Treść opublikowana przez fipa
-
Co sądzicie o takich felgach do e36
Ja mam takie, na aucie wygladaja calkiem znośnie - patrz Galeria.
-
Nadkole przednie sedan <=> coupe ??
Dzis bylem w miejscowosci Miętne k/Garwolina, dosyc duze miejsce z czesciami. Nie bylo niestety.. Jutro jade Do Kurowa i Markuszowa koło Lublina, może cos tam znajde.
-
Nadkole przednie sedan <=> coupe ??
:oops: Tak, nie wiem dlaczego, ale od zawsze mi sie to myli.. Chodzilo mi caly czas oczywiscie o błotnik.
-
Nadkole przednie sedan <=> coupe ??
Szkoda, bo znalazłem naprawde ładne i tanie.. Nie szpachlowane, nie powgniatane, tylko do pomalowania za niecałe 100zł. No nic, dzieki za odpowiedzi :) PS - KUJON, czy dobrze widze? Montreal-blau-metallic? ;) Najładniejsze-nie czarne BMW ;]
-
Nadkole przednie sedan <=> coupe ??
Z tego, co mi sie wydaje, to coupe ma chyba inne nadkole.. Czekam na jakieś 100% info.
-
Nadkole przednie sedan <=> coupe ??
Czy one są identyczne? Potrzebuje kupić do swojego, w okolicy znalazłem tylko od coupe, a ja mam sedana. Bedzie pasować?
-
Pare pytań do mojego nowego BMW
Patrzac na wyzej cytowany post nie pozostaje mi nic innego jak tylko Ci współczuć.. EOT z mojej strony.
-
Pare pytań do mojego nowego BMW
-37 wyswietla, kiedy czujnik temperatury (jest z przodu pod zderzakiem) jest uszkodzony lub nie podłączony (tak bylo wczesniej u mnie, kabelek sie oderwał).
-
robić i jeżdzić czy sprzedawać??
I tu Cie doskonale rozumiem. Rowniez nie cierpie stereotypów, utartych schematów..
-
robić i jeżdzić czy sprzedawać??
Ja to troche inaczej zrozumialem - sformulowanie "nie bylo czasu zwolnić" odczytalem jako "zbyt małą ilość czasu na jakąkolwiek reakcję takim pojazdem". Pomysl logicznie - wyhamować czymś takim, czy nawet wykonać jakikolwiek manewr, który moglby zapobiec wypadkowi to naprawde ciezka sprawa... Nie powinienes tak uogólniac - nie wszyscy rolnicy jezdza po alkoholu, tak jak nie wszyscy uzytkownicy BMW to .. Moze nie bede przypominal stereotypowego profilu kierowcy naszej marki.
-
czy ktos kupowal cos z tej strony??
Hmmm, o jaką stronę Ci chodzi?
-
jaki alarm do compacta??
Zastanów sie, pomyśl logicznie - co da Ci alarm, który mozna kupić za grosze, wszedzie? Nic, bo tak samo jak łatwo bedzie Ci go zalozyc, to złodziej bez problemów go zdejmie.. Złodzieje mają rozpracowane takie tanie, popularne alarmy. Zreszta, nawet gdyby nie mial, to przy tej klasie zabezpiecznia z małą wiedza i doswiadczeniem szybko dojcie co i jak.
-
Jakie radio wybrać
http://allegro.pl/item112422565_alpine_cde_9845_rr_rb_news_kuj_pom.html Jak oceniacie moj wybór? Jeszcze nie kupiłem, ale sie ostro przymierzam..
-
Dyfer do 316 (1.9) od inne będzie pasował?
Co to za silnik? Pierwsze słysze.. :?
-
Dyfer do 316 (1.9) od inne będzie pasował?
CO do tematu to nie wiem, ale chcialbym sie dowiedziec o co chodzi z "poj 1.9" ..
-
Polerowanie lakieru
Me too ;]
-
Ile OBROTÓW na wasze BMW 525TDS na biegu jalowym?
Duzo za duzo ;) Pewnie tak jak mowisz obrotomierz dziala nie tak jak powinien..
-
Wymiana oleju, dziwne
Moze powinienes chwile poczekać, aby olej wypełnił wszystkie zakamarki? Ewentualnie sprawdz poziom po kilku kilometrach..
-
korbka do szyby:-) - gdzie kupić?
Odwiedziłbym także giełde - wcześniej pospisywac sobie wszystkie bajerki, jakich nam brakuje, jakies korbki, plastkiki itd. Wiem, ze ciezko na giełdzie dostac takie rzeczy, ale zawsze cos znajdziesz. Polecam też Allegro - sprzedawców oferujących rozbite auta na czesci.
-
Śruba pod pedałem
Z czystej ciekawości, ale chyba masz racje ;) Dzieki.
-
Śruba pod pedałem
OK, więc na ile bezpiecznie mogę ją wkręcic? Ile ma minimalnie wystawać? Czy moze taka czynność nie jest zalecana?
-
Śruba pod pedałem
Moze na poczatku zaznaczę, ze używalem wyszukiwarki (wiem, po co ona istnieje, jestem moderatorem na 60k forum http://forum.purepc.pl/ , ale nie znalazlem nic konkretnego. Chodzi mi o tę srube pod pedałem gazu w moim BMW. Zauwazylem, ze jest dosyc mocno wykręcona.. Na ile mogę ją bezpiecznie wkręcic? Po co ona tak naprawde tam jest? Chcialbym sie troche dowiedziec na ten temat, zanim cokolwiek bede kręcił..
-
Ile pali twoja bemka
Ja równiez zrobiłem test spalania. W tym czasie przejechałem 1800km, a średnio (70% to miasto) wyszło mi 6,1l/100km. Jestem bardzo zadowolony z tego wyniku.
-
Jestem nowy. Witam na forum!
Witam, sporo czytam to forum, ale pomyslalem, ze warto sie zarejestrować :) Do galerii już się dodałem.