Treść opublikowana przez fipa
-
przednie reflektory -regeneracja
Ja temat odswieże, bo potrzebuje informacji wlasnie w kwestii kloszy lamp. Jak wiekszosc, mam juz je wypalone i troszke brudne. http://img398.imageshack.us/img398/9332/8437psq0.png Chce sie za to zabrac, zamowilem nawet klosze lamp. Lampy na H7, bez soczewek. Po paru dniach przyszły, zadowolony rozpakowalem paczke i sie lekko zdziwilem, bo moim zdaniem dostalem dwa rozne (jedno do lampy z soczewką, drugie bez soczewki). Roznily sie wlasnie tymi okraglymi plastikami w srodku (w jednej lampie gładki srodek, jakby dla soczewki, a w drugim kloszu normalne użebrowanie) i tymi charakterystycznymi kropeczkami w gornej czesci szkla, zaraz przy krawędzi szklanego klosza i lampy. Mam nadzieje, ze wiecie o co chodzi. W kazdym razie pytanie brzmi, czy tak powinno byc, czy kazdy z Was ma takie różne lampy. Sprzedawca twierdzi, ze dostałem dwa dobre klosze Magnetti. Dla potwierdzenia sprawdzil numery czesci kloszy Depo (444-1100L i 444-1100R) i tez jest tak, ze jedno ma kropki, a drugie nie. O co chodzi? Chce dodać, ze sprzedawca jest poważny i nie szukam spisku, ale jakiegos uzasadnienia.
-
przed urolem co sprawdzić
Eh, a Ty spojrz na moj post dokladniej. Nie napisalem, zeby wymieniac plyny przed kazda dluzsza trasa (paranoja?) tylko je sprawdzic, a to jest roznica..
-
przed urolem co sprawdzić
Dajcie spokoj, wystarczy spokojnie obejrzec auto, sprawdzic płyny, cisnienie w oponach, zajrzec czy nie ma swieżych wycieków i w sumie to wszystko. Sam tydzien temu wyruszylem w trase 1100KM wlasnie malym tdsem i to po chipie. Zadnych problemow, niespodzianek etc.
-
Co to za kabelek?
Moze chodzi Ci o gniazdo na latarke? http://www.allegro.pl/item208135249_bmw_orginalna_latarka.html
-
Co to za kabelek?
Moze 3 swiatlo stop? Tak tylko strzelam.. ;]
-
chip w tds, proszę o opinie tych co go mają
Robiles jakas diagnostyke silnika przed zalozeniem? W jaki sposób oceniłęs stan turbiny? Byles na hamowni po zalozeniu chipa?
-
chip w tds, proszę o opinie tych co go mają
Gdzie zalozyles, co, za ile, prosze o jak najwiecej informacji :)
-
[E36] Wymiana filtra kabinowego (bez klimatyzacji)
Obudowy mam oryginalne, ale filtrów nie było. Przeczyściłem wszystko, co mogłem i tyle, chyba boire się za składanie..
-
co za historia ?? kto by pomyslal
Wszystko OK, ale interesy ze znajomymi to IMO porażka.. Raz dostalem nauczke, na szczescie nie zwiazana z autem i niezbyt bolesną, ale zapamietam to na zawsze.
-
głośniczki w drzwiach
Ja tez spotykalem sie z twierdzeniem, ze glosnik wysokotonowy powinien byc na takiej wysokosci, aby grac prosto na twarz.
-
Smierdzi jak cygance z tobołka :)
Proponuję użyć wyszukiwarki na forum..
-
Chińskie BMW wjeżdża do Europy
Co ma z tym wspólnego BMW :?: http://www.autokrata.pl/lod/592/chinskie_bmw_wjezdza_do_europy/
-
Youngtimery z ogłoszeń
Gdzie to wypatrzyłeś, bo ja sie doszukać nie mogę..
-
Nowa tylna klapa a przełożenie znaczka ?
Jesli znalazłeś klape która odcieniem nie różni się od reszty autka to pogratulować, znaczkiem się nie martw - bez problemu sciągniesz.
-
podejcie nr 2 . jade moi drodzy do poznania po wózek e39 530
Zrezygnowałeś z auta być może zbyt pochopnie. Mogłeś przecież je obejrzeć, zaliczkować i zażyczyć sobie dostawy pod dom wraz z dokumentami. Myślę, że sprzedawca by sie zgodził, ja już tak kupowałem dwa razy i dostarczali mi z drugiego końca Polski.
-
No myslałem że mnie szlak trafi .
tia - ja juz nie jedno slyszalem - zwlaszcza o nieumyslnym spowodowaniu smierci :wink: wtedy nikogo nie interesuje czy ofiara byla pijana :nienie: Potwierdzam... :/Kierujący rowerem w świetle prawa jest traktowany jak kierujący autem i jadąc rowerem pod wpływem alkoholu może stracić prawo jazdy jeżeli takowe posiada ! Jeżeli inny kierowca pijany zajedzie ci drogę i tak w niego przywalisz aż się biedaczynie zejdzie z tego świata to czy ty będziesz odpowiedzialny za jego śmierć i będziesz odpowiadał za nieumyślne spowodowanie śmierci ? Gdyby tak było to ile osób szło by siedzieć będąc ofiarami ? Bardzo , bardzo wiele a jakoś nie jest to problem społeczny ! Jakie problemy są z polskimi sądami i jak bezsensowne nieraz wychodzą wyroki to każdy polak dobrze wie i nikomu nie trzeba tłumaczyć ! Wypisywanie że można się nachlać i siać zamęt na drodze nie ponosząc odpowiedzialności jest mylne ! Uniewinnili mojego dobrego kolegę mimo że zabił rowerzystę który nie był pijany a jedynie nieoświetlony , to przestroga dla tych którzy chcieli by na rowerze sprawdzić kto za co odpowiada w razie wypadku :mrgreen: Wiesz, każdy ma swoje teorie i swoje doświadczenia..
-
No myslałem że mnie szlak trafi .
tia - ja juz nie jedno slyszalem - zwlaszcza o nieumyslnym spowodowaniu smierci :wink: wtedy nikogo nie interesuje czy ofiara byla pijana :nienie: Potwierdzam... :/
-
tds - cena za wjazd na giełdę Lublin dla sprzedających
Jeszcze dobre pół roku temu chyba kosztowało 20zł.
-
Wypadek w rowie ;( Bardzo prosze o pomoc dla kolegi!
Ja sądzę, ze te niby drgania itd to tylko efekt placebo spowodowany obawą o ukochane autko ;) A to peknięcie mogło być też już wczesniej, tylko dopiero teraz zauważone przy dokładniejszych ogledzinach.
-
Sam naprawiam pdf
To zdaje się być oczywiste ;)
-
Sam naprawiam pdf
Fajnie, ze ktoś się w końcu podzielił. Ten link ( http://rapidshare.com/files/6222487/BMWE36.rar ) jest do części drugiej - już przejrzałem :D Na pewno się przyda! Tak jak inni czekam na resztę.
-
nie działające ogrzewanie tylnej szyby.
Może uszkodziłeś te 'nitki' na szybie np. podczas jej mycia? Przyjrzyj się dokładnie.
-
Gdzie najlepiej za granicą kupić używaną E46 320d
I terenów nadmorskich, bo słona wilgoć sprzyja rdzy..
-
Tylni zderzak
Dzięki! I przepraszam, nic mnie nie tłumaczy..
-
Tylni zderzak
A ja się dołączę: tyle, ze chodzi mi o przedni zderzak.