Treść opublikowana przez puzonn
-
BMW E46 dymi , szary dym
to normalne, ecu zmienia kąt aby szybciej dogrzać auto
-
Wnętrze z mpakietu
dla mnie akurat szara skora w bmw to najbrzydsza jaka moze byc jesli koniecznie skora to czarna (m pak to czarny sufit itp, wszystko fajnie współgra) ale najlepiej alkantara, zreszta wlasnie za alkantare przy zakupie e46 płacono najwiecej ;) jak listy to alu black cube to jest moje zdanie, pamietaj kazdy moze miec inne :cool2:
-
Wnętrze z mpakietu
gdzie to zauwazyles ? To gdzie ma byc regulacja ? Ja mam pelny oryginalny m pak zew i wew i mam regulacje lusterkami na lewym boczku drzwi (kierowcy)
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
oj nie zapeszaj, widac ładna jest ale brakuje troche m pakietu ;)
-
320d kilka pytan nowego uzytkownika E46
to ładnie Cie kroją gdziekolwiek robisz zakupy ;) cena z kosmosu i to jeszcze za febi ehehe interes zycia :cool2: zmien oba, kupiles auto za 30k a nie wydasz na temostaty kilka zł ? Bedziesz mial z głowy i pewnosc ze auto nagrzeje sie jak trzeba. 1/4 to 40-50 stopni, nie mialbym sumienia z taka temp silnika zapierdzielac 140km/h - 180km/h po trasie.... i to jeszcze przez 300km heh :mad2:
-
Co do wymiany po 250 tys km w E46 320D 150KM
Dokladnie hehe, nalezy jeszcze dodac czeste przypadki nietrzymania mocy w 330i :-) Wysłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2
-
nowe bmw 7 2016
Dobrze ze to tylko wizja....
-
Xenon w przeciwmgielnych
dla amatorów tych pseudo xenonow z allegro powinni dowód zabierać dożywotnio, sporo jeżdżę wieczorem/ w nocy i te chinskie buble świeca gdzie chcą, oślepiając wszystkich wokoło... :duh:
-
2 Pomysły na zmianę wyglądu e46 Touring
Ja bym nic nie zmienial ale jak bardzo chcesz to pierwsza opcja wydaje sie lepsza Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2
-
F30 wady i zalety
Sa osoby ktore beda ufac wskazaniom i olej wymieniac co 50tys - bo tak kazal komputer, jeszcze w dieslu... i pozniej za 10lat beda tematy na forum ze wal pekl itp Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2
-
BMw 320D czy niesprawny termostat ma wpływ na spalanie?
Nie zawsze kolega koledze prawde powie :-) cudow nie ma a aso ma ceny podobne. Wystarczy do kilku zadzwonic. Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2
-
BMw 320D czy niesprawny termostat ma wpływ na spalanie?
Ja slyszalem o takich cenach w aso 160zl glowny, 110egr Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2
-
BMw 320D czy niesprawny termostat ma wpływ na spalanie?
Ma byc 88stopni, pewnie egr padniety skoro glowny zmieniles. Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2
-
E 46 elektrozawór żaluzii chłodnicy 320d po lifcie
bo wlasnie powinna sie otwierac po wyl silnika, wszystko masz ok
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
sedan - produkcja do 02/2005 cabrio - 08/2006 (m3 tak samo) coupe - 05/2006 (m3 tak samo) compact - 12/2004 kombi - 07/2005
-
E 46 elektrozawór żaluzii chłodnicy 320d po lifcie
Czy przypadkiem po zgaszeniu silnika żaluzja nie powinna sie otwierać ? Po zapaleniu automatycznie zamykać... ? U mnie tak jest i w kilku innych 320d ktore widziałem.
-
[E46] 323i VANOS - odczyt wartości cylindrów
m52 mial pojedynczy vanos jakos pod koniec produkcji zrobili m52bxxTU ktory mial vanos podwójny wiec albo piszemy m52 albo m52tu
-
[E46] 323i VANOS - odczyt wartości cylindrów
m52 pojedynczy, m54 podwojny Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2
-
działanie klimatronika i inne.
yyy pod siebie ustawiamy.... a może jestem stary i głupi ? :mad2:
-
pytanie o spryskiwacze Xenonów na światłach dziennych
uff na szczęscie ja nie muszę, robią to młodzi gniewni ;) zresztą mnie też ciągle zatrzymują ale mam asa w rękawie hehe trzepią beemki, audice ale prawda jest taka że na tych autach najłatwiej jest zrobić wynik a przy okazji można ustrzelić coś więcej.... takie czasy... a wiadomo kto nie będzie jezdził renault ;)
-
pytanie o spryskiwacze Xenonów na światłach dziennych
tulipan tak jest, zgodnie z przepisami w to co auto zostało wyposażone musi byc sprawne i jak ktos trafi na wariata to może sprawdzić wycieraczki i spryskiwacze szyb, gdy koles przy okazji bycia wariatem bedzie miał pojęcie o motoryzacji i zobaczy że spryski nie działają to ma prawo zabrać dowód nie pytaj skąd wiem - ja jestem tym miłym ;)
-
Pytanie odnośnie Mpakiet w 330D E46??
kubelki mozna bylo sobie domówić niezależnie czy auto miało mieć m-pakiet czy niedaj vin swojego auta i tego brata o ile on istnieje ;) :norty:
-
Wykres z Hamowni
200zl to sporo, u mnie biora 50zl na pseudo hamowni a tak to 70-100zl od auta.
-
320d by Skols 29.10 serwis
pasudnie te felgi wygladaja, niebieskiego podswietlenia nie bede komentował ;) - chyba passata miales kupic ? reszta ok, identyczna jak moja tyle ze ja mam alu black cube w srodku ;) koniecznie ten chinski felunek zmień, na 17stka ory m pakietową albo kup 18stki oczywiscie te które wychodzily w wersjach mpakietowych miło że to auto to prawdziwt m pakietet a nie jak 95% aut na allegro czy forach ma wsadzony zderzak przod, ewentyualnie przod i tyl i dumnie piszą M-Pakiet ;) Pozdrawiam
-
Pytanie odnośnie Mpakiet w 330D E46??
skols003 - twoj brat nie ma ory m pakietu a dokaldny m pakiet jak byl brany w fabryce to mial zawsze fotele "kubły" do autora tematu - auto ktore pokazales ma dokladany m pakiet zewnetrzny i to nie w całosci, np chromy wokół szyb, w srodku nie ma nic z mpakietu