Skocz do zawartości

fipa

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez fipa

  1. Ja temat odswieże, bo potrzebuje informacji wlasnie w kwestii kloszy lamp. Jak wiekszosc, mam juz je wypalone i troszke brudne. http://img398.imageshack.us/img398/9332/8437psq0.png Chce sie za to zabrac, zamowilem nawet klosze lamp. Lampy na H7, bez soczewek. Po paru dniach przyszły, zadowolony rozpakowalem paczke i sie lekko zdziwilem, bo moim zdaniem dostalem dwa rozne (jedno do lampy z soczewką, drugie bez soczewki). Roznily sie wlasnie tymi okraglymi plastikami w srodku (w jednej lampie gładki srodek, jakby dla soczewki, a w drugim kloszu normalne użebrowanie) i tymi charakterystycznymi kropeczkami w gornej czesci szkla, zaraz przy krawędzi szklanego klosza i lampy. Mam nadzieje, ze wiecie o co chodzi. W kazdym razie pytanie brzmi, czy tak powinno byc, czy kazdy z Was ma takie różne lampy. Sprzedawca twierdzi, ze dostałem dwa dobre klosze Magnetti. Dla potwierdzenia sprawdzil numery czesci kloszy Depo (444-1100L i 444-1100R) i tez jest tak, ze jedno ma kropki, a drugie nie. O co chodzi? Chce dodać, ze sprzedawca jest poważny i nie szukam spisku, ale jakiegos uzasadnienia.
  2. fipa odpowiedział(a) na Fudi temat w E36
    Eh, a Ty spojrz na moj post dokladniej. Nie napisalem, zeby wymieniac plyny przed kazda dluzsza trasa (paranoja?) tylko je sprawdzic, a to jest roznica..
  3. fipa odpowiedział(a) na Fudi temat w E36
    Dajcie spokoj, wystarczy spokojnie obejrzec auto, sprawdzic płyny, cisnienie w oponach, zajrzec czy nie ma swieżych wycieków i w sumie to wszystko. Sam tydzien temu wyruszylem w trase 1100KM wlasnie malym tdsem i to po chipie. Zadnych problemow, niespodzianek etc.
  4. fipa odpowiedział(a) na MaatOhewetBi temat w E36
    Moze chodzi Ci o gniazdo na latarke? http://www.allegro.pl/item208135249_bmw_orginalna_latarka.html
  5. fipa odpowiedział(a) na MaatOhewetBi temat w E36
    Moze 3 swiatlo stop? Tak tylko strzelam.. ;]
  6. Robiles jakas diagnostyke silnika przed zalozeniem? W jaki sposób oceniłęs stan turbiny? Byles na hamowni po zalozeniu chipa?
  7. Gdzie zalozyles, co, za ile, prosze o jak najwiecej informacji :)
  8. Obudowy mam oryginalne, ale filtrów nie było. Przeczyściłem wszystko, co mogłem i tyle, chyba boire się za składanie..
  9. Wszystko OK, ale interesy ze znajomymi to IMO porażka.. Raz dostalem nauczke, na szczescie nie zwiazana z autem i niezbyt bolesną, ale zapamietam to na zawsze.
  10. Ja tez spotykalem sie z twierdzeniem, ze glosnik wysokotonowy powinien byc na takiej wysokosci, aby grac prosto na twarz.
  11. Proponuję użyć wyszukiwarki na forum..
  12. Co ma z tym wspólnego BMW :?: http://www.autokrata.pl/lod/592/chinskie_bmw_wjezdza_do_europy/
  13. fipa odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Old & Youngtimer
    Gdzie to wypatrzyłeś, bo ja sie doszukać nie mogę..
  14. Jesli znalazłeś klape która odcieniem nie różni się od reszty autka to pogratulować, znaczkiem się nie martw - bez problemu sciągniesz.
  15. Zrezygnowałeś z auta być może zbyt pochopnie. Mogłeś przecież je obejrzeć, zaliczkować i zażyczyć sobie dostawy pod dom wraz z dokumentami. Myślę, że sprzedawca by sie zgodził, ja już tak kupowałem dwa razy i dostarczali mi z drugiego końca Polski.
  16. tia - ja juz nie jedno slyszalem - zwlaszcza o nieumyslnym spowodowaniu smierci :wink: wtedy nikogo nie interesuje czy ofiara byla pijana :nienie: Potwierdzam... :/Kierujący rowerem w świetle prawa jest traktowany jak kierujący autem i jadąc rowerem pod wpływem alkoholu może stracić prawo jazdy jeżeli takowe posiada ! Jeżeli inny kierowca pijany zajedzie ci drogę i tak w niego przywalisz aż się biedaczynie zejdzie z tego świata to czy ty będziesz odpowiedzialny za jego śmierć i będziesz odpowiadał za nieumyślne spowodowanie śmierci ? Gdyby tak było to ile osób szło by siedzieć będąc ofiarami ? Bardzo , bardzo wiele a jakoś nie jest to problem społeczny ! Jakie problemy są z polskimi sądami i jak bezsensowne nieraz wychodzą wyroki to każdy polak dobrze wie i nikomu nie trzeba tłumaczyć ! Wypisywanie że można się nachlać i siać zamęt na drodze nie ponosząc odpowiedzialności jest mylne ! Uniewinnili mojego dobrego kolegę mimo że zabił rowerzystę który nie był pijany a jedynie nieoświetlony , to przestroga dla tych którzy chcieli by na rowerze sprawdzić kto za co odpowiada w razie wypadku :mrgreen: Wiesz, każdy ma swoje teorie i swoje doświadczenia..
  17. tia - ja juz nie jedno slyszalem - zwlaszcza o nieumyslnym spowodowaniu smierci :wink: wtedy nikogo nie interesuje czy ofiara byla pijana :nienie: Potwierdzam... :/
  18. Jeszcze dobre pół roku temu chyba kosztowało 20zł.
  19. Ja sądzę, ze te niby drgania itd to tylko efekt placebo spowodowany obawą o ukochane autko ;) A to peknięcie mogło być też już wczesniej, tylko dopiero teraz zauważone przy dokładniejszych ogledzinach.
  20. fipa odpowiedział(a) na macies temat w E36
    To zdaje się być oczywiste ;)
  21. fipa odpowiedział(a) na macies temat w E36
    Fajnie, ze ktoś się w końcu podzielił. Ten link ( http://rapidshare.com/files/6222487/BMWE36.rar ) jest do części drugiej - już przejrzałem :D Na pewno się przyda! Tak jak inni czekam na resztę.
  22. Może uszkodziłeś te 'nitki' na szybie np. podczas jej mycia? Przyjrzyj się dokładnie.
  23. I terenów nadmorskich, bo słona wilgoć sprzyja rdzy..
  24. fipa odpowiedział(a) na ToLo temat w E36
    Dzięki! I przepraszam, nic mnie nie tłumaczy..
  25. fipa odpowiedział(a) na ToLo temat w E36
    A ja się dołączę: tyle, ze chodzi mi o przedni zderzak.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.