Treść opublikowana przez sad_madman
-
Gdzie obszyc fotele mazowsze
Nie wiem czy orientujesz się w pełni ile kosztuje obszycie... Koszty takich zabiegów są jednak spore i ja osobiście decydowałbym się na nie w przypadku klasyków a nie e36.
-
Kilka pytań o modyfikacje (fotele, kierownica itp)
Czy taka kierownica podejdzie ? http://pompycieplabti.pl/bmw/kierownica.jpg
-
VIN - prośba o rozkodowanie
Można prosić WBAAF910X0AD14089
-
Kilka pytań o modyfikacje (fotele, kierownica itp)
Właśnie patrząc po allegro nie ma ciekawych ofert. Poszukuję takich foteli http://img2.sprzedajemy.pl/540x405_kompletny-srodek-bmw-e-skora-mte-9455937.jpg ale w elektryce no i oczywiście w czarnej skórze. Najczęściej albo nie mają elektryki albo są w innym kolorze, lub po prostu po drugiej stronie Polski. Seria ale zastanawiam się właśnie nad tym, który był fabrycznie montowany w e34. Taką kierownicę właśnie mam. Koło kierownicy jest już dosyć zmęczone. A zabawę w przeciwną stronę jak oceniacie ? Przemalowanie chromów (obwoluty szyb i to co z przodu jest) na czarny kolor zwykła farba albo plastidip ?
-
Kilka pytań o modyfikacje (fotele, kierownica itp)
Ciężko mi było nazwać ten temat, mam po prostu kilka pytań. dotyczących E34 z 1995 (kolor Petrol Mica Metallic) 1. Fotele Najpierw pytanie na temat podgrzewania foteli. Czy są fotele, które mają podgrzewane tylko oparcia ? Byłem przekonany, że tak jest bo u mnie kierowcy jak i pasażera grzeją tylko oparcia ale zacząłem szukać w internecie i wychodzi na to, że powinny grzać się także siedziska. Ogólnie chciałbym kupić inny fotele no i dwa pytania: a) jak podgrzewane to grzeją siedzisko+oparcie ? b) czy do tego samochodu oprócz e32 i e34 wsadzi się jeszcze jakieś fotele ? 2. Spojler Moje autko jest fabryczne. Zastanawiam się nad montażem jakiegoś spojlerka. Podoba mi się coś takiego jak w e30 http://www.bmwstore.pl/pl/katalog/produkt/1916038-tylny-spoiler Jednak jakoś do e34 nie udało mi się znaleźć. Znajduję tylko coś takiego: http://www.bmwstore.pl/pl/katalog/produkt/2231669-zest-dopos-tylny-spoiler-m-grunt/i47385/kL/sM/r1990/m04 3. Klamki Co sądzicie o chromowanych klamkach ? Auto ma chromowane obwoluty szyb. w necie znalazłem takie zdjęcie http://img163.imageshack.us/img163/9284/91654183.jpg Tak w ogóle to dlaczego czarne obwoluty szybsą bardziej cenione niż chromowane ? Zawsze mi się wydawało, że jest odwrotnie. 4. Kierownica Moja kierownica jest już trochę zużyta. Chciałbym ją wymienić no i pytanie - od jakich modeli pasuje ? Patrząc po numerach części to (kierownice z poduchą): 32 34 1 091 872 = e34, e39, 32 34 1 162 110 = e31, e34, e39 32 34 1 162 097 = e31, e34, e39 32 34 2 227 750 = e31, e34 Na forach znalazłem informację, że od e36 pasuje oraz od e32. Czy mam rozumieć, że dowolną kierownicę z poduchą zamontuję z e39 lub e31 (jeżeli nie to z jakich roczników)? Jeżeli poducha nie jest wymagana to dowolna od e21, e24, e28, e30, e31, e32, e36, e39 ? No i jeszcze jedno pytanie - czym się różni kierownica od samochodu ze skrzynią manualną od takiego z automatem ? 5. Hak Czasami przydałby mi się hak. Teraz pytanie - czy kupować używkę BMW czy nowy ale nie firmowy. Nie wykluczone, że w przyszłości przyczepę kempingową sobie sprezentuję. 6. Światła Co sądzicie o Angel Eyes w E34 ? Edit: OBC - czy w przypadku OBC (to najprostsze pokazujące godzinę i temp) ma znaczenie jakie się wsadzi czy musi być np. konkretnie od e34 520i ?
-
Układ wydechowy E34 540iA
Pojedziesz do jakiegoś speca od tłumików to na pewno złoży Ci coś co nie będzie kosztowało majątku a będzie zrobione porządnie.
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
...i zamiast bagażnika ma się zbiornik na gaz.
-
Podkrecenie M50b20
Tak przy okazji. Czy katalizator dużo zabiera mocy ? Czy montowanie strumienicy zamiast niego ma sens czy lepiej przelot ?
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
Trochę ciężko jest mi pojąć ideę gazowania dużych silników. Rozumiem jakieś LPG jak się ma takie 2-3l a nie do 755.
-
e34 520i Gaz sekwencja spalanie
Oczywiście, że więcej przejedziesz. Tylko pytanie ile jeżdzisz - czyli tym samym kiedy zwrócą Ci się koszty instalacji gazowej (2-3K ?).
-
e34 520i Gaz sekwencja spalanie
Może ma ją źle ustawioną.
-
e34 520i Gaz sekwencja spalanie
M50B20 z Vanosem pali mi 12l LPG (sekwencja) ale bardziej jeżdzę poza miastem. Typowo w trasie to 10l. W to 11l to nie uwierzę, bo chyba nigdy w korkach nie stoisz.
-
E46 Rysy na zderzaku
Jeżeli zastosuje się jeden typ pokładu to nie widzę przeszkód aby zmieścić się w 100zł.
-
E46 Rysy na zderzaku
Przecież uszkodzenie w takim miejscu nie jest aż tak wkurzające. Kup farbkę pod kolor (35zł za 400ml) i sobie zamaluj. Jeżeli rysy są głębokie to jeszcze trzeba uzupełnić ubytki. Jeżeli sam to robisz to wyjdzie Cię to mniej niż 100zł (podkład, lakier, lakier bezbarwny).
-
Różnica miedzy pomalowaniem maski w warsztacie a w ASO BMW
ASO ma po prostu współpracę z zakładami lakierniczymi, jest to jeden zakład lub kilka. Jedyna różnica jest taka, że jak lakiernikowi nie wyjdzie to będzie się z nim użerało ASO a nie Ty.
-
e34 wieś tuning wnętrza
Takie lekkie podświetlenie klameczek nie jest złym pomysłem, bo często pasażerowie ich szukają.
-
Nowy posiadacz e34 520, problemy.
Tylko najpierw wartona szarpakach zobaczyć czy nie trzeba już w tym zawieszeniu czegoś wymieniać.
-
Nowy posiadacz e34 520, problemy.
No ale i tak musisz jechać z tym do gazownika. Problemu dużego nie będzie bo i tak oba to R6.
-
Nowy posiadacz e34 520, problemy.
Wejdź sobie np. na bmw store i tam wpisz sobie VIN swojego samochodu, następnie znajdź zawieszenie i kliknij na poszczególne części to będzie wyszczególnione w jakich modelach były one stosowane.
-
e34 wieś tuning wnętrza
Czy przypadkiem np. w e38 nie było podświetlania klamek ?
-
E34 2.0 12V 89r. 129KM grzeje się na postoju
U mnie autko grzało się z powodu urwanej łopatki w pompie.
-
Jakie fotele pasują do e30 ?
Oczywiście nie orientowałem się w cenach... kolego wyluzuj. Od dłuższego czasu szukam foteli do e30 - na pobliskich złomowiskach nie mają żadnego fotela do e30 a na aukcjach alebo fotele mają popsute mechanizmy albo są wersje sportowe. Łatwiej mam kupić fotel do e36 czy nawet e46 niż do e30.
-
Jakie fotele pasują do e30 ?
Chodzi o to, że obecne fotele już niezbyt wyglądają a do tego niezbyt działają w nich mechanizmy. Spokojnie kupiłbym od e30 gdyby nie to że większość foteli od tego modelu jest kilometry ode mnie.
-
e34 5xxi montaż el. szyb z przodu.
A jak wygląda sytuacja w dokładaniu elektrycznych szyb z tyłu ? Ciężko takie coś stworzyć ?
-
Co sądzicie o takich fotelach
Foteli sportowych nie potrzebuję, potrzebuję coś klasycznego ale kolorystycznie ciekawego. Może się ktoś orientuje ile kosztuje zrobienie takich białych wstawek ?