Treść opublikowana przez fipa
-
Youngtimery z ogłoszeń
Yyyy, a czym one są upaćkane? To jakis pył w garażu?
-
jakie kupić żarówki? Żeby dobrze oświetlały droge i miały bi
Ja za namową znajomego kupiłem farenheity jakies a'la xenon.. Powiem tylko tyle, ze wracam do klasycznych. Dają odczuwalnie mniej swiatła, mimo ze jasniejszego to jednak mniej.. Moze te Philips BlueVision bylyby lepsze, ale mam to gdzies i nie bede sie pakował w tego typu zaroweczki.
-
Maty podgrzewania foteli , wymieniał ktoś ??
Dzieki. Mój fotel kierowcy oprócz tego, ze ma troszke wykrzywione oparcie z jednego boku, to jest w stanie idealnym welur bardzo czysciutki i nie powycierany. A z tym oparciem to ciekawa historia byla :oops: W każdym razie do tego typu rozrywek polecam tylne siedzenie :roll2: A oparcie mam nadzieje w wolnym czasie wyprostuje. Ciekawi mnie co jeszcze potrzeba oprócz foteli - czy jakas instalacja to jest pociągnieta, czy jakichs przekaznikow gdzies brakuje, co jeszcze dokladnie trzeba miec, zeby w aucie ktore takich grzanych foteli nie mialo je zainstalowac, którędy idą kable, etc..
-
Maty podgrzewania foteli , wymieniał ktoś ??
Ile chcesz? I czy to jest komplet tylko do instalacji czy czegoś jeszcze brakuje? W jakim stanie welur?
-
Brak prądu, jaki powód?
Dlaczego w ogole moderator toleruje takie nazewnictwo tematu? Rownie dobrze kazdy moglby byc tak zatytulowany.. POWINNO BYC COS KONKRETNEGO, wtedy łatwiej szukać..
-
Maty podgrzewania foteli , wymieniał ktoś ??
Sądzę, ze musisz poprostu zadzwonić do ASO i zapytac o ceny mat, bo to pewnie główny wydatek bedzie.. Reszta, jakies kabelki, włącznik itd to na jakims szrocie mozesz wyjąć z rozbitej :)
-
525tds wkreca sie na obroty raz lepiej raz gorzej
A kiedy ostatnio zmieniany byl filtr powietrza?
-
Wymiana/czyszczenie lamp przednich
Z checią, ale od października mam status biednego, zaocznego studenta SGH który dopiero szuka pracy, wiec moze po wypłacie ;]
-
Wymiana/czyszczenie lamp przednich
Ja mam zażółknięte te okrągłe plastikowe kółka w lampie, są jakby przypalone przez żarówki - co z tym fantem zrobić?
-
"DIESEL ŹLE ODPALA" - które urządzenie z allegro w
nr 8 Swobodny przeplyw musi byc w strone pompy.. luuudzie, troche logicznego myslenia..
-
[INNE] Ceny paliw w Polsce
Po ile na Neste jest ON ? I gdzie jest taka stacja najbliżej mnie? (Ryki)
-
Obowiązek jazdy z włączonymi światłami mijania
To plotka.. 100zł + 2pkt. http://www.carsafe.pl/?sp=news/more&n=1180
-
gdzie sa numery nadwozia
Tak, to rozumiemy, tylko dlaczego osobiscie nie sprawdziłes numerów, tylko posłuzyles sie kolegą? To samochód dla ciebie, czy dla niego?.. Ja rozumeim, ktos moze nie miec zielonego pojecia o technicznej stronie kupowania samochodu, ale takie podstawowe rzeczy jak sprawdzenie numerów to kwestia idiotycznie prosta..
-
[INNE] Ceny paliw w Polsce
I ja obstawiam za taka formą tej akcji Cena ceną, zmienia sie ciagle, czasem na stacjach obok siebie jest spora roznica, a nikt nie bedzie przed kazdą trasą wchodzil na forum i sprawdzal gdzie moze zatankowac tanio. Co innego jakość paliwa, to jest cos duzo wazniejszego..
-
Super dziwne - samo zapala się 1 tylne światło
Drzwi sie same otwieraly,gdy je z tylu baby pchaly :P A napiecie masz?Jezeli masz napiecie i mase ,to zmien zarowke. pozdrawiam Fakt, napiecia nie sprawdzalem, ale nową żarówke wsadzalem i dalej nie ma swiatła.
-
Super dziwne - samo zapala się 1 tylne światło
Ja tez mam problem - w lewej lampie nie świeci mi jedna z dwóch żarówek od swiateł. Zarowka dobra, styki wszystkie przeczyscilem i dalej kicha. Bezpieczniki są OK. Co jeszcze mozna sprawdzic?
-
jaki olej do 1,8 is ??
Na forum jest mnostwo naszych opisów z doświadczeniami co do olejów - wystarczy POŚWIĘCIĆ KILKA CHWIL I POCZYTAĆ....
-
Pomóżcie odkrecic koło
Srobokrętem odkręcic kolo? Daj spokój...
-
Kiedy wprowadzono zmiany w e36
Wiele tzn. co? Ja mam małego tds z '95 i z checią bym sie dowiedzial cos o swoim autku..
-
Wymiana znaczka BMW
Tez u nich kupowalem i jest OK.
-
"DIESEL ŹLE ODPALA" - które urządzenie z allegro w
Ja kupiłem 8, ale wężyk (pompa <> filtr) i tak musiałem zmienić na nowy, bo stary był juz zbyt twardy.
-
"DIESEL ŹLE ODPALA" - które urządzenie z allegro w
Rozcinasz wężyk łączacy filtr z pompą i montujesz taki zaworek. Zadna filozofia ;)
-
Jakie lampy tylne w stylu LEXUSa?
Dzięki jak znajdziesz to podrzuć i też tak myślałem o biło-czerwonych np takie ale nadal czekam na fakieś foty Pozdrawiam http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=126465485 http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=126150288 Moim zdaniem do klasycznego samochodu jakim jest E36 lexusy nie pasują. IMO nadają sie tylko tego typu jak w linkach, ktore podałem.
-
duzy komputer - ukryte funkcje
Tez tak mialem - okazalo sie, ze kabelek od czujnika byl oderwany. Proponuje zajrzec pod zderzak :)
-
Kosmetyki - porady i wymiana doświadczeń
Musze tego spróbowac :)