Treść opublikowana przez hassassyn
-
Akumulator pytanie o eksploatację
Może i tak jest, ale akurat w poprzednim aucie słuchałem godzinami odtwarzacza na postoju (wprawdzie audio seryjne) i tak jak pisałem aku 8 lat. Padł dopiero jak 3,5 miesiąca auto stało bez odpalania. Tak to by pewnie dłużej pociągnął.
-
Akumulator pytanie o eksploatację
No właśnie ja mam akumulator AGM i jest od nowości (czyli już 5 lat) i nigdy z nim żadnych problemów nie było. W poprzednim aucie aku ori 8 lat. Także dziwię się, jak ktoś pisze, że aku co dwa lata wymieniał w jakimkolwiek samochodzie. :shock:
-
Akumulator pytanie o eksploatację
Po jakim mniej więcej czasie aku naładuje się do końca? Tzn. po ilu kilometrach?
-
Ciężko chodzi kierownica
Bez aktywnego układu kierowniczego też chodzi dość luźno.
-
Ciężko chodzi kierownica
Tak jak kolega pisze. Nie powinno sie krecic kiera do oporu.
-
zwykłe opony a run flant
Tez o tym kiedys czytalem. Jezdze na run flat i uwazam, ze sa rewelacykne. Kolejne tez kupie RF
-
e90 autoalarm
Śmiesznie, mi z kolei wycenili auto 10 tys mniej niż zapłaciłem :mad2:
-
e90 autoalarm
Ja bym wziął śrutówkę i strzelał :mrgreen:
-
[E91] Dziwny problem z Hamulcem... ??
Tak sobie czytam i stwierdzam, że to trochę dziwne, bo ja w opisanej wyżej sytuacji nigdy nie miałem kłopotów z hamulcami. Auto na noc stoi w garażu. Do roboty jadę 20 km. Tam stoi pod chmurką 8, a czasem 12 godzin i jak ruszę, to od razu hamuje bez zarzutów. Nie wiem więc dlaczego u was jest inaczej i czy to zależy tylko od warunków pogodowych.
-
Łańcuch rozrządu N47
Silnik ten nie byl montowany od LCI, tylko wczesniej. Masz juz to wyzej napisane. O porownywaniu m47 i n47 nie bede juz pisal (rzezbie na telefonie), bo kolega dziqsek dobrze to ujal.
-
Łańcuch rozrządu N47
Wiesz Kolego, ja też jak czytałem przed zakupem forum, to powoli wątpiłem, czy na pewno kupić BMW :mad2: No ale jakoś kupiłem z silnikiem N47 - od właściciela w Polsce i....jak na razie (odpukać) żadnych problemów. No dobra. Bądźmy uczciwi - cieknie dysza spryskiwacza. Z silnikiem wszystko OK. Myślę, że dziś za kasę o której piszesz można kupić zadbane 320d pre LCI, ja za swoje zapłaciłem wprawdzie "trochę" więcej, ale myślę, że 66 tys. w zupełności wystarczy. Ważne, żeby się nie podpalać i sprawdzić dokładnie auto (najlepiej w ASO) i unikać handlarzy, a czy to będzie silnik N47, czy inny nie ma wielkiego znaczenia.
-
E90 czy E60 plusy i minusy
Widze, ze kolega larencase bardzo wygadany, kazdemu wie co odpowiedziec, a zadaje troche naiwne pytania. Ale ciesze sie, ze eksperci z ASO mu pomogli. W koncu na tym m.in. ich praca polega.
-
N47 czyszczenie EGR
Przylacze sie do pytania, bo tez sie nad tym zastanawialem.
-
E90 czy E60 plusy i minusy
larencase - pytasz i pytasz, a jak Ci kolega K8v8M odpowiedział, to jesteś dla niego niegrzeczny :nienie: Nie ma co się doświadczać. Takich pytań jak Twoje było już tu multum. Wystarczy poszukać. Co chcesz wiedzieć o zawieszeniu? Zawieszenie dobre. (pojeździj, to nie będziesz się musiał pytać) Nie psuje się. Coś więcej chcesz wiedzieć? Silniki. Silniki też się nie psują. No chyba, że ktoś kupuje auto po okazyjnej cenie, to inna sprawa. Ale Ty oczywiście nie chcesz słuchać, jak ktoś Ci dobrze radzi. Kupisz złom i później będziesz wylewał żale na forum, jakie to BMW awaryjne :duh: Oczywiście to Twoje pieniądze, więc je wydawaj jak chcesz. PS Piszesz o przemądrzałości, a sam w swoich postach obnosisz się, że kupujesz auto za gotówkę. To jednak trochę zaściankowe.
-
E90 2009r. Radio Profesional bez navi
:search: cztery słowa w google i masz viewtopic.php?f=70&t=195777 Z tego co wyżej przytoczyłem wynika, że zależy od rodzaju płyt, programu w jakim nagrywasz, systemu operacyjnego, prędkości nagrywania i jeszcze kilku innych szczegółów :duh:
-
Jaki silnik do e90?
Moją jako ironię. Tzn. zobacz ile kolega zapłacił za auto z początku produkcji, a u handlarzy w takiej cenie, to już nawet LCI.
-
Grupowy zakup LED-ow do wnetrza- filmy str2
Chętni niech się sami dopisują, przekopiowując listę.
-
Jaki silnik do e90?
Co ty gadasz, ludzie kupują w Polsce od handlarza w tej cenie z 2008 roku, oczywiście bezwypadkowe i z oryginalnym przebiegiem :mrgreen:
-
Grupowy zakup LED-ow do wnetrza- filmy str2
Hej założyłem listę w temacie na diody. Jeżeli możesz jeszcze zamówić to daj znać co i jak i jaka cena. Panowie, no to pisze listę na ledy wewnętrzne. Dziqsek powiedz, kiedy będzie możliwość zamówienia. W nawiasach zapisałem kto ma pakiet dodatkowego oświetlenia, bo tu dochodzą dodatkowe diody do wymiany - poprawcie mnie jeżeli się mylę. Wysyłam tez listę do Dziqsek na PW 1. minimaldave e92 2. friday69 e91 (pakiet dodatkowego oświetlenia) 3. RR Radek e91 (pakiet dodatkowego oświetlenia) 4. bialaalpina e91 (pakiet dodatkowego oświetlenia) 5. poli_x e90 6. hassassyn e91 (pakiet dodatkowego oświetlenia) 7. sskrzypekss1 (E91 dodatkowe ledy na bagażnik)
-
E90 czy E60 plusy i minusy
Na końcu kupi Q5 :mrgreen:
-
E90 czy E60 plusy i minusy
Gdyby miał e90 lub e60 to chyba by się tutaj nie pytał o koszty utrzymania... Odpowiadasz choć nie Ciebie pytam i nawet nie na temat. Pytam czy miał BMW w ogóle, a nie czy e90 czy e60 :duh:
-
E90 czy E60 plusy i minusy
Kolego larencase, a tak z ciekawości chciałem Cię spytać - masz/miałeś BMW?
-
E90 czy E60 plusy i minusy
:cool2:
-
E90 czy E60 plusy i minusy
Hahaha, to mnie teraz rozbawiłeś haha. A widzisz tam gdzieś słowo "snobowskie", bo ja nie? Nie ucz mnie proszę języka polskiego. Sam zajrzyj do słownika. Powinno być snobistyczne. Dobry jesteś, definicję słowa snob mi podajesz :mad2: Poprawiłeś mi humor, naprawdę :D A tu cała odmiana dla Ciebie http://www.sjp.pl/snobistyczny
-
E90 czy E60 plusy i minusy
Nie liczę i gdybyś czytał uważnie, zamiast się tak zacietrzewiać, to byś zauważył, że BMW mam 8 miesięcy i nie kosztowało mnie przez ten czas nic, więc jak mogę podliczyć roczny koszt jego utrzymania :duh: Kwotę podałem Ci na takiej samej zasadzie jak Ty kwotę za auto. Kultura wymaga, żeby nikogo nie obrażać. PS A co to?