Treść opublikowana przez puzonn
-
E46 320D - Czy była malowana?
zawias m pakietowy jest twardszy i niższy, do tego zderzaki m pakietowe sięgają niżej jak zwykłe = przy parkowaniu trzeba ciągle uważać, jak nie jest się pewnym nie podjeżdżać blisko (lepiej nich tyl wystaje jak przód ma przytrzeć ;) ) zimą na swojej ulicy robie za płóg na złej drodze aż serce boli jak zawieszenie "męczy się" jest twardo, sztywnie, daje mega frajde na równej i najlepiej krętej drodze, czy na lotnisku, kjs'ach itp jak nie masz zawiasu M to będziesz miał trochę kozę ze zderzakiem M to nie wiem czy ma sens... chyba ze masz lekka glebe
-
E46 320D - Czy była malowana?
peja31 - szukasz koniecznie auta w pełnym m pakiecie (rozumiem Cie bo wtedy e46 jakoś wygląda) i do tego z dobrym wyp. - będziesz szukał i szukał i pewnie nic nie znajdziesz a napewno nie za 25koła Ja takiej szukałem rok, tylko nie za 25 kola a nawet pod 40. Ta o której rozmawiamy nie ma zwykłego srodka, fotele, ma alkantare zamiast skóry, do niej dopłata była większa niz do skóry, czego brakuje ? Navi i elektryki z tylu, chyba ze interesuja Cie zbędne bajery typu el. fotele, czy szyberdach.... Srebrne e46 w m pakiecie zawsze wyglądały ładnie, agresywnie i ta sztuka też tak wygląda :D
-
E46 320D - Czy była malowana?
2002 rok za 25koła w oryginalnym m pakiecie to normalna cena..... oczywiście jeśli auto nie miało dzwona, mechanicznie jest ok itp dziwne ze nie ma xenonu, tak jak pisali wyżej koniecznie załatw vin ! Jak fabryka dała xenon to nawet nie masz po co jechać. srodek strasznie przypicowany, wszystko az sie nienaturalnie błyszczy, kierownica przeszła kuracje odmładzającą (malowana skóra) albo inne sztuczki teraz stosują jak sie podoba, szukaj osoby która ma e46 najlepiej 320d, laptopa, podłączyć sprawdzić itp po wnętrzu oceniam przebieg na 250+ minimum (mam taką samą tylko czarną z koncówki 04) powodzenia :cool2:
-
E46 320D naprawa podgrzewacza wody
Mauro poszlo pw Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2
-
e46 330i Pióra wycieraczek bezprzgubowych
Tez mam to samo, wycieraczki te same jak kolega wyzej. Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2
-
BMW 330 vs 535
Jak na benzyne i to w coupe spory przebieg Ja bym odpuscil i szukal poliftowej 330 Masz ladna e39, nie napalaj sie. E46 na zawieszeniu m pakietowym tez jezdzi jak przyklejona :-) Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2
-
E46 320D naprawa podgrzewacza wody
gdyby nie mial to po co bylby montowany ? Dla picu aby mialo sie co popsuc ? Pomysl troche prosze.... a odpowiedzi po co jest poszukaj bylo wałkowane milion razy temp masz dobra, powinno byc 89-92 (w tym zakresie) ale kilka stopni nie robi roznicy....
-
BMW 330 d e46
Rady - omijac szerokim lukiem.... Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2
-
Problem z rozdzielczością wyświetlacza mk4 PHOTO
Nie mam stad moj wczesniejszy post. Nic wiecej nie pomoge. Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2
-
Problem z rozdzielczością wyświetlacza mk4 PHOTO
Przestaw w screen na full. Teraz masz split z tego co widze Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2
-
Manualna klimatyzacja w schowku
automatyczna mozna bez problemu ale to pewnie wiesz, z manualna nie wiem, mysle że wszystko jest do zrobienia
-
Akcja serwisowa e46 2002-2003? Poduszki powietrzne.
ostatnio był taki sam temat a w nim jeden delikwent myslal ze jak pojedzie na akcje to mu wstawia poduszki bo obecnie po dzwonie ich nie ma ;) .... to jest Polska ;)
-
LED A POLICJA?"
Nie wywala bledu ? Ja mam postojowe zolte i bialy xenon i właśnie srednio mi sie to podoba
-
światła xenony
Zkw z 2004 tez maja ten problem? Slyszalem ze mozna kupic metalowe odblysniki, ktos wie od jakiego modelu pasuja? Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2
-
[e46] akcja serwisowa poduszek?
no tak a bmw montowało w e46 boczne poduszki w siedzeniach ? czytajcie interie, piszcie na forum onetu :duh: :duh: :duh: --- jak nie masz poduszki w drzwiach z podowdu dzwona to bmw jej nie wstawi :mad2: zobaczą puste miejsce to chłopaki sie pośmieją z ciebie do fajrantu i tyle hehe
-
rozrząd M52/TU
Teoretycznie pol miliona km bez zagladania. Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2
-
dymi na czarno, brak mocy
To podlacz moze sie wyswietli.... Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2
-
Kupno 1 samochodu
Bardzo dobra wypowiedz kolego.... wlasnie dlatego prawdziwe bmw zaczyna sie od 2l pojemnosci w gore bo mocy szybko zaczyna brakowac. Jak brac benzyne to tylko 3.0, inna sprawa wyrwac zdrowa sztuke na naszym rynku hehe. Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2
-
Kupno 1 samochodu
spokojnie kolege bez spinania, nie tylko ja mam takie zdanie ze prawdziwe bmw to 2 litry w gore i to tyczy sie głownie benzyny (r6, dzwiek itp) diesel to odmienna bajka ale dla mnie liczy sie tylko 3.0d dla autora tematu polecam zrezygnowac z 4x4, wiekszy wybór i te 4x4 do niczego nie bedzie mu potrzebne (chyba ze do generowania niepotrzebnych kosztów) zreszta i tak nic nie kupi, szkoda sie produkować....
-
Kupno 1 samochodu
rozmowa dotyczy prawdziwych bmw a takowe to tylko 2 litry w gore i tam masz wszystko na łańcuchu 318i pewnie tez na nim jest ale ktos to kupuje ? (autor tematu o takie nie pytał)
-
Kupno 1 samochodu
wszystko jest na łancuchu, rozrządu nikt nie bedzie zmianiał
-
[320d] Blaszana klapka we wlewie paliwa
w 320d 2004 rok, 330d 2001 klapki nie ma i nigdy nie bylo
-
Nowy nabywca BMW E46 - kilka pytań i problemów.
Ja nie mam dpfa a euro 4 tez mialem naklejone. To nie wyznacznik obecnosci filtra. Jesli faktycznie masz filtr wywal go i po problemie. Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2
-
Nowy nabywca BMW E46 - kilka pytań i problemów.
Niektóre miały. zgadza sie z koncówki produkcji jesli kupujacy bardzo bardzo tego chcial i dopłacił. Jednak nie był to taki dpf o jakim myslimy. Nie mial czujnikow i innych dupereli generujacych problemy, miał zalecenie wymiany/wyrzucenia po określonym przebiegu.
-
Nowy nabywca BMW E46 - kilka pytań i problemów.
Dpfa e46 nie mialo Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2