Treść opublikowana przez puzonn
-
bmw 320 D wydech
to w takim razie powkladam paluszek jutro w nowe dieselki i sprawdze czy sa czyste w srodku :) Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2
-
bmw 320 D wydech
w srodku jak wsadze palec to sadza jest ale z zewnatrz czysta, nie widac ze diesel :) Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2
-
Dobór do e46 - felgi, opony, dystanse, odsadzenie ET
Nie wiem co chcesz od 135, wyglada kozak zarowno na sedanie jak i coupe. Ostatnio widzialem na kombi i też kozak. Oczywiscie do tego potrzeba niskiego zawiasu, minimum tego m pakietowego. Moze na zdj dupy nie urwa ale na zywo na e46 w pelnym m paku robi robote niezaleznie od nadwozia Te chinole wcale piekne nie są a jak srac sie ze popękają (wczesniej czy pozniej same pękną), zmatowieją itp - to ja dziękuje za taka jazde. dxtr71 dobrze prawi, posłuchaj mądrego :nienie: a jeszcze - jesli to z avatara to Twoje e46 to ten chinol do golasa wogle pasowac nie bedzie
-
Dobór do e46 - felgi, opony, dystanse, odsadzenie ET
nie wiem po co piszesz cos o wzorze z m6 ? ja o tym nie wspomnialem, pisalem o felgach z m5 e60 wzor o ktory pyta autor nie jest podobny do 135, jest to chinczyk udajacy wzor felg m5 e60 Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2
-
Dobór do e46 - felgi, opony, dystanse, odsadzenie ET
to nawet do 135 nie jest podobne to podróbka felg z m5 e60
-
jaka cena przedniego fotela kierowcy
pytaja co to za welur bo kierowcy lanosow, passatow, a4 b5 kombi 1.9tdi hehe nie wiedzą co to alkantara a jak im mowie co to, stroją dziwne miny jednak kto wie o co kaman to nawet nie trzeba nic mowic zreszta ja nikomu nie szpanuje itp, nie ten wiek ;)
-
jaka cena przedniego fotela kierowcy
mialem skóre w czarnym aucie i nigdy wiecej !! lepszy lans w e46 to ładnie utrzymane całe wnętrze m pakietowe w alkantarze , oczywiscie fotele sporty itp (takie mam obecnie i zimą nie zimno, latem nie pali w dupe, ludzie pytaja sie co to za welur mam w aucie ;p )
-
mycie samochodu ręcznie...
Tempo k2 to najwieksze gowno jakim mozesz potraktowac lakier swojego samochodu.... Poczytaj o tej pascie na wlasciwych forach oraz zobacz jaka sieczke robi z lakierem.... Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2
-
mycie samochodu ręcznie...
Chcesz gladki lakiet to po glinkowaniu taki bedziesz mial, pozniej politura i wosk = blyszczy sie jak psu jaja. Glinkowanie oczyszcza lakier z syfu, super sprawa. Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2
-
mycie samochodu ręcznie...
Jak chcesz miec efekt to glinkowanie + dobry podklad pod wosk. Inaczej to tylko sztuka dla sztuki Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2
-
mycie samochodu ręcznie...
Wosk polecam ten: Collinite 476s Super Doublecoat Paste Pamietaj ze przed woskiem trzeba dobrze wyglinkowac lakier i politure nałozyć (Dodo Juice Lime prime lite cleaner glaze 250ml), inaczej to nie ma sensu. Ja u siebie 2x nałożyłem ten wosk i obecnie 2 miesiac a auto wyglada super, wosk po deszczu czy myciu zostaje na aucie, z odleglosci 5 metrow i wiecej auto nawet brudne wyglada jak czyste, efekt przerósł oczekiwania - mam ten najczarniejszy lakier Glinkowalem tym Sonus SFX Detail Clay Bundle + CarPro 3 Clay bars - zestaw 3 glinek Myje Chemical Guys super foam-maxi suds, nie uszkadza wosku, neutralne ph. To co podales link to na nowe bmw... za 500zl masz super zestaw a nie jeden kosmetyk - wosk. Ja bym nie wydal tyle kasy na wosk ale co kto lubi ;)
-
mycie samochodu ręcznie...
Plynem do mycia naczyn to stalowki strach myc a co dopiero samochod.... Ja mam woski politury i inne bzdury a szampon taki Polecam, neutralne ph, ladny zapach, pieni sie dobrze, jedna nakretka na pol wiadra http://img.tapatalk.com/d/13/08/12/2aryhesa.jpg Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2
-
Nie dzialaja spryskiwacze reflektorow
Tak ma byc ale spryski dzialaja ten na postojowkach Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2
-
pierwsze bmw 320d
"Lubię to" .... Do kosza takie tematy...
-
Felgi na sprzedaz
Do kosza, nie ten dzial Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2
-
320d sprzęgło klimatyzacji rozłącza się
tylko ze nie kazde e46 ma ten komunikat co Ty, u Ciebie coś jest nie tak skoro wali błędem....
-
320d sprzęgło klimatyzacji rozłącza się
Postaram sie dzisiaj zobaczyc jak zachowuje sie u mnie ale mialem kiedys benzyne m52 silnik i tam sprężarka również rozłączała się. Gdy byl bardzo duzy upal to chodzila dłuzej ale mimo wszystko z przerwami. Auto mialem 4 lata i nic z silnikiem ani jego osprzętem nie robiłem, świetne motory Na 90% w e46 jest tak samo i jest to normalne. Watpie aby koło pasowe dostawało od tego po dupie.
-
320d sprzęgło klimatyzacji rozłącza się
No dobrze ale w sprawnym ukladzie w e46 sprezarka ma chodzic caly czas czy nie? U siebie jutro jak nie zapomne sprawdze ale wydaje mi sie ze nie chodzi caly czas tylko cyklicznie. Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2
-
320d sprzęgło klimatyzacji rozłącza się
czyli kazde e46 posiadajace koło pasowe katowane jest przez sprężarke klimy ? Dobrze rozumiem że każde ? Czy u Was jest cos nie tak i stąd ten problem bo już zgłupiałem...
-
e46 320d 04r - Chwilowy skok temperatury przy 230 km/h
Duze upaly to z ciekawosci przed trasa odpalam test 7 i w droge. W trasie niezaleznie od predkosci 89-92 stopnie. Na autostradzie predkosci 160-180 i temp bez zmian. W miescie nawet w najwieksze upaly temp ta sama ale mam zasade wyl klime kilka minut przed wyl. silnika i odrazu temp rosnie. Wyl klima i 5min postoju temp 96stopni.... Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2
-
[320d] Silnik się grzeje, klima nie działa
Nie zalewaj chlodnicy wodą :duh: ! tak wiem oszczędzasz kilka zlotych, jestes kozak, nawet nie wiesz jakim kosztem.... :duh:
-
320 D inpa
prawym na moj komputer i menadżer urządzeń
-
320 D inpa
Pewnie kabla nie wykrywa, sprawdz port com w windzie Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2
-
320d 150 KM, huczące turbo + niebieski dym
Najwyzszy czas dowiedziec sie.... Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2
-
320D skrzypiący podlokietnik
Czyli mozna niby podlokietnik przesunac blizej fotela kierowcy czy pas. ? Moze ktos ma zdj? Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2