Treść opublikowana przez hassassyn
-
oklejanie wnetrza carbonem
Panowie mam takie pytanie odnośnie oklejania listew. Jak wygląda sprawa z odrywaniem takiej folii? Tzn. jak przestanie mi się podobać i będę chciał wrócić do ori. Czy da się to odkleić?
-
Halogeny czy ksenony?
A skąd wiesz, że ma bi-xenon? Może ma halogeny.
-
320d 163km klapki zawirowań
Ja w ogóle w moim aucie nie czuję różnicy czy z klimą czy bez :D
-
Halogeny czy ksenony?
Tu się akurat zgodzę. W poprzednim aucie p. mgielne świeciły trzy razy lepiej. W BMW ich praktycznie nie używam. Jeżeli chodzi o ksenon w pozycji drogowe + halogen, to nawet na mokrej powierzchni bardzo dobrze oświetla drogę. Sam ksenon słabiutko. To jak w końcu jest? Ktoś pisał ostatnio, że reflektory spryskują się co 5 spryskanie szyby.
-
318d Zerwany łańcuch N47D20A a N47D20C - różnice???
Z tego co pisze kolega, to wychodzi, że N47. Ten kolega tak, ale ja odpowiadam innemu koledze, ktory ma w profilu auto z 2005r Racja :cool2:
-
318d Zerwany łańcuch N47D20A a N47D20C - różnice???
Z tego co pisze kolega, to wychodzi, że N47.
-
[E90] LED Ringi + kwestia bi-ksenonów
Przy tym pozostańmy :wink:
-
318d Zerwany łańcuch N47D20A a N47D20C - różnice???
Myślę, że po trochę i to, i to, ale w każdym razie i tak jest to dla mnie kompromitująca porażka BMW. Wcześniej miałem Nissana Primerę. Auto z 1998 roku, jak sprzedawałem miało przebieg pod 300 tys. (też nie jestem pewien, czy nie był wcześniej kręcony). Rozrząd na łańcuszku, żadnych problemów. Producent określa żywotność łańcuszka na 500 tys! No i pewnie tak jest. Powtórzę: Nissan dziesięć lat starszy od mojego BMW :mad2: :mad2: :mad2:
-
[E90] LED Ringi + kwestia bi-ksenonów
Już to kiedyś pisałem, ale powtórzę - mi osobiście bardziej podobają się ori żółte ringi, niż te białe ledowe.
-
[E90] LED Ringi + kwestia bi-ksenonów
Tak właśnie jest. Są trzy tryby świecenia, jak kolega napisał :cool2:
-
[320i] Problem z zapalaniem auta + błąd siarki i AGR
Kolego czytaj dokladnie, przeciez pisal, ze byl na akcji serwisowej wymienic cewki
-
Halogeny czy ksenony?
Kolega dziqsek tak robil. Najpierw zmienil halogen na xenon preLCI, a pozniej na xenon LCI
-
[e90] 320d turbo wyje na zimnym silniku
Sorry, taka moja natura :twisted: :wink:
-
Halogeny czy ksenony?
Dla mnie odpowiedź jest oczywista – e9x z halogenami nie wygląda (nikogo nie obrażając). Czyli względy estetyczne oczywiście na plus dla ksenonów. Wiadomo, że koszty przy ksenonach mogą być większe niż przy halogenach gdy coś padnie. Poza tym da się słyszeć opinię, że halogeny w e9x słabo doświetlają drogę. To jednak nie moja opinia, gdyż ja nie jeździłem takim autem. Ja przy kupnie auta nie brałem w ogóle pod uwagę tych z halogenami. No ale co kto lubi oczywiście.
-
[e90] 320d turbo wyje na zimnym silniku
No to trochę przesadziłeś z tymi kilkunastoma kilometrami. Może kilkadziesiąt co? :duh:
-
Co wybrać 328i ( 245 KM ) czy 320d ( 184 KM )
Widzę, że przy wyborze auta jednak decydującym czynnikiem jest spalanie :roll: Nie wiem jak to jest, bo na razie mnie na to nie stać, ale chyba gdybym wykładał na auto ponad 200 tys., to nie robiłoby mi różnicy czy pali 7, czy 9 litrów. Pozdrawiam.
-
320d 163 / 184 kilka pytań o awaryjność
Kolego ja mam auto z silnikiem n47 od 7 miesięcy (10k) obecny przebieg to 136k i nic się nie dzieje. Przecież taki przebieg dla tego auta to jest nic. Jeżeli kupisz z podobnym, a nawet ponad 150k, to też nie ma tragedii (o ile będzie prawdziwy) i nic wielkiego nie powinno się dziać. Z różnic między silnikami 163 i 177, to np. jeszcze odma. W pierwszym jest wymienialny wkład (co trzeci olej chyba) w drugim bezobsługowa, choć u mnie pojawił się niedawno jakiś wyciek i w ASO krzyczeli, że cała do wymiany (koszt części w ASO około 2k). Ja na razie jej nie ruszałem, ale mam zamiar wyczyścić, bo tak tu niektórzy robią.
-
320d 163 / 184 kilka pytań o awaryjność
przegra napewnoPoprawiłeś mi humor :mrgreen: :norty:
-
320d 163 / 184 kilka pytań o awaryjność
Wirtualnie, to wiesz co można robić :mrgreen: Tu chodzi o real :norty: Mam nadzieję, że będzie kiedyś taka okazja. Jak będziesz jechał kiedyś w góry to zapraszam :D
-
320d 163 / 184 kilka pytań o awaryjność
Ciekawy jestem jak ta Twoja podrasowana na 175ps 318 wyglądałaby przy mojej serii :norty:
-
E90 czy E60 plusy i minusy
Dajcie już spokój, bo ten wątek przeradza się w - co lepsze e90 czy e 60 i właściciele obu modeli przekonują do swojego :duh:
-
E90 czy E60 plusy i minusy
Dziwie sie, bo ja mam 185 cm i 90 kg i wydawalo mi sie, ze juz wiecej kg i cm do tego auta bym nie upchal. No ale moze to rzeczywiscie kwestia ustawienia fotela. Dla jasnosci ja mieszcze sie bez problemu i siedze calkiem wygodnie, ale nie zmienia to faktu, ze troche wiecej miejsca jednak by sie przydalo.
-
E9x Blutooth [navi pro]/przed lif, problem z samsungiem G3S.
Parowałem dziś SGS II i działa bez problemów, książka się cała ładnie kopiuje :cool2:
-
E90 czy E60 plusy i minusy
Ja mam akurat siedzenia sportowe i rzeczywiście przy moim ustawieniu fotela (nisko i przechylony do tyłu) jest bardzo mało miejsca za mną dla pasażera. Zawsze jak ktoś wsiada do tyłu, to muszę się podsuwać :duh: , a grubasem nie jestem. Na szczęście na co dzień jeżdżę sam. Nie wiem jak jest ze zwykłymi fotelami, bo nie jeździłem, ale one chyba mają mniejszą możliwość regulacji niż sportowe. :shock:
-
E90 czy E60 plusy i minusy
Abstrahując od gazu i od ceny jaka podałeś, to powiem tak. Dla mnie różnica zasadnicza jest w gabarytach. E90 to jednak dość ciasne auto i już to kiedyś pisałem, jest tam wystarczająco miejsca dla dwóch dorosłych osób i dwójki dzieci do lat 10, z założeniem, że dorośli nie mogą być wyrośnięci :norty: Jeżeli jesteś duży i masz dużą rodzinę to bierz e60. Jeżeli nie to e90.