Witam Mój pierwszy temat. Zastanawiam się od pół roku już od czego jest ta antena a nie chce rozbierać pol samochodu żeby dojść zkad dokąd idzie. Mysle ze ktos tu mi moze pomóc. https://scontent-frt3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xap1/v/t34.0-12/11997499_932028820168196_1642126480_n.jpg?oh=8ab55c4ae1ea0f75bea0cd81e046215f&oe=5608C8E2 Posiadam CCC navi i antena od GPS ma byc w płetewce. Pozdrawiam