Treść opublikowana przez fipa
-
Przywrócić oryginalny wygląd E30
- załóż kapselki ze znaczkiem BMW na felgi :) to kosztuje grosze - zmień lusterka - zmień zegary - wywal znaczki ///M - umyj autko i szanuj je ;)
-
325i - kupiłem to cudo i mam pytanie jak przetrwać zimę?
Lepsze oczywiście na tył, bo potem bedzie tak, ze gdzie nie staniesz to juz nie ruszysz ;)
-
Przywrócić oryginalny wygląd E30
Dobrze jest jeszcze przed założeniem cały wydech psiknąć choćby sprayem odpornym na wysokie temperatury. Koszt puszki to 20zł..
-
Filtr powietrza a filtr powietrza..
Jestem takiego samego zdania jak moi przedmówcy ;) Sportowe filtry mają to do siebie, ze przepuszczają wiecej zanieczyszczeń, a to na dłuższą metę nie wpływa lepiej na silnik.
-
Podgrzewanie lusterek w e36 coupe!!!
A ja jeszcze dodam, ze jeżeli tak bardzo Ci parują szyby to masz wilgoć w aucie i powinieneś czym prędzej je wysuszyć zanim zacznie gnić, bo sie wiosną zdziwisz... Suszarka, farelka czy inny wynalazek do ręki i zaczynaj. Poświęć na to jeden dzień w ciepłym garażu, przy okazji kiedy bedzie się suszyć możesz umyć szyby i przetrzeć plastiki ;] Tak poważnie to gwarantuję Ci, ze szyby duzo mniej będą parowały jeśli bedzie sucho w środku.
-
Uwaga na firmę import-auto z Drezdenka
http://video.google.pl/videoplay?docid=3350379899378425904&q=535i Cos zaczyna sie dziać dopiero od szóstej minuty. EDIT: Zanim znalazłem to juz ktoś odpisał ;]
-
Potrzebuję zdjęcia wyłącznika ASC w E36....
Dlatego, że to Compact ;)
-
Naklejki www.bmw-klub.pl ?
Słowem: jesteś nieśmiały ;]
-
Jak zdemontowac przednie lampy
http://www.logun.org/ellipsoidinstall.htm
-
BMW E120 - 2000CS - Jaki kolor najładniejszy - ANKIETA
Jakikolwiek byle czarny.
-
E 38 które felgi wybrać
Jak to powiedział mój wykładowca geografii ekonomicznej - Jedni lubią seks, a inni brudne pępki :wink:
-
Youngtimery z ogłoszeń
Nie chce juz robić OT.. Rozumiesz co ja mialem na mysli? To jest to wlasnie GLORYFIKOWANIE samochodów z Niemiec.. EOT z mojej strony.
-
przebieg bmw
Ładnie przekręcony i tyle. Moja rada: olej wskazania licznika i zajmij sie sprawdzaniem stanu technicznego.
-
& SYRENA bardzo wielki problem pomocyy
Haa, mialem identyczną faze - po jakims czasie sama sie włączala, odłączanie akumulatora nie pomagało, bo syrena ma wlasne zasilanie 3xAA (akumulatorki). Sama sie w nocy potrafila w garazu wlaczyc, gdzie nikogo nie bylo! Co bylo przyczyną? Wilgoć (byla umocowana w złym miejscu, zbyt nisko) i przetarcie plastikowej/foliowej osłony jednego akumulatorka przez płytkę drukowaną, ostrymi zakonczeniami lutów. Mam nadzieje, ze zrozumieliscie o co mi chodzi :wink:
-
Czy zapinasz pasy ?
Jezdzac w dzien po miescie nie zapinam, nocą juz tak. W trasach zawsze zapinam.
-
Youngtimery z ogłoszeń
Ja nie rozumiem co wszyscy widza w tych Niemczech.. Przeciez to nie jest jakiś pewnik, ze samochód z tamtąd MUSI być super utrzymany. Nie przesadzajcie z gloryfikowaniem sprowadzanych samochodów. Tak samo jak w polsce mógł jezdzic po jakiejs wsi, po zlych drogach.. Ja wiem, tam ich prawien nie ma, ale poprostu dziwi mnie ubóstwianie autek sprowadzanych. Dla mnie sprowadzony =/= w idealnym stanie. To tez trzeba sprawdzić.
-
nawiew "do kabiny"
hehe masz racje :cool2: . sprawdzalem przed chwila u siebie i rzeczywiscie leci no moze nie tak cieple jak na szyby czy nogi ale leci cieple powietrze. da sie tak zrobic i w poloaczeniu z szybami i z nogami. dajesz na nogi lub szyby i odchylasz troche na kabine i lecie cieplo a nie zimno. U mnie też własnie w tej pozycji działa. W praktyce jednak najczęściej mam nastawione na nogi, bo cieplo i tak idzie do góry, a ja osobiscie lubie mieć ciepło w nóżki ;)
-
pytanie - silnik 3.2 R6
Przeczytaj wiadomość dwa posty ponad Twoim :8)
-
nawiew "do kabiny"
Dzis wieczorem potestuje.
-
pytanie:temperatura wyswietlona zaczela migac,czemu?
Tez wczoraj takie bip uslyszalem i sie zdziwilem troche, bo nie wiedzialem dlaczego :)
-
pytanie - silnik 3.2 R6
A moze o silnik M3 :?:
-
Radio do e-46 - czyta wypalane płyty?
Alez ja dobrze rozumiem potrzebe posiadania radia, ktore czyta mp3, tylko OSOBISCIE nie martwilbym sie mocno, gdyby nie czytalo ono plyt cd-rw ;) Chyba mnie nie zrozumiales do konca
-
Radio do e-46 - czyta wypalane płyty?
A po co czytanie cd-rw skoro w tych czasach cd-r kosztuje dosłownie grosze.
-
zna ktos to e30 ?
Dokładnie tak! Ja raz w życiu sie przejechałem po pieknie wyglądający motorower dla młodego brata. Okazał sie takim szrotem, ze za połowe ceny nie opłacało sie go wziasc. Od tamtej pory strasznie nieufnie podchodze do zdjęć w ogłoszeniach.
-
zna ktos to e30 ?
Skóra bez klimy w czarnym samochodzie - wyobrażasz sobie co bedzie, kiedy siądziesz do auta latem?