Treść opublikowana przez hassassyn
-
e90 klimatyzacja
Ja na krótkich odcinkach jeżdżę na manualnej klimie, a w trasach używam auto.
-
Felgi 20" w BMW E91.. E90 E92 E93
Ja mam podobnie :cool2:
-
e90 klimatyzacja
Why? :shock:
-
Felgi 20" w BMW E91.. E90 E92 E93
No to stety, czy niestety?
-
Łańcuch rozrządu N47
No to w takim razie nie chcę widzieć :lol:
-
Łańcuch rozrządu N47
Tak to jest jak się "naprodukuje" naście stron (a konkretów jak na lekarstwo) to później ciężko ogarnąć co i jak :roll:
-
Łańcuch rozrządu N47
Ty właśnie podważasz i to jeszcze to, co sam napisałeś :shock: Ale dobra, kończę, bo zaraz się zrobi bagno. Pozdrawiam.
-
e91 325i -->Touring M3 projekt,s.77 swap s65 rozpoczęty
Uprzedziłeś mnie :mrgreen:
-
Łańcuch rozrządu N47
To się zastanawiaj dalej :mad2: Widzę, że nie rozumiesz co się do Ciebie pisze...
-
Łańcuch rozrządu N47
Jeżeli uważasz fakt, że po 140 tys (nie tyś) km przebiegu łańcuch nie szura, za sukces, to już rozumiem dlaczego mamy rozbieżne zdania – primo, a secundo - jeżeli sądzisz, że aby stwierdzić, że coś jest spierd....., to trzeba poczuć to na własnej skórze, to jesteśmy już w domu :cry2:
-
Cofanie liczników - reportaż
Ja jak rok temu kupowałem to widziałem po 26 k. Dzisiaj też są....te same :duh:
-
Łańcuch rozrządu N47
Tak, bo jak słyszę, że na takich obrotach trzeba dodać tyle gazu, a na innych więcej, a ja tak użytkuje i tak trzeba, a nie inaczej, to wydaje mi się, że ktoś próbuje przedstawić sytuację tak, że od sposobu jazdy zależy awaria tego elementu. No to wada, czy nie? A może schizofrenia? :duh: :duh: :duh:
-
Łańcuch rozrządu N47
Przepraszam bardzo, ale w tym miejscu zdecydowanie muszę zaprotestować. BMW spier..... ten łańcuch i tyle. Wstyd i jeszcze raz wstyd!!! Ja mam jak na razie 137 tys przebiegu i nic mi nie szura. Ale jak czytam historie innych użytkowników N47 to mi się na głowie włos jeży. W Nissanie z 1998 roku miałem nalatane 300 tys i z łańcuchem żadnych problemów nie było. No ale rozumiem, że technika idzie do przodu i łańcuchy szybciej pękają :duh: Myślę, że ta dyskusja jest w pewnym senie jałowa. Może lepiej założyć temat N47 łańcuch - statystyka i liczyć ilu forumowiczów ma takie auto i ilu zerwał się łańcuch - choć i tak to pewnie nie będzie miarodajne.
-
Łańcuch rozrządu N47
No prosze Was...o systemie start&stop jest tyle na tym forum, ze pisanie o jakims schladzaniu (ciekawe czym ja chlodzicie?) turbiny itd. jest troche smieszne. Tym bardziej kiedy to pisze jeszcze wlaciciel auta z takim systemem :duh: Dla jasnosci rozumiem tych, ktorych denerwuje gasnace auto na swiatlach. Ja do nich bynajmniej nie naleze.
-
świeżo zakupione co jeszcze powinienem sprawdzić?
Ja mam szybe od nowosci z paskiej i lusterko sciemnia sie poprawnie. Taj jak kolega pisal, pasek nie wchodzi na czujniki.
-
BMW E92 2007 Vehicle Check
Moze chodzi Ci o miejsce na latarke?
-
[E91 320d] MODYFIKATOR PLUS str 8 PODSUMOWANIE
Wydaje mi sie że z dłuższego dystansu. Pewny jesteś ? Tak w instrukcji jest napisane.
-
[E91 320d] MODYFIKATOR PLUS str 8 PODSUMOWANIE
Srednia spalania przeliczana pozniej na range, liczona jest z ostatnich 30km.
-
BMW E92 2007 Vehicle Check
Odpuść sobie ten Vehicle Check.
-
Sprawdzanie stanu oleju w silniku 325i
Wiem, że w benzynie nie ma bagnetu. Czy gdzieś napisałem, że jest? Jeżeli nie to Ty bzdury wypisujesz. Zobacz sobie na realoem.com, tam jest pokazane gdzie się znajduje czujnik.
-
[E91 320d] MODYFIKATOR PLUS str 8 PODSUMOWANIE
:cool2:
-
Sprawdzanie stanu oleju w silniku 325i
Myślę, że nie ma potrzeby "wozić w razie czego litr oleju". Po zapaleniu się kontrolki można spokojnie przejechać jeszcze sporo km, zanim się doleje olej. Zresztą do rozgrzanego nie powinieneś dolewać, więc po co masz wozić jaki i tak nie możesz dolać? Mi ten czujnik oleju w zasadzie pokazuje stałą wartość. Oprócz tego co jakieś dwa tygodnie sam kontroluję stan oleju metodą tradycyjną.
-
[E91 320d] MODYFIKATOR PLUS str 8 PODSUMOWANIE
Kolego musisz mi wybaczyć, ale to skrzywienie zawodowe :twisted: "bynajmniej" to całkiem co innego niż "przynajmniej" W największym skrócie "bynajmniej" = "wcale".
-
[E90] wątpliwa sprawa grubości lakieru
No i właśnie dlatego to norma, ponieważ połowa pewnie używa tak profesjonalnych mierników jak się zdarzyło koledze wyżej, a druga połowa ma rzeczywiście malowane auta :mrgreen:
-
zwykłe opony a run flant
Kolego, ale nie toczy się tu dyskusja ROF or not ROF: that is the question, tylko ROF or not ROF w BMW, seryjnie przystosowanym do ROF, a to jednak spora różnica. Mam letnie ROF Bridgestone Potenza z 2011 roku i naprawdę są to rewelacyjne opony i tak jak już pisałem następne będą takie same. Zimówki tez ROF i rownież :cool2: Dla jasności, nie twierdzę, że opony zwykłe się nie nadają.