Skocz do zawartości

sad_madman

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez sad_madman

  1. No ale tak by się działo cały rok. Takie duże spalanie mam dopiero od jakiegoś czasu.
  2. Takie mam pytanie z ciekawości. Jaką butle masz w tym autku ? Po prostu zawsze mnie interesowało ile litrów ma butla lpg w takich samochodach.
  3. Jak da się sprawdzić czy auto nie spala jedncoześnie benzyny i lpg ?
  4. Przede wszystkim muszą być spełnione dwa warunki abyś zarejestrował to auto: - mieć homologacje na butle [sprawdzane przy przeglądzie] - mieć fakturę montażu Jeżeli nie będziesz tego miał a LPG będzie wbite w dowód do mogą zacząć się problemy.
  5. Raczej mowa tutaj o 50zł/tydzień przy około 10-12 takich jazdach. Masa auta teraz to będzie gdzieś 1660kg.
  6. Ile paliwa może wciągnąć E34 M50B20 Vanos ? Bo kurcze albo mam dziurawy bak/spala jednocześnie LPG+benzyna albo ten samochód pije benzynkę jak smok. Około 3km jadę na beznzynce od momentu uruchomienia silnika - ile w tym czasie może benzyny zużyć ?
  7. Dobra kwestia rozwiązania - pępło uszczelnienie elektrycznej pompy wody i dostało się powietrze do układu.
  8. "Jaki rodzaj silnika by Pana/ią interesował najbardziej?" - to pytanie jest niefortunnie, bo w końcu coś takiego jak silnik LPG nie istnieje. "Jaki kolor" - brak odpowiedzi bez znaczenia
  9. Trzeba zobaczyć po numerze części do jakich aut pasuje. Sprawdzałeś jak zachowuje się bimetal gdy go podgrzejesz ?
  10. Co mnie denerwują takie artykuły. Nie mam w nich dosłownie nic napisane ale puenta musi być, taka że rząd wyciąga z obywatela kasę. Idealnie pasuje to do FAKTu.
  11. W przypadku odpowietrzania to lepiej aby auto stało na równym czy na pochyłym (przód wyżej).
  12. Co może być przyczyną: - chłodnica zimna - nagrzewnica zimna - samochód osiąga pion, trzyma go jakiś czas wtedy pojawia się para i szybko zaczyna rosnąć temperatura no i zaczyna być więcej pary
  13. Też tak miałem, że nie mogłem odkręcić i wymienić żarówki. Już chciałem właśnie demontować całe lampy ale wziąłem duży klucz hydrauliczny i nim przekręciłem ten plastik.
  14. Witam. Za co mogą być odpowiedzialne te kabelki ? Ogólnie najpierw opiszę swój problem. Wczoraj podczas powrotu z sylwka coś się stało z układem chłodzenia, samochód nie ogrzewał, pion na wskaźniku temperatury był. Po przejechaniu kilku km wskazówka zaczęła zmierzać ku prawej krawędzi zwiększając swoją prędkość wraz z kątem odchylenia. Zatrzymałem się i stwierdziłem wyciek płynu chłodniczego. Dzisiaj chciałem stwierdzić, gdzie dokładnie to było jednak przy okazji stwierdziłem, dziwne zachowanie elektryki silnika. Przy załączonym zapłonie w okolicach pokazanych na zdjęciu wydobywa się dźwięk bulgocząco-terkoczący. Po rozłączeniu wtyczki dźwięk ustaje. Od razu powiem - nie ważne czy wtyczka jest włączona czy też nie to auto bez problemu pali. Samochód to E34 520i M50B20 z 95'. http://imageshack.us/a/img708/4050/p1040660d.jpg
  15. Wpisałem numer części na bmw store http://www.bmwstore.pl/pl/katalog/produkt/1094916-lozysko-gumowe wynika, że jest już koniec produkcji tego a w zamian weszła część o numerze 22316771221 http://www.bmwstore.pl/pl/katalog/produkt/6771221-lozysko-gumowe
  16. Słowo klucz to te "warunki techniczne". Niby wydaje się, że druga część nic nie znaczy ale wszystko jest w normach i dyrektywach. Poszukałbym dokładnie ale już od dłuższego czasu zmagam się z pewnym tematem i po prostu nie mam tyle czasu.
  17. Tylko, że to "cokolwiek" jest określone normami.
  18. Fotelik daje najwększe bezpieczeństwo i jeżeli dziecko jest dla Ciebie ważne to nie cuduj.Hasło kluczowe "nurkowanie".
  19. Szanuję inne poglądy ale pod warunkiem, że jest w nich chociaż cień logiki. Jeżeli ktoś zaczyna twierdzić, że człowiek ma być wolny i potępia lewicowe poglądy a jednocześnie chwali Chiny to coś tutaj jest nie tak. Jeżeli ktoś twierdzi, że to tylko jego prywatna sprawa w jaki sposób porusza się samochodem to powinien mieć zakaz prowadzenia pojazdów. Ciekawe jak taka osoba zachowałaby się gdyby miała możliwość jeżdzenia w takich warunkach, myślę że wyjazd za naszą wschodnią granicę pokazałby mu namiastkę takiej drogowej anarchi. Wystarczy wejść na YT i zobaczyć jakie sytuacje tam można spotkać. Nie ukrywajmy ale ze względu na położenie, nasz kraj jest wyjątkowo umiarkowany w każdej kwestii. Na wschodzie panuje często anarchia a na zachodzie dąży się do porzadku, obecnie w Polsce występuje połączenie tych cech (tylko jeszcze potrzebne jest zaostrzenie w pewnych kwestiach aby osiągnąć równowagę).
  20. Niech zostaną bo nikt mi nie uwierzy, że ludzie z takimi poglądami istnieją. Zastanawia mnie na czym się znasz bo na bezpieczeństwie ruchu drogowego ani polityce to się raczej nie znasz. Najlepszy tekst jest o tej emigracji do Chin (wg Ciebie to jakie tam poglądy przeważają ?). Jednak wiadomo, że najłatwiej jest narzekać na coś o czym nie ma się pojęcia.
  21. Ja dzisiaj miałem, że mimo zgaszonych świateł paliło mi się lewe światło mijania.
  22. sad_madman odpowiedział(a) na daniel110390 temat w E34
    Ja też teraz nie planuję walczyć. Dopiero będę mógł się za to zabrać w lipcu więc szmat czasu pozostał.
  23. Może dlatego, że Polska i Wielka Brytania leżą w UE ? Zdajesz sobie w ogóle sprawę jakie trzeba warunki spełniać aby Polak mógł pracować w UK a jakie aby Tajwańczyk mógł pracować w PL ? To jest czas przeszły, czyli nastąpiły zmiany które miały swoje przyczyny.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.