Treść opublikowana przez hassassyn
-
320d 163 / 184 kilka pytań o awaryjność
m47 to stary silnik 136 KM tak że nie dziwie się że go wyprzedzałeś :wink: Chyba serie i w dodatku 122km Nie nie jechałem przez 122km, na krótszym dystansie go wziąłem :norty:
-
320d 163 / 184 kilka pytań o awaryjność
m47 to stary silnik 136 KM tak że nie dziwie się że go wyprzedzałeś :wink: No to rozgryzłeś dowcip :mrgreen:
-
320d 163 / 184 kilka pytań o awaryjność
No, niektórzy tu zaczęli walić dowcipami, to ja też się przyłączyłem :lol:
-
320d 163 / 184 kilka pytań o awaryjność
A ja mam n47 i jest OK :cool2: i też mnie nikt nie wyprzedził, ja za to wyprzedzałem m47 :mrgreen:
-
[E91] błąd aktywnego układu kierowniczego Active Steering
Ok, posprawdzam. Troche go sciaga, ale jest tak od kiedy mam zimowki,wiec to raczej nie od tego. Pozdrawiam.
-
E90 318d 2007 122ps
No widzisz, posiadacze tego silnika chwala go sobie, wiec mysle, ze jest warty uwagi.
-
[E91] błąd aktywnego układu kierowniczego Active Steering
Nie obrażaj mnie jeżeli ja Ciebie nie obrażam, nie mam ochoty dyskutować na takim poziomie. Swoją niebywałą inteligencją pochwal się gdzie indziej. PS Widzę, że Ty nie bardzo rozumiesz o czym piszę i próbujesz bawić się w quasi-logikę. Dlatego najlepiej nie odpowiadaj. Zanim wyślesz kogoś do szkoły, to sam naucz się np. pisać bez błędów. Źle trafiłeś.
-
[E91] błąd aktywnego układu kierowniczego Active Steering
Nie będę się bawił w wywody logiczne, nie mam na to czasu. Uwierz mi widzę co napisałeś. Aha..OK.
-
[E91] błąd aktywnego układu kierowniczego Active Steering
Czytałem to i jeszcze inny post na e60. Na razie nie mam co testować i kombinować, bo kontrolka zapaliła się na kilka sekund i znikła. Ale dzięki :cool2:
-
[E91] błąd aktywnego układu kierowniczego Active Steering
No właśnie poczytałem i w instrukcji tak właśnie opisana jest ta kontrolka, stąd nazwa tematu. Nie pisałem o jego zepsuciu, a tym bardziej całkowitym... Nigdy nie martwię się na zapas :8) , po prostu lubię wiedzieć co mi na desce świeci :D
-
[E91] błąd aktywnego układu kierowniczego Active Steering
Wiem co oznacza ta kontrolka. Nie wiem tylko jak może się u mnie wyświetlać. Jeżeli uczestniczysz w zamieszaniu (albo się zamieszałeś), to w mojej ocenie nie musisz. Po prostu nie pisz. Pod kompa podłącze się w przyszłym tygodniu.
-
[E91] błąd aktywnego układu kierowniczego Active Steering
W każdym razie u mnie tego nie ma, więc jak mógł wyskoczyć błąd?
-
[E91] błąd aktywnego układu kierowniczego Active Steering
No właśnie sprawdziłem wyposażenie i nie ma aktywnego układu kierowniczego w moim aucie, a kontrolka się zaświeciła :shock: O co chodzi :roll:
-
[E91] błąd aktywnego układu kierowniczego Active Steering
Do końca to nie wiem, ale skoro są dwie różne kontrolki, to chyba są dwa różne błędy. A wiec trzeba się zastanowić czy nie idzie jedno z drugim w parze ,a nie zaraz.... No to mogłeś się najpierw zastanowić (tak jak wyżej napisałem), a nie zaraz...
-
[E91] błąd aktywnego układu kierowniczego Active Steering
Do końca to nie wiem, ale skoro są dwie różne kontrolki, to chyba są dwa różne błędy.
-
[E91] błąd aktywnego układu kierowniczego Active Steering
A co takiego zrobili w tym warsztacie? Często wyskakiwała Ci ta kontrolka? Była cały czas, czy gasła?
-
[E91] błąd aktywnego układu kierowniczego Active Steering
Kolego zanim zaczniesz robić :duh: to przeczytaj uważnie i pomyśl. Odróżniasz błąd blokady kierownicy (ikonka kierownicy z kłódką) od błędu aktywnego układu kierowniczego (ikonka samej kierownicy)? Jeżeli nie, (a po Twoim poście widzę, że nie) to nie jesteś w stanie mi pomóc. Jeżeli ktoś jest to słucham, a raczej czytam :norty:
-
[E91] błąd aktywnego układu kierowniczego Active Steering
Jak w temacie. Znalazłem coś na temat tego błędu w dziale E60, ale tam był trochę inny przypadek. U mnie przy wyjeździe z garażu zapaliła się na chwile żółta kontrolka aktywnego układu kierowniczego i zaraz zgasła. Czym to może być spowodowane? Było to dwa dni temu i od tamtego czasu jak na razie się nie zaświeciła. Czy jest się czym przejmować? Miał ktoś podobny problem w E9x?
-
E91 LCI 320d automatyczne osuszanie tarcz hamulcowych
Może to jest właśnie powód i czas najwyższy wymienić klocki, a może również tarcze.
-
E9x Blutooth [navi pro]/przed lif, problem z samsungiem G3S.
Ja też miałem ponad 500 kontaktów :duh: Po przeglądzie okazało się, że potrzebnych jest nie więcej niż 200 :mrgreen: Kupiłem Samsunga Galaxy S2 i dzisiaj będę testował.
-
E90 318d 2007 122ps
Kolego - każde auto wymaga w trakcje eksploatacji mniejszych, bądź większych nakładów finansowych i BMW nie jest tu wyjątkiem. W moim odczuciu nie jest autem bardziej awaryjnym niż inne z tego segmentu. Jeżeli chodzi o przebieg o którym mówisz to jest on bardzo mały i jeżeli auto rzeczywiście było serwisowane, to nic nie powinno się z nim dziać. Nie wypowiem się co do ceny, bo nie wiem jakie wyposażenie. Nie wypowiem się też co do wersji silnikowej, ale szybko może okazać się, że jest za słaba i wtedy będzie :cry2:
-
E9x Blutooth [navi pro]/przed lif, problem z samsungiem G3S.
OK, dzięki. O to mi chodził, w obecnym telefonie ma rozmowę, ale bez książki. Pozdrawiam.
-
E9x Blutooth [navi pro]/przed lif, problem z samsungiem G3S.
Galaxy Ace 2 paruje sie bez problemów podobnie jak Galaxy S II i III oraz Galaxy Note II z tą serią nie ma problemu ( sam ich używam ). Mogę dodać ,że przed nowym parowaniem trzeba w IDrivie wykasować poprzednie ustawienia innych telefonów . Można tylko jeden przypisać .Jeśli ktoś ma z tym problem to znaczy ,że nie wprowadza tych samych ustawień ( cyferek ----) dla telefonu i auta lub coś jest po prostu niesprawne . Kolego nie chodzi mi o samo parowanie w tym telefonie, tylko czy kontakty się kopiują?
-
Składamy życzenia świąteczno noworoczne....2012/2013/2014
http://imageshack.us/scaled/large/191/indeksa.jpg Wesołych Świąt :mrgreen:
-
[E90 N47 177] Doładowanie 10-25 bar??
To i tak nie pasuje, bo 25 milibarów to 0,025 bara.