziej mi chodzi o porady osób które kupowaly/kupują auta w de. Prosicie np o dodatkowe zdjęcia książki, fotela, kierownicy? Przesylaja?