Treść opublikowana przez fipa
-
PRACA W BMW
Dlaczego usunales swoje zgloszenie?Nie uważasz, że Twoje pytanie jest nie na miejscu? Kolega usunął jedynie powyższy POST, nie jest powiedziane, że zrezygnował. Przepraszam, nie wiedzialem ze mam teraz buty zdejmowac wchodzac na forum BMW.
-
PRACA W BMW
Dlaczego usunales swoje zgloszenie?
-
Najskuteczniejsza zmiana biegów w TDS525
To trochę zmienia, ale i tak szkoda męczyć E34. To jest połączenie majestatu z drapieżnością, a taka aura roztacza się wokół tego samochodu nawet wtedy kiedy stoi bez ruchu. E30 bardziej mi pasuje do takich szaleństw, dlatego im wcześniej sobie dokupisz 3-kę tym lepiej dla godnej szacunku 5-tki. pozdrawiam. To niczego nie zmienia! Tym bardziej tylko ukazuje, jaki z Ciebie mechanik i znawca, skoro sie pytasz o takie rzeczy, katujesz silnik przyjemnie jezdzacy ale na trasie. Kolejna kwestia - piszesz, ze "Nawet nie ma kiedy się za mocno rozgrzać." Chcesz powiedziec, ze pałujesz nie do konca rozgrzany silnik?
-
silnik 2,2 w bmw e46
Pobierz sobie dane techniczne z tej strony http://www.bmw-klub.pl/n/samochody/danetechn.htm i sam sprawdz, dowiesz sie wiecej.
-
DODATKI E36 Telefon.Pojemnik na kubki itp
http://img201.imageshack.us/img201/1843/podlok18cq.jpg http://img201.imageshack.us/img201/1082/podlok21wq.jpg http://img201.imageshack.us/img201/2339/podlok36ye.jpg Podłokietnik welurowy z pojemnikiem na kasety, są też całe skórzane (ja taki mam, ale bez miejsca na kasety). %5B640%3A480%5Dhttp%3A//img152.imageshack.us/img152/3830/51dwmedium6eu.jpg Podłokietnik skórzany. %5B640%3A480%5Dhttp%3A//img204.imageshack.us/img204/3474/14pt0.jpg Pojemnik na CD w E30. %5B640%3A480%5Dhttp%3A//img206.imageshack.us/img206/4779/img1056719190el1.jpg Pojemnik na CD zamiast kaset do E36. Pojemnik taki można zamówić w ASO, kosztuje ok. 331zł, czas oczekiwania ok. 4dni robocze.
-
Poszukiwane idealne E36 320i Sedan (1993-1994) do TVN Turbo
Oby znalazl sie ktos z fajna furka, w ladnym kolorze i z niezlym wyposazeniem :) Ciekawe, co bedzie konkurencją.
-
Bentley service manual poszukiwany
Tutaj jest w internecie zamieszczony ten kawalek instrukcji, sciagnij sobie. http://bmw.bentley.patrz.pl/
-
Bentley service manual poszukiwany
http://patrz.pl/upload Na tej stronie przyjmuje pliki do 100MB, polecam ją, bo jest duzo mniej problemowa od rapidshare.de
-
Sprawdzilem VIN - ktoś doposażył samochód?
http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=32825 W temacie do którego podaje Ci link dopisujesz numer VIN swojego auta i ładnie prosząc o rozkodowanie - czekasz cierpliwie.
-
Sprawdzilem VIN - ktoś doposażył samochód?
Dobra, to teraz ja podpinam sie pod temat wyjasnic kilka rzeczy. Lista: 255 SPORTS LEATHER STEERING WHEEL 410 WINDOW LIFTS, ELECTRIC AT FRONT 498 HEADRESTS IN REAR, MECHANIC. ADJUSTABLE 510 HEADLIGHT BEAM-THROW CONTR. F LOW BEAM 556 EXTERIOR TEMPERATURE DISPLAY 687 RADIO PREPARATION 813 FRANCE VERSION 854 LANGUAGE VERSION FRENCH 915 BODY SKIN CONSERVATION, DELETION Czym roznily sie wersje na Francje od tych na Niemcy? 813 Na czym polegała konserwacja lakieru? 915 Mam tempomat - na liście wyposażenia go nie widze.. Mam halogeny - na liście wyposażenia brak..
-
Czy ta bema warta jest tej ceny?
10 000 PLN za wersje full bieda (dobrze, ze obrotomierz jest..) z przebiegiem 200 000kkm (pewnie skrecone o min 100 000kkm) z wiejskimi akcesoriami to moim zdaniem nie byl zbyt dobry interes. Tym bardziej, ze silnik M40, na pasku, a samochód jakby nie liczyć ma już dobre 16 lat (16 x 20kkm rocznie to 320kkm, tak sobie licz w malo jezdzonej benzynie). Jedno pytanie: Dlaczego pytasz po zakupie, a nie przed?
-
Soczewki w BMW e36 '96
Moja jest z czerwca 1995 i nie mam soczewek.
-
Zimowki na 16"
Ja mam takie dunlopy jak w linku i sprawują sie calkiem dobrze, jesli je kupisz to powinienes byc zadowolony.
-
PRACA W BMW
Na zapleczu sie nadasz ;]
-
Kupno Bmw serii 8 - recenzja ogłoszeń, rady przed zakupem.
Jasne, w to moge jeszcze uwierzyc, w koncu Alpina E31 w bardzo dobrym stanie to egzemplarz kolekcjonerski, ale klasyczny model nie ma sie co oszukiwac takim nie jest. Choc w polskich realiach.. kto to wie ;] W kazdym razie osobiscie wydaje mi sie, ze cena powyzej 50-60k za ŁADNĄ sztuke to cena ktora mozna zaplacic. Right?
-
Czy da się wyjąc podsufitkę?
Po co to robisz? He?
-
Kupno Bmw serii 8 - recenzja ogłoszeń, rady przed zakupem.
Dziury po kulach? ;] 110 000 PLN .... myslalem, ze takie ceny to nawet w bajkach o E31 nie istnieja..
-
BMW 5 1988
Gratuluje diagnozy, oby wiecej tak ogarnietych uzytkownikow forum! :)
-
Zimny Nawiew
To czy ze srodkowego leci cieple na twaz zalezy chyba od tego, czy jest klima w aucie.
-
Kupię kompletną klime do 1.8 IS coupe e36
Proponuje zamknac temat, do niczego nie prowadzi.. Smieszny tez nie jest..
-
BMW 5 1988
Nawet nie podales co to za silnik i jakiego typu instalacja, wiec jak mozesz oczekiwac pomocy?
-
[EXX] Czyszczenie zaworu EGR
Gdzie szukac tego zaworu w moim silniku?
-
Co sądzicie o tej E36? Może ktoś oglądał??
Moim zdaniem maska krzywo spasowana, nie podoba mi sie hak, tym bardziej przy silniku o małej mocy. Silnik M40, nie pchałbym sie w to. Wyposażenia brak. Kolor zderzaków szary, progi czarne. Widze, ze jestes z lubelskiego, wiec podjedz i sprawdz. No chyba ze rzeczywiscie daleko mieszkasz, to moze dogadamy sie na PW, Pulawy leżą 35km od Ryk ;)
-
TRAGEDIA-nic tylko usiąść i płakać - popatrzcie na zdjęcia..
Moje rozumowanie - u wiekszosci dieseli widzialem wieksze chlodnice niz podobnych pojemnosciowo benzyniajach, wiec musza sie bardziej grzac. Right?
-
TRAGEDIA-nic tylko usiąść i płakać - popatrzcie na zdjęcia..
Wiec jestem normalny mimo ze nigdy nie sprawdzalem jak brzmi odcinka w dieselu?