Skocz do zawartości

adisan82

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez adisan82

  1. dokladnie taki temat przerabialem 2 dni temu: zakladam ze masz taka zmieniarke http://img651.imageshack.us/img651/7403/imag0386q.jpg Odchylasz te dwie kalpki po lewej i prawej stronie (czolowy panel), sa tam dwie srubeczki na imbus, odkrecasz i delikatnie wyciagasz cala zmieniarke. Jak bedziesz ja juz mial na stole to na tylnej sciance jest jedna mala srubeczka "+" w gornej czesci zmieniarki. Odkrecasz ja wtedy mozesz sciagnac gorna pokrywe zmieniarki, tam juz zobaczysz swoje plytki, moja byla peknieta wiec wylamalem ja do konca. Mam nadzieje ze pomoglem.
  2. Mysle ze w okolicy nic innego godnego polecenia nie znajdziesz. Ja montowalem i jestem zadowolony. Wazna sprawa daja gw. ale taka prawdziwa jak cos sie sypie nie wypinaja sie tylko szukaja i naprawiaja za free.
  3. Ja sprzedajac Honde Accord Polski salon 1 wlasciciel z 68tys przebiegu. ciagle slyszalem ze cos tu nie pasuje, bo niby dlaczego ja to sprzedaje, wszyscy widzieli jakies walki. Mozecie mi wierzyc auto bylo wystawione o 3 tys wiecej niz auta z dziwna historia, i kazdy kto dzwonil "panie co tak drogo na allegro sa tansze ;)" doszedlem do wniosku ze nie warto inwestowac w auto (serwisowac w ASO orginalne czesci itp) dla Pl kupujacego najwazniejsza jest cena. Ma byc OKAZJA a reszta to sila sugestii :)
  4. Witam, serdeczne dzieki za dokumenty, o przecierce powiedziano mi, nie lakierowali tego chyba od 2009roku, na calej furze jest ponoc ori lakier. Negocjuje sie cena ;/ generalnie pewnie nic wielkiego nie uwalcze ;) Auto ponoc zostawiono w rozliczeniu stad taka dobra cena. Aj kusi mnie :D
  5. Jest ksiazka, serwis w Janki do 80tys pozniej serwis w Reduta. Ponoc 100% bezwypadek. Bede bardzo wdzieczny. Macie jakies doswiadczenie z 530i ? Awaryjne ? Sam jestem ciekaw ile mozna utargowac na takim aucie :) Jak to jest ze auto w benzynie jest tansze niz D ? Przeciesz katalogowo to podobna cena.
  6. Do wyjechania bedzie dobrze Ponad 600km, caly dzien wyjety. Jednak tematem nie jest jak daleko mam do Wawy :mad2: !! Dla przypomnienia: Czy moze ktos widzial ? Zastanawia mnie cena, to jakos 30% nowego auta. Dlaczego tak dobra cena ? Bo benzyna ? Jakie sa wasze opinie na temat 3.0i 272 KM, awaryjny, warto ? Czy taka ilosc bajerow to potecjalnie wieksze koszty ?
  7. Czesc, powiem szczerze ze tak bogatej wersji jeszcze nie widzialem, w dodatku z BMW PL. http://autoreduta.pl/portal/ar/komis/auto1488/BMW_530_2008.html?grupa=33 Czy moze ktos widzial ? Zastanawia mnie cena, to jakos 30% nowego auta. Dlaczego tak dobra cena ? Bo benzyna ? Jakie sa wasze opinie na temat 3.0i 272 KM, awaryjny, warto ? Czy taka ilosc bajerow to potecjalnie wieksze koszty ?
  8. Nie dosc ze taniej to jeszcze odmlodzone i z mniejszym przebiegiem ;) Sporo aut widze ostatnio Luksemburg, Belgia, Holandia ?
  9. mmw jakas rada gdzie szukac troche taniej niz w DE ? Jakis portal aukcyjny ?? tylko dla wtajemniczonych ;) ?
  10. Zastanawia mnie jedno, fabrycznie auta wychodza z roznymi wielkosciami kol ? 16 - 18,19 .... cali, czy zawsze srednica kola jest taka sama np 16cali opona 205/60 dla 17 cali 225/50 itp. Pytam bo od srednicy kola zalezy predkosc na liczniku. Zastanawiam sie czy istnieje mozliwosc kalibracji samochodu pod odpowiednie kola, ASO, INPA.
  11. Dokladnie to sie nazywa: deklaracja dewizowa. Osoba, która nie dopełniła obowiązku zgłoszenia, może zostać ukarana grzywną od 138,60 zł do 27 720 zł. Oraz możliwe jest też nałożenie mandatu w maksymalnej wysokości 2772 zł.
  12. Cos z tymi M-kami jest na rzeczy, Nowy Pakiet kosztuje jakies 20tys zl, roznica miedzy zadbanym z M a bez M to czasem 15ts zl, to tak jak by M dawal szsanse na mniejsza utrate wartosci. Zastanawia mnie tylko zawieszenie, sporo naczytalem sie i wiekszosc wskazuje na to ze za twarde na nasze PL dziury, jedni mowia ze wystarczy wymienic RF na zwykle. Ale czy aby na pewno ?
  13. Ciekawe sa wyniki, Japonce tak samo dobre jak Niemieckie, 80% marzy o 4x4 :D, Po zakonczeniu ankiety prosimy o jej publikacje na forum, ciekawe wnioski mozna wyciagnac na jej podstawie ;)
  14. Taki sam zestaw robi YATO, mam go na skladzie, dobrej jakosci material, twardy a zarazem elastyczny, nie uszkadza lakieru :) Polecam.
  15. Lapanie okazji, kazdy gdzies, kiedys zlapal sie na "OKAZJE", nie koniecznie na samochodowa okazje ;). Sewgo czasu citroen mial problemy ze sprzedaza nowych samochodow, przyszedl taki Pan i zaprponowal ze podniosa cene o 30tys i zrobia wielka PROMOCJE-OKAZJE, sprzedaz podskoczyla o 100%. Kazdy ogladajacy reklame mial wrazenie ze to super OKAZJA kupic nowe auto o 30 tys taniej. Byc moze to nalecialosc czasow komuny ? Z tym chwaleniem faktycznie cos jest, kurcze juz pare razy slyszalem za ile to wyrwano SUPER OKAZJE, az glupio mi sie robilo ze zawsze przeplacalem :D
  16. Nie wiem od czego to zalezy, mi takiej informacji udzielono, mimo ze nie pytalem to dostalem na twarz "akceptujemy tylko platnosc przelewem, brak mozliwosci placenia gotowka" Jako informacje: legalnie bez informowania sluzb celnych mozna wywiez 10k euro, powyzej tej kwoty nalezy ich poinformawac, wypelnic jakis tam form.
  17. Dzieki Mlodzik18 za odpowiedz, czyli takie autko powinno kosztowac w granicach 16-18k. Tylko jak takie znalesc skoro wszystkie M-Pakiet to min 19k ;/
  18. Gdzie znajduje się opis stanu auta `sredni` moj niemiecki oj sylaby jest. Dzięki wlasie o taka opinie mi chodzilo. Ja tam same zalety widzialem, do teraz ;)
  19. Wszystko mozliwe, tu jest plik: https://docs.google.com/file/d/0BxioHx0c1o47YWp6cW1LRkZZQ2s/edit?usp=sharing Mam nadzieje ze nie bedzie problemu ze sciagnieciem.
  20. Dostalem od sprzedawcy ekspertyze wykonana przez rzeczoznawce z TÜV NORD Mobilität GmbH & Co. KG. Fajnie to wyglada, dokladnie opisane co bylo robione, jakie sa uszkodzenia. Generalnie tylko lekkie wgniecenie na dachu, nic wiecej sie nie dopatrzylem. Jezeli ktos ma doswiadczenie w czytaniu takich dokumentow chetnie podesle w celu weryfikacji czy faktycznie jest unfallfrei
  21. Czesc, co sadzicie o tym ogloszeniu ? http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/details.html?id=173478093 Vin: A670558 Jest wart swojej ceny ? Nie wiem jak wy ale ja mam wrazenie ze ta alkantara (fotel kierowcy) jest troche zniszczony ? Czy to tylko mi sie wydaje ? Ktos moze powiedziec czy alkantara w e91 po 140tys wyglada dobrze ?
  22. Dzieki za info, ja wlasnie dostalem info z jednego niemieckiego komisu ze nie przyjmuja gotowki, tylko przelew. To Ci baba placek :)
  23. Wskazana jest rozwaga :) ale przy aucie za prawie 100tys dla spokojnego snu, i czystego sumienia warto pojechac, przynajmniej na Pl realia. W jakim ASO sprawdzalem PL cz DE ? Robia jakies problemy w DE ?
  24. Trochę uciekl nam temat, bardziej mi chodzi o porady osób które kupowaly/kupują auta w de. Prosicie np o dodatkowe zdjęcia książki, fotela, kierownicy? Przesylaja?

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.