Skocz do zawartości

hassassyn

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez hassassyn

  1. Spytam w tym wątku. Czy ktoś ma Samsung Galaxy Ace2 bądź Nokia Lumia 610 i czy kopiują się kontakty? Chcę mieć przed zakupem pewność, że będzie działać :D .
  2. Nie, nie zrozumieliśmy się :mad2: Może jednak nie poruszać tego wątku :mrgreen: Pozdrawiam
  3. OK. Ale co na ten "rozdźwięk" Vinu z rzeczywistością :shock: mówią spece z ASO? Jak oni to tłumaczą???
  4. Może rzeczywiście problem tkwi w filtrze, bo mi jak kolegom wyżej wymiana filtra (ori) zajmuje około minuty. Może bez odczepiania przewodów nie ma za dużo miejsca, ale na pewno na tyle, żeby włożyć nowy filtr bez jego uszkodzenia.
  5. Nie no bez przesady. Widziałem w Niemczech mnóstwo dwuletnich aut z przebiegiem powyżej 200 tys. km (w dobrym stanie), więc nie pisz, że producent przewiduje żywotność auta na poziomie 300 tys., bo to by oznaczało, że po trzech latach jest po aucie :duh: To już naprawdę jakaś schiza. Rozumiem, że w interesie producentów jest żeby serwisować i kupować nowe auta i stosują różnego rodzaju sztuczki żeby robić to w miarę często, ale nie do takiego stopnia. Z jednej strony piszecie, że auto sześcioletnie z przebiegiem 100 tys. na 100% kręcone, a z drugiej, że 300 tys., to już trup.
  6. Nie próbowałem. Ale sprawdzę.
  7. Właśnie tak robiłem. Prędkość nagrywania zmniejszałem. Spróbuje jeszcze raz :norty:
  8. Gdzieś tu ostatnio ktoś już o to pytał. Według mnie nie zmienia się oleju w dyfrze.
  9. Dobre pytanie :lol:
  10. U mnie jest tak. Nie mogę odtworzyć nagranej płyty z mp3, czy to DVD, czy CD. Biorę od kolegi płytkę DVD z mp3 i śmiga. Kolega mówi: nagrana Nero, najniższa prędkość, zamknięta sesja. Nagrywam tak jak mówi kolega jedną płytę, drugą, trzecią i nie działa :shock: :shock: :shock: Już nie wiem od czego to zależy. Mam zamiar teraz kupić kilka płyt różnych producentów i próbować do skutku :mad2:
  11. A po czym to wnosisz, po rozrządzie? Mi się jednak wydaje, że bardziej udany jest N47. Choćby rozrząd i słynne klapki kolektora ,ale poco tu się dochodzić nie widzę takiej potrzeby :wink: Jasne, skoro nie widzisz potrzeby to :cool2:
  12. A po czym to wnosisz, po rozrządzie? Mi się jednak wydaje, że bardziej udany jest N47.
  13. Oczywiście artuj ma rację. Wymienił kilka różnic, a ja jeszcze wspomnę umieszczenie sławetnego rozrządu w N47. Zresztą aby przekonać się o różnicach w budowie tych dwóch jednostek wystarczy zobaczyć jak wymienia się filtr powietrza w M47N :duh: , a jak w N47 :mrgreen:
  14. Nie wprowadzaj w błąd. N47 pre-lci też ma system start&stop i "gaśnie w korku" jak to nazwałeś..
  15. Przy takiej temperaturze jak teraz na zewnątrz, to system start&stop nie działa. Poszukaj, było o tym dużo.
  16. Zgadza się, ale zauważ, że na koło założone na piastę działają inne siły niż na koło wolno stojące. Tak jak pisałem - każdy dba tak jak uważa.
  17. No właśnie się mylisz kolego. Jak felga z naciągniętą oponą stoi na bieżniku, to powoduje to odkształcenie opony pod wpływem ciężaru felgi. Nic odkrywczego, podstawowa fizyka. Ale każdy dba o swoje opony jak uważa :norty:
  18. No to wychodzi na to, że z RSC, w przeciwieństwie do zwykłych gum, nie należy upuszczać powietrza. Ale wymianę powietrza z letniego na zimowe trzeba rozważyć :mrgreen:
  19. Wiesz, 230 km to nie jest wcale nie wiadomo jak duży przebieg. Ja miałem w Nissanie 270 i żadna podłoga się nie wdeptywała :duh: , ach te bmw :mrgreen: A co do tematu, to możesz spróbować, tylko zastanawia mnie jak się dostać do tego elementu. Będzie się to wiązało z demontażem materiału na podłodze. A materiał jest wytarty, popękany?
  20. Szkoda zachodu. Wg mnie już lepiej założyć sobie lampy Black Line.
  21. Moje też leżą na stosie. Pytam, czy spuszczacie powietrze.
  22. Szukałem, ale nigdzie nie znalazłem. Chodzi mi o sposób przechowywania opon typu ruf flat. Otóż jak się dowiedziałem, opony na felgach (w przeciwieństwie do samych opon) powinno przechowywać się ułożone na stosie (max 4 na stosie), bądź zawieszone na specjalnych hakach. Ponadto powinno się wypuścić z opony około 1 bara powietrza, żeby koło leżało na feldze, a nie boku opony - jednak dotyczy to zwykłych opon. No i moje pytanie - czy z opon run flat również należy wypuszczać powietrze? Przecież jak się je spuści, to one i tak zachowują swój kształt. Jak Wy przechowujecie swoje RSC?
  23. Tak posiadam. O ile dobrze pamiętam, to od 2007 roku w każdej E9X było to montowane seryjnie. Nie wiem jak w E60.
  24. U mnie zachowuje się podobnie. Tzn. przy hamowaniu np. rośnie napięcie ładowania. Jest to efekt odzyskiwania energii, jw. napisał kolega artuj. Nie ma się czym martwić :cool2:
  25. To test zegarów i kontrolek. Robi się go w E9x z ukrytego menu w pozycji 02, tak jak na filmie. Jeżeli o to Ci chodzi, bo piszesz tak nieskładnie, że ciężko Cię zrozumieć. :shock: EDIT: przyjrzałem się filmikowi i już wiem o co pytasz :D . Muszę sprawdzić jak jest u mnie, ale nie kojarzę, żeby tak się robiło.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.