podczas rozmowy telefonicznej dowiedzialem sie ze to handlarz a auto kupil bo jest fanatykiem bmw z mysla zeby je zostawic dla siebie sprowadzone z wloch z uszkodzonym tylem trzeci wlasciciel w polsce ostatio lakierowane 2 blotniki i 2 zderzaki kiera obszyta.po akcji panewkowej serwis ostatni przy ok. 85 tys km ogolnie cala byla lakierowana oprocz dachu i maski. cho iaz w sumie nie musi to oznaczac ze ten egzemplarz to kibel. ogledziny beda w ciagu najblizszych kilku dni. obiecuje ze zdam relacje POZDRO