Treść opublikowana przez sad_madman
-
Ile pali twoja bemka
No ale tak by się działo cały rok. Takie duże spalanie mam dopiero od jakiegoś czasu.
-
e38 740 1994r Problem ze spalaniem
Takie mam pytanie z ciekawości. Jaką butle masz w tym autku ? Po prostu zawsze mnie interesowało ile litrów ma butla lpg w takich samochodach.
-
O instalacjach gazowych
Jak da się sprawdzić czy auto nie spala jedncoześnie benzyny i lpg ?
-
Bmw 2.0 e36 gaz sekwencyjny
Przede wszystkim muszą być spełnione dwa warunki abyś zarejestrował to auto: - mieć homologacje na butle [sprawdzane przy przeglądzie] - mieć fakturę montażu Jeżeli nie będziesz tego miał a LPG będzie wbite w dowód do mogą zacząć się problemy.
-
Ile pali twoja bemka
Raczej mowa tutaj o 50zł/tydzień przy około 10-12 takich jazdach. Masa auta teraz to będzie gdzieś 1660kg.
-
Ile pali twoja bemka
Ile paliwa może wciągnąć E34 M50B20 Vanos ? Bo kurcze albo mam dziurawy bak/spala jednocześnie LPG+benzyna albo ten samochód pije benzynkę jak smok. Około 3km jadę na beznzynce od momentu uruchomienia silnika - ile w tym czasie może benzyny zużyć ?
-
Za co odpowiedzialne są te kabelki ?
Dobra kwestia rozwiązania - pępło uszczelnienie elektrycznej pompy wody i dostało się powietrze do układu.
-
Rynek Samochodów Używanych- krótka ankieta
"Jaki rodzaj silnika by Pana/ią interesował najbardziej?" - to pytanie jest niefortunnie, bo w końcu coś takiego jak silnik LPG nie istnieje. "Jaki kolor" - brak odpowiedzi bez znaczenia
-
E34 520i nieprawidłowa praca visco
Trzeba zobaczyć po numerze części do jakich aut pasuje. Sprawdzałeś jak zachowuje się bimetal gdy go podgrzejesz ?
-
Absurdy z fotoradarem w tle ...
Co mnie denerwują takie artykuły. Nie mam w nich dosłownie nic napisane ale puenta musi być, taka że rząd wyciąga z obywatela kasę. Idealnie pasuje to do FAKTu.
-
Za co odpowiedzialne są te kabelki ?
W przypadku odpowietrzania to lepiej aby auto stało na równym czy na pochyłym (przód wyżej).
-
Za co odpowiedzialne są te kabelki ?
Co może być przyczyną: - chłodnica zimna - nagrzewnica zimna - samochód osiąga pion, trzyma go jakiś czas wtedy pojawia się para i szybko zaczyna rosnąć temperatura no i zaczyna być więcej pary
-
e34 520i Jak wymontować przednie lampy??
Też tak miałem, że nie mogłem odkręcić i wymienić żarówki. Już chciałem właśnie demontować całe lampy ale wziąłem duży klucz hydrauliczny i nim przekręciłem ten plastik.
-
Za co odpowiedzialne są te kabelki ?
Witam. Za co mogą być odpowiedzialne te kabelki ? Ogólnie najpierw opiszę swój problem. Wczoraj podczas powrotu z sylwka coś się stało z układem chłodzenia, samochód nie ogrzewał, pion na wskaźniku temperatury był. Po przejechaniu kilku km wskazówka zaczęła zmierzać ku prawej krawędzi zwiększając swoją prędkość wraz z kątem odchylenia. Zatrzymałem się i stwierdziłem wyciek płynu chłodniczego. Dzisiaj chciałem stwierdzić, gdzie dokładnie to było jednak przy okazji stwierdziłem, dziwne zachowanie elektryki silnika. Przy załączonym zapłonie w okolicach pokazanych na zdjęciu wydobywa się dźwięk bulgocząco-terkoczący. Po rozłączeniu wtyczki dźwięk ustaje. Od razu powiem - nie ważne czy wtyczka jest włączona czy też nie to auto bez problemu pali. Samochód to E34 520i M50B20 z 95'. http://imageshack.us/a/img708/4050/p1040660d.jpg
-
e34 520i mocowane skrzyni biegów przednie.
Wpisałem numer części na bmw store http://www.bmwstore.pl/pl/katalog/produkt/1094916-lozysko-gumowe wynika, że jest już koniec produkcji tego a w zamian weszła część o numerze 22316771221 http://www.bmwstore.pl/pl/katalog/produkt/6771221-lozysko-gumowe
-
Jazda na oryginalnych poddupkach w E39
sad_madman odpowiedział(a) na SOPELEK7 temat w Bezpieczeństwo w ruchu drogowym, techniki bezpiecznej jazdySłowo klucz to te "warunki techniczne". Niby wydaje się, że druga część nic nie znaczy ale wszystko jest w normach i dyrektywach. Poszukałbym dokładnie ale już od dłuższego czasu zmagam się z pewnym tematem i po prostu nie mam tyle czasu.
-
Jazda na oryginalnych poddupkach w E39
sad_madman odpowiedział(a) na SOPELEK7 temat w Bezpieczeństwo w ruchu drogowym, techniki bezpiecznej jazdyna fotelik.info byłeś ?
-
Jazda na oryginalnych poddupkach w E39
sad_madman odpowiedział(a) na SOPELEK7 temat w Bezpieczeństwo w ruchu drogowym, techniki bezpiecznej jazdyTylko, że to "cokolwiek" jest określone normami.
-
Jazda na oryginalnych poddupkach w E39
sad_madman odpowiedział(a) na SOPELEK7 temat w Bezpieczeństwo w ruchu drogowym, techniki bezpiecznej jazdy
- Jazda na oryginalnych poddupkach w E39
sad_madman odpowiedział(a) na SOPELEK7 temat w Bezpieczeństwo w ruchu drogowym, techniki bezpiecznej jazdyFotelik daje najwększe bezpieczeństwo i jeżeli dziecko jest dla Ciebie ważne to nie cuduj.Hasło kluczowe "nurkowanie".- Absurdy z fotoradarem w tle ...
Szanuję inne poglądy ale pod warunkiem, że jest w nich chociaż cień logiki. Jeżeli ktoś zaczyna twierdzić, że człowiek ma być wolny i potępia lewicowe poglądy a jednocześnie chwali Chiny to coś tutaj jest nie tak. Jeżeli ktoś twierdzi, że to tylko jego prywatna sprawa w jaki sposób porusza się samochodem to powinien mieć zakaz prowadzenia pojazdów. Ciekawe jak taka osoba zachowałaby się gdyby miała możliwość jeżdzenia w takich warunkach, myślę że wyjazd za naszą wschodnią granicę pokazałby mu namiastkę takiej drogowej anarchi. Wystarczy wejść na YT i zobaczyć jakie sytuacje tam można spotkać. Nie ukrywajmy ale ze względu na położenie, nasz kraj jest wyjątkowo umiarkowany w każdej kwestii. Na wschodzie panuje często anarchia a na zachodzie dąży się do porzadku, obecnie w Polsce występuje połączenie tych cech (tylko jeszcze potrzebne jest zaostrzenie w pewnych kwestiach aby osiągnąć równowagę).- Absurdy z fotoradarem w tle ...
Niech zostaną bo nikt mi nie uwierzy, że ludzie z takimi poglądami istnieją. Zastanawia mnie na czym się znasz bo na bezpieczeństwie ruchu drogowego ani polityce to się raczej nie znasz. Najlepszy tekst jest o tej emigracji do Chin (wg Ciebie to jakie tam poglądy przeważają ?). Jednak wiadomo, że najłatwiej jest narzekać na coś o czym nie ma się pojęcia.- E34 520 M50B20 Opcja czy usterka,gaszenie auta...
Ja dzisiaj miałem, że mimo zgaszonych świateł paliło mi się lewe światło mijania.- e34 525i klimatronik
Ja też teraz nie planuję walczyć. Dopiero będę mógł się za to zabrać w lipcu więc szmat czasu pozostał.- Absurdy z fotoradarem w tle ...
Może dlatego, że Polska i Wielka Brytania leżą w UE ? Zdajesz sobie w ogóle sprawę jakie trzeba warunki spełniać aby Polak mógł pracować w UK a jakie aby Tajwańczyk mógł pracować w PL ? To jest czas przeszły, czyli nastąpiły zmiany które miały swoje przyczyny. - Jazda na oryginalnych poddupkach w E39
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.