Skocz do zawartości

fipa

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez fipa

  1. E34 nie mozna kaleczyć nowoczesnymi lampami. Tyle z mojej strony.
  2. fipa odpowiedział(a) na fipa temat w E36
    Tak myslalem, troche to taki niepotrzebny gadget ;] Podaruje sobie, ale podam link, moze ktoś upoluje za male pieniadze. http://www.allegro.pl/item243875020_bmw_e36_tylna_polka_z_roleta_oryginal_stan_bdb.html
  3. fipa opublikował(a) temat w E36
    Warto zmieniac polke bez rolety na taka z roleta? W czym tak na prawde to jest przydatne? Ile przy tym pracy zeby wyjac polke i zamontowac nowa?
  4. fipa odpowiedział(a) na dj temat w E36
    http://bmwfans.info/original/E36/Lim/316i-M43/ECE/L/M/1998/04/mg-18/
  5. fipa odpowiedział(a) na andryu temat w E36
    Gdzie ci to powiedzieli??? Przebieg w e 36 zapisany jest tylko w chipie w zegarach.Po jego wykasowaniu i wpisaniu nowego przebiegu nie ma mozliwosci sprawdzenia .Moze uda ci sie znalezc jakas wklejke -kartonik z ostatniej wizyty w serwisie z data i km. Kazdy moze sobie taka naklejke/karteczke przyczepic, zachlapac lekko olejem i wytrzec by wygladala na starą i cacy.. Prawda?
  6. fipa odpowiedział(a) na KESS temat w E46
    Jezeli o halonowej gasnicy mowisz wynalazek, to tylko i wylacznie swiadczy o Twoim braku wiedzy na ten temat.
  7. fipa odpowiedział(a) na bieniu3000 temat w E30
    Autor napisal, ze to ma byc auto do niedzielnej jazdy w sloneczne dni. Dla mnie to w takim przypadku moze palić i 15l / 100km.
  8. fipa odpowiedział(a) na andryu temat w E36
    Mały tds (co za roznica czy kombi czy nie... waga praktycznie identyczna..) chodzi tak jak 316 na gazie.
  9. fipa odpowiedział(a) na KESS temat w E46
    Wikipedia mówi: Środkiem gaśniczym w tej gaśnicy są halony - chlorowcopochodne węglowodorów, wyrzucane za pomocą sprężonego azotu albo pod ciśnieniem własnych par. Działanie gaśnicze polega głównie na antykatalizie. Przeznaczone do gaszenia pożarów typu B i C a także urządzeń elektrycznych. Gaśnice halonowe wyparły z użycia gaśnice tetrowe jednakże nie na długo. Już w połowie lat 90. XX wieku udowodniono szkodliwy wpływ halonów na górne warstwy atmosfery (zob. dziura ozonowa) i gaśnice te, pomimo dużej skuteczności zostały na przełomie wieków wycofane ze względu na degradację środowiska naturalnego, a także powstawanie w trakcie gaszenia szkodliwych dla człowieka gazów.
  10. fipa odpowiedział(a) na KESS temat w E46
    Tez mam halonową, od sąsiada strażaka. Nigdzie tego juz sie nie da kupić, są zabronione, ale jest mniejsza gabarytowo od proszkowej, a skuteczność ma o wiele większą. No sorry, ewentualna skuteczność jest dla mnie istotniejsza.
  11. Bo sam poprawiając kolege ktory napisał, ze to V6 piszesz tak samo z błedem? Zajrzyj do swojego poprzedniego posta....
  12. R6 - Tobie chyba tez sie pomerdlało :lol:
  13. Ciesze sie razem z Toba, ze masz BMW, ale badz tak uprzejmy i nie zakladaj tematu gdzie popadnie, napierw przyjrzyj sie forum. Jest dzial o kosmetyce, a tam pelno rad o tych specyfikach. Uzyj wyszukiwarki.
  14. Na trasie spala 6 litrow jadac 120km/h nie wyprzedzajac zbyt wiele. W miescie od osmiu do nawet dziewieciu przy normalnej jezdzie.
  15. W takim razie nie wiem, sorry ale nie dotarlo do mnie po przeczytaniu pierwszego postu, ze to mija :)
  16. U mnie, kiedy byla peknieta ta łapa szarpanie ustawało tylko w momencie, kiedy dodawałem gazu lub przyspieszalem, silnik wtedy 'przechylał' sie na bok (mam nadzieje, ze wiesz o co mi chodzi, podczas dodawania gazu silnik nie lezy sobie rowniotko, tylko troche pracuje na boki) i wszystko sie stabilizowalo. Wjedz na kanal i popatrz - jezeli to łapa to bedziesz spokojnie widzial bez rozbierania czegokolwiek.
  17. Rzeczywiscie to zamaskowanie dodaje mu agresji i wyglada niezle, ladna nerka :) Male reflektorki tez :)
  18. Co daje wyczyszczenie tego nastawnika? Za co on odpowiada?
  19. Moze nalał ON? ;)
  20. Poduszka silnika? Łapa silnika? Wpadłem kiedyś w dołek, kałuża, machnęło tak autkiem, ze łapa mocująca pękła (okazało sie potem, ze była już kiedyś spawana). Kupiłem nową za ~90zł i problem ustał.
  21. Moze napisz gdzie, oka?
  22. Polecam jednak zakup nowego czujnika, przydaje się... można się przygotować do wymiany klocków. Dokladnie! Ja zrobilem jeszcze jakis tysiac km na starych klockach, ale wiedzialem, ze czeka mnie wymiana, klocki na spokojnie zamowilem w wolnym czasie. Nie bylo paniki, ze wlasnie skonczyly sie klocki a ja musze gdzies jechac etc.. To nie jest majątek, raptem 4 piwka.
  23. Dzieki chlopaki za pomoc, biore te Depo. :)
  24. Czujnik kosztuje 23zl...
  25. fipa opublikował(a) temat w E36
    Chcialbym zainstalowac sobie czujniki cofania. Wiem, ze oryginaly sa drogie (same czujniki po 100zl + cala instalacja etc) wiec pomyslalem o czyms uniwersalnym. Poleci ktos cos z Allegro?

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.