Skocz do zawartości

fipa

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez fipa

  1. Ja mam takie, na aucie wygladaja calkiem znośnie - patrz Galeria.
  2. fipa odpowiedział(a) na fipa temat w E36
    Dzis bylem w miejscowosci Miętne k/Garwolina, dosyc duze miejsce z czesciami. Nie bylo niestety.. Jutro jade Do Kurowa i Markuszowa koło Lublina, może cos tam znajde.
  3. fipa odpowiedział(a) na fipa temat w E36
    :oops: Tak, nie wiem dlaczego, ale od zawsze mi sie to myli.. Chodzilo mi caly czas oczywiscie o błotnik.
  4. fipa odpowiedział(a) na fipa temat w E36
    Szkoda, bo znalazłem naprawde ładne i tanie.. Nie szpachlowane, nie powgniatane, tylko do pomalowania za niecałe 100zł. No nic, dzieki za odpowiedzi :) PS - KUJON, czy dobrze widze? Montreal-blau-metallic? ;) Najładniejsze-nie czarne BMW ;]
  5. fipa odpowiedział(a) na fipa temat w E36
    Z tego, co mi sie wydaje, to coupe ma chyba inne nadkole.. Czekam na jakieś 100% info.
  6. fipa opublikował(a) temat w E36
    Czy one są identyczne? Potrzebuje kupić do swojego, w okolicy znalazłem tylko od coupe, a ja mam sedana. Bedzie pasować?
  7. fipa odpowiedział(a) na hubal temat w E36
    Patrzac na wyzej cytowany post nie pozostaje mi nic innego jak tylko Ci współczuć.. EOT z mojej strony.
  8. fipa odpowiedział(a) na hubal temat w E36
    -37 wyswietla, kiedy czujnik temperatury (jest z przodu pod zderzakiem) jest uszkodzony lub nie podłączony (tak bylo wczesniej u mnie, kabelek sie oderwał).
  9. I tu Cie doskonale rozumiem. Rowniez nie cierpie stereotypów, utartych schematów..
  10. Ja to troche inaczej zrozumialem - sformulowanie "nie bylo czasu zwolnić" odczytalem jako "zbyt małą ilość czasu na jakąkolwiek reakcję takim pojazdem". Pomysl logicznie - wyhamować czymś takim, czy nawet wykonać jakikolwiek manewr, który moglby zapobiec wypadkowi to naprawde ciezka sprawa... Nie powinienes tak uogólniac - nie wszyscy rolnicy jezdza po alkoholu, tak jak nie wszyscy uzytkownicy BMW to .. Moze nie bede przypominal stereotypowego profilu kierowcy naszej marki.
  11. fipa odpowiedział(a) na fokus temat w E36
    Hmmm, o jaką stronę Ci chodzi?
  12. Zastanów sie, pomyśl logicznie - co da Ci alarm, który mozna kupić za grosze, wszedzie? Nic, bo tak samo jak łatwo bedzie Ci go zalozyc, to złodziej bez problemów go zdejmie.. Złodzieje mają rozpracowane takie tanie, popularne alarmy. Zreszta, nawet gdyby nie mial, to przy tej klasie zabezpiecznia z małą wiedza i doswiadczeniem szybko dojcie co i jak.
  13. http://allegro.pl/item112422565_alpine_cde_9845_rr_rb_news_kuj_pom.html Jak oceniacie moj wybór? Jeszcze nie kupiłem, ale sie ostro przymierzam..
  14. Co to za silnik? Pierwsze słysze.. :?
  15. CO do tematu to nie wiem, ale chcialbym sie dowiedziec o co chodzi z "poj 1.9" ..
  16. Duzo za duzo ;) Pewnie tak jak mowisz obrotomierz dziala nie tak jak powinien..
  17. fipa odpowiedział(a) na Bronx_l temat w E34
    Moze powinienes chwile poczekać, aby olej wypełnił wszystkie zakamarki? Ewentualnie sprawdz poziom po kilku kilometrach..
  18. fipa odpowiedział(a) na bewup temat w E36
    Odwiedziłbym także giełde - wcześniej pospisywac sobie wszystkie bajerki, jakich nam brakuje, jakies korbki, plastkiki itd. Wiem, ze ciezko na giełdzie dostac takie rzeczy, ale zawsze cos znajdziesz. Polecam też Allegro - sprzedawców oferujących rozbite auta na czesci.
  19. fipa odpowiedział(a) na fipa temat w E36
    Z czystej ciekawości, ale chyba masz racje ;) Dzieki.
  20. fipa odpowiedział(a) na fipa temat w E36
    OK, więc na ile bezpiecznie mogę ją wkręcic? Ile ma minimalnie wystawać? Czy moze taka czynność nie jest zalecana?
  21. fipa opublikował(a) temat w E36
    Moze na poczatku zaznaczę, ze używalem wyszukiwarki (wiem, po co ona istnieje, jestem moderatorem na 60k forum http://forum.purepc.pl/ , ale nie znalazlem nic konkretnego. Chodzi mi o tę srube pod pedałem gazu w moim BMW. Zauwazylem, ze jest dosyc mocno wykręcona.. Na ile mogę ją bezpiecznie wkręcic? Po co ona tak naprawde tam jest? Chcialbym sie troche dowiedziec na ten temat, zanim cokolwiek bede kręcił..
  22. Ja równiez zrobiłem test spalania. W tym czasie przejechałem 1800km, a średnio (70% to miasto) wyszło mi 6,1l/100km. Jestem bardzo zadowolony z tego wyniku.
  23. Witam, sporo czytam to forum, ale pomyslalem, ze warto sie zarejestrować :) Do galerii już się dodałem.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.