Treść opublikowana przez puzonn
-
318i Po wymianie filtra paliwa trzesie buda.
Filtr dobrze zamontowales? Jest strzalka na nim oznaczajaca kierunek. Moze miales na tyle malo paliwa ze zassalo syf z baku... Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2
-
Kupię uszkodzone steroniki świec żarowych
Pewnie za 10flaszek... Watpie czy znajdziesz jelenia Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2
-
Klima normalny objaw ? ??
pytałes na ile wystarczy to podalem przyklady aut co do ktorych jestem pewien ze nikt klimy nie ruszal oczywiscie zalecany jest serwis klimy częsciej i jak ktos jest nadgorliwy moze wydawać $$
-
Klima normalny objaw ? ??
jesli masz w 100% szczelny uklad to podziala do konca zycia auta ;) e36 320i z 96 roku w rodzinie jest 9 lat i klima nie byla nabijana a chłodzi super.... clio 2002 rok od nowości klima nie ruszana, chłodzi super wiec jesli uklad jest sprawny i szczelny to nie bedziesz juz musiał zaglądać
-
e46 prośba o opinie
czyli auto mozna nominowac do konkursu na ulep roku, pewnie nie jeden rodzyne sie jeszcze pojawi ale ten jest "w ścisłej czołówce" do omijania szerokim łukiem :nienie:
-
e46 prośba o opinie
Nie ten dzial Za taka cene ten rocznik to musi byc mega ulep. Jak masz blisko jedz zobacz Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2
-
klimatyzacja nie chłodzi
Ponton masz polifta wiec 111stopni i dopiero zaluzja sie otworzy Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2
-
BMW 318d Duze spalanie-Pilne!!!
Raiven raz piszesz filtr paliwa, teraz powietrza :-) zdecyduj sie Takie spalanie ktore ma autor tematu nie jest wynikiem niezmienionych filtrow... Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2
-
klimatyzacja nie chłodzi
ja jestem puzon z pyta Ponton ale to szczegół ;) w ukladzie zamknietym temp wrzenia to nie bedzie 100 stopni a 115 albo więcej bez znaczenia czy to diesel/benzyna tak czy inaczej moze wypowie sie uzytkownik 320d polifta z zaluzja, czy po osiegnieciu 90stopni zaluzja sie otwiera ? u mnie nie, poruszalem temat na kilku spotach i kilku uzytkownikow 320d tez twierdziło ze im sie nie otwiera przy 90stopniach moze wszyscy mamy cos nie tak ;)
-
klimatyzacja nie chłodzi
dxtr71 po co snujesz teorie z dup* skoro nie masz tej zaluzji i nie jestes pewien jej działania :duh: :duh: temat zaluzji juz nie raz był poruszany i tak jak koledzy wyżej napisali - tak ma byc, żaluzja sie zamyka do okolo 105stopni, cieple powietrze leci sobie pod auto i nie ma to wpływu na działanie klimy. Chyba ze ktos ma jakieś przeróbki np nieoryginalna osłona silnika czy inne wynalazki które nie współgrają jak nalezy
-
klimatyzacja nie chłodzi
Jeszcze raz napisze ze zaluzja otwiera sie przy okolo 105stopniach, normalnie powinna sie zamykac i to jest prawidlowe dzialanie i takie masz u siebie. Potwierdzone na wielu 320d na spotach... chyba ze wszyscy mamy uwalone samochody... Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2
-
klimatyzacja nie chłodzi
zaluzja powinna sie zamykac nawet latem, otwiera sie przy 105 stopniach zdaje sie wszystko masz ok, nie ma to nic do działania klimy
-
[E46] Wyciek Oleju 5W
przy piwie kolega pracujacy w warsztacie powiedział mi ze tylko glupi kupuje olej z beczki, lepiej nie wiedziec co siedzi w tych beczkach, dolewanie taniego oleju o innych specyfikacjach to norma.... klient i tak nie zauważy, oszczędnosci są.... a pozniej ludzie dziwia sie ze po wymianie im kapie z silnika tylko opakowanie i od sprawdzonej osoby, lepiej pare zl. wiecej ale miec pewnosc a przy wymianie stac i patrzec na ręce.... Polska
-
Bmw e46 320 d 150 km Klapki kolektora ssacego
Bonowski1 - zaplaciles juz dla mechanika za zdjęcie kolektora, miales klapki na widelcu i ich nie zdemontowałes ? Paranoja :mad2: Kolejna cudowna teoria o działaniu klapek. Sam swoje usunalem w ten piatek, pozno bo pozno (ponad rok z nimi jezdziłem robiac 20tys km) ale nie mialem kiedy sie do tego zabrac, a dla mechanikow nie ufam, u mnie w miescie nie ma nikogo komu bym zaufał w kwestii wymiany oleju a co dopiero zdjęcia kolektora.... jak mam oddawac auto do mechanika filozofa (takiego co Tobie kolektor kręcił) i do tego specjalizującego sie w fiatach, renault i fordach to podziekuje, na forum sa instrukcje i wlasnie z ich pomocą zrobiłem całość w 4godziny z czyszczeniem kolektora i egra, pozniej pierwsze odpalenie, chwila strachu, nastepnie ulga ze tego gowna juz tam nie ma u mnie klapki byly w stanie teoretycznie idealnym, ale nawet minuty nie zastanawialem sie nad ich usunieciem jesli chodzi o roznice po usunieciu to nie zauwazylem głośniejszej pracy silnika, za to zauważyłem ze łatwiej sie rusza, wciskajac gaz w podloge odrazu dostaje kopa no i nie odczuwam turbo dziury
-
Bmw e46 320d Koła a dystanse
Ja mam 225/45 i 245/40 na 17stkach i nic nie nosi. Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2
-
BMW E46 2.0d M47 montaż sprzęgła wiskotycznego.
Czyli jednak studiowales..... Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2
-
BMW E46 2.0d M47 montaż sprzęgła wiskotycznego.
Rozumiem ze studiowales sztuke a konkretniej rzezbe ? Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2
-
Kilka pytań o koszty
Mocowania puszczaja, podloga peka.... Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2
-
Naklejki na auto
Troche wieje ale jak fajna naklejka, nie za duza i ze smakiem czemu nie :-) Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2
-
320D Duże spalanie! ;/
Wyroox wezme lapka, kabel i podlaczymy, miejsce obojetne. Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2
-
320D Duże spalanie! ;/
U mnie na 6b idzie na 16l przy bucie w podlodze Watpie czy to oznacza chipa Poprostu tak ma byc. Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2
-
320D Duże spalanie! ;/
Wyrox na filmiku wszystko ok, nie wiem co ty chcesz od ekonomizera.... Wpadnij do bialej to podlaczymy pod kompa Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2
-
Akcja serwisowa e46 2002-2003? Poduszki powietrzne.
hehe pewnie że zyje ale jego interesuja informacje na temat akcji serwisowej e90 ;p
-
330d na sterydach...
wystarczy w programie obrabiajacym viedeo dac jeden filmik x1,15 i mamy nienaturalnie dobre czasy patrzac na zegary pelno takich pseudo wyscigowych aut na YT oczywiscie nie mowie że Ty tak zrobiłes ;)
-
Ekonomiczna Jazda
Nie startowac spod swiatel jak wariat Nie przeciągać na biegach. Przewidywac sytuacje na drodze, swiatla, dziwne zachowania innych kierowców Jechać na najwyzszym biegu oczywiscie bez zamulania silnika (niepotrzebnie nie trzymać na wysokich obrotach) Patrzec na ekonomizer i nauczyc sie "silnika" bmw przez to śmieszne urządzonko ;)