Treść opublikowana przez elukaes
-
Komputer pokładowy
Konieczna będzie naprawa pikseli jeżeli wszystko ok co wyżej napisałem.
-
[e36] compact montaż tempomatu
Czujnik sprzęgła jest stale na masie kiedy wciskasz pedał sprzęgła przerywasz obwód i tym samym rozłańczasz tempomat.
-
Komputer pokładowy
Wyjmij go i sprawdź żarówki z oprawkami oraz ciągłość przewodów oraz sprawdź samą kość może coś nie styka tylko.
-
VIN - prośba o rozkodowanie
Proszę o rozkodowanie koledzy WBABK71040ER58665
-
[E39] Multifunkcja i tempomat - dołożenie - od 09/98
Możesz pomierzyć jakie napięcie pojawia się na danym kablu i ominąć elektronikę po czesci montując odpowiednie rezystory o właściwym oporze.
-
e36 316 m43 nie odpala
Sprawdzasz miernikiem napięcie ładowania.
-
e36 316 m43 nie odpala
Kolego do sprawdzenia masz rozrusznik,akumulator,masę,kable połączeniowe do rozrusznika oraz całkiem możliwe,że to przekaznik od rozrusznika a kiedy nie to to sprawdzasz pompę lub czujnik wału.Zacząłbym od najprościejszych rzeczy.
-
Witam Ubytek płynu :(
Po strzale sprawdź szczelność dolotu i przepływkę bo mogło uszkodzić to i wiele więcej.Czujnik wałka rozrządu do wymiany.Jeżeli robisz krótkie trasy to maź pod korkiem to normalny objaw zimą tak samo jak para z rury.Jak stoisz w korku to zobacz ilu ludzi jeździło by z uwaloną uszczelką co drugi kopci na biało...Zrób dłuży odcinek trasy i zobacz czy na bagnecie nie ma płynu.
-
Swap 1.6i --> 1.8iS
Silnik z komputerem bierz i wkładaj i będzie grało.
-
e36 316 m43 nie odpala
Z zegarów to gong przypominający o wyłączeniu świateł..A kiedy akumulator jest słaby,że rozrusznik nie kręci to słychać takie trrtrr jakby coś przerywało.d
-
e36 316 m43 nie odpala
Zacząłbym od akumulatora jak wspominałeś a później po zmianie akumulatora lub jego naładowaniu sprawdził ładowanie zaczynając od paska bo jak pisałeś,że piszczy to pewnie jest luźny.
-
E36 1.6m40 93r.->1.8is m42 95r. Drugie narodziny.
Wiesz szopki żadnej nie chce z zewnątrz to będą poprawki lakiernicze jedynie i nowe koła ale ori napewno wyleci gałka i ramka biegów będzie ori.A co do lampek to niestety zostają już te mnie się podobają.Także wizerunek zewnętrzny prócz kół i poprawek się prawie nie zmieni.
-
Brak śrub do montażu foteli w podłodze
Ja bym ściągnął dywan i wspawał tam nakrętki w otwóry gdzie powinien być gwint.Dziwi mnie tylko jak nie może być tam ich może tylko śrób brakuje.Z przodu fotela przy prowadnicy powinny być nakrętki a z tylu śruby.
-
e46 320d pomoc przy pinie
Od bezpiecznika.
-
e46 320d pomoc przy pinie
Podaj 12v prosto z akumulatora na ten pin i zobacz czy ruszy radyjko.Może coś z nim nie tak lub sprawdź czy masz na tym kablu napięcie oraz bezpiecznik.
-
regulacja sterowania temperatury nawiewu ...e36 m43 compact
Pracy nie wiele jest kolego zdejmujesz pokrętła odkręcasz panel i sprawdzasz jak wszystko gra składasz wszystko i odkręcasz schowek tam sprawdzasz czy linka nie spadła lub nie pękła pół godziny pracy.
-
regulacja sterowania temperatury nawiewu ...e36 m43 compact
Mogła spaść linka lub pękło mocowanie linki.
-
e36 320 coupe problem z szybą
Kolego a spróbuj zamienić włączniki swój z pasażera może to tylko jego wina.
-
E36 1.6m40 93r.->1.8is m42 95r. Drugie narodziny.
Dzisiaj mam prezent od szefa teczka bmw na dokumenty jutro postaram się zedytować post bo dzisiaj późno wróciłem do domu od rana także jutro foto. http://imageshack.us/a/img502/3043/1dsc00414.jpg http://imageshack.us/a/img525/8607/11dsc00417.jpg
-
E36 1.6m40 93r.->1.8is m42 95r. Drugie narodziny.
Tak też będzie jeszcze trochę jest do zrobienia do mojego ideału jeszcze długa droga.
-
E36 1.6m40 93r.->1.8is m42 95r. Drugie narodziny.
Z racji tego,że zima i zimno to jak dotąd same dodatki przyszła pora na telefon narazie mam słuchawkę i moduł gsm http://imageshack.us/a/img818/6049/gsmb.jpg oraz lampka do schowka http://imageshack.us/a/img692/5194/lampkaob.jpg
-
Wymiana opornicy nawiewu-jeża
Jak coś mam inne czesci.
-
e36 przekladka konsoli z przed liftowej na poliftową
Tak działa musi działać.Służę pomocą.
-
e36 przekladka konsoli z przed liftowej na poliftową
Nie.Zmieniasz nagrzewnicę wkładasz klimatronik i działa z tym,że do nowej nagrzewnicy potrzebujesz jeszcze opornicę tzw.jeża i będzie działało.
-
e36 przekladka konsoli z przed liftowej na poliftową
Ja to robiłem.Musisz zdjąć starą deskę a nowa wchodzi bez problemu.Aby mieć klimatronik musisz zmienić nagrzewnicę.