Treść opublikowana przez fipa
-
Manewr wyprzedzania.
Pogadamy jak ktos sie kiedys zagapi i nie zauwazy jadącego srodkiem..
-
My na drogach
Własnie takich ludzi w BMW nie trawię... :|
-
jaki AKU najlepszy do 525ia 92r.???
Kup o najwiekszej pojemnosci, jaki Ci sie tylko zmiesci.
-
spalanie na 2 biegu
Po co sprawdzac spalanie na 2 biegu? :shock:
-
ile teraz realnie mozna chciec za bmw 525 92r.
Tylko po co kolega TomiK pyta o mozliwą cene? Bo nie chce przesadzic, ale chce sprzedac autko, czyli klima, tak jak cena rowniez ma wplyw na sprzedaz. OK, nie ma sensu polemizowac ;) pozdr
-
ile teraz realnie mozna chciec za bmw 525 92r.
Ja sądze, ze przez ostatnie upały wyposazenie, a szczegolnie klimatyzacja i szyberdach maja znaczenie. Bedac na gieldzie zauwazylem, ze wiele ciekawych autek nie bylo wcale ogladanych, bo nie mialy klimy, mimo, ze byly dobrze utrzymane.. A te z klimą, choć po dzwonach i nie poszanowane mialy spore wziecie. Mam znajomego, ktory handluje troszke autami. Mowi, ze tych bez klimy nie idzie sprzedac w tym czasie.. Z nimi czeka na zime liczac, ze ludzie zapomną o panujących teraz upałach i autko sie sprzeda. Takze ja uwazam, ze to, czy ma klimatyzacje, czy jej nie posiada, to rzecz istotna dla dzisiejszych kupujących.
-
525 tds Problem z zapalaniem,gdy stoi długo pod górkę POMOCY
Znalazłem takie zaworki - tylko teraz który mam kupić dla siebie? fi-? http://allegro.pl/search.php?string=zwrotny&category=18845&category=18851 Za 30zł to moge spróbowac, moze pomoże.
-
525 tds Problem z zapalaniem,gdy stoi długo pod górkę POMOCY
Mam identycznie, wlasnie chce wstawić zaworek zwrotny, ale nie wiem gdzie kupić. Allegro moze byc, ale nie znalazlem nic konkretnego - pomoże ktoś?
-
Wymiana lampki wewnetrzej na wersje z dodatkowymi lampkami.
Wiec tak - mam pojedynczą lampke, jade na szrot, kupuje tylko nową lampke, podłączam i tyle, tak?
-
czy kupic 525 ze starszym motorem?
Ja powiem w ten sposób - bardzo wielu ludzi byloby w stanie zapłacic nawet wiecej mając pewność, ze auto bylo rzeczywiscie szanowane.
-
Tankowanie pod korek...
Najczesciej kiedy zalewam pod korek, to z karnistra w garażu, wiec nie wiem . Pisze jednak, by podzielic sie malym spostrzezeniem - kiedy mam mniej niż polowe baku, to jezdze oszczedniej ;) Tym oszczedniej, im mniej paliwa :lol:
-
Świecąca sie dioda
Poczytaj ile przeciętna dioda pobiera prądu ;)
-
Spalanie Alpiny B12
http://images.google.pl/images?num=30&hl=pl&q=Alpina%20B12&btnG=Szukaj&lr=&sa=N&tab=wi
-
Jak to jest zimą?
Dlaczego po sypkim piachu łatwiej wyjechać mi Seicento niż moim BMW? W ogole jak jezdzic po suchym piachu, zeby sie nie utknąć? Opony 205.
- Lampka rezerwy
-
Plusiki za pomoc? :-]
Tutajjestem moderatorem. Dyskutowalismy juz kiedys na ten temat i powiem Wam, ze tak naprawde to nie ma sensu.. Lepiej popracowac nad funkcjonalnością forum, jak "szybka odpowiedz", czyli caly czas otwarte okienko pod wszystkimi postami w temacie, w ktorym wpisujemy odpowiedz.
-
My na drogach
Ja mysle, ze mimo naszych starań to stereotyp kierowcy BMW sie nie zmieni jeszcze baaardzo długo. To jest zakodowane w ludzkich głowach, czesto podkreslane przez filmy, prasę. Tym bardziej w małych miasteczkach, gdzie BMW = mafia z wiekszego miasta, etc...
-
mam zamair kupic m3 E36 pomozcie
http://allegro.pl/item115579453_bmw_m3_3_2_321km_idealna_blekitna.html Widziałem na giełdzie w Słomczynie. Musze powiedzieć, ze to naprawde zadbany egzemplarz. Fakt, ze nie jeździlem nim, ale dobrze oglądałem. Cena spora, kolor mogłby być jakis ciemny, ale poza tym to ładnie utrzymane autko.
-
Pomocy ,jakies dziwne akcje z kasą z ubezpieczenia
fipa odpowiedział(a) na Masters temat w Papierkowa robota - ubezpieczenia, podatki, opłaty rejestracyjne:lol: Ciezko zrozumiec o co Ci chodzi...
-
most BMW E36 cupe
Miętne koło Garwolina - kilka dni temu przywieźli całe 318 (chyba jednak nie is) anglika na części. Widzialem jednak tez u nich czarne coupe. Jak znajde wizytówke (gdzies zapodziałem) to dam numer. Mieli sporo czesci, z ciekawosci zapytalem o caly silnik do małego tds'a i mieli! Znalazlem tez wizytówke jakiejs firmy z miejscowosci Rąbień koło Łodzi - tel. 601-214-887 lub 042-712-83-71 Dzwoń i pytaj.
-
most BMW E36 cupe
To po co odbierałes taką paczke? W tym momencie, to sam sobie jestes winien, skoro byly slady zniszczenia na paczce..
-
Spalanie 730iA R6 LPG :)
Jesli szukasz wróżki, to raczej nie na tym forum ;)
-
Przytulone klocki i tarcze, co robić?
Jesli nie są ciepłe, to na mój gust wszystko jest OK. Lekkie tarcie słychac chyba zawsze, przynajmniej w ojca Uno tak bylo.
-
Jak to jest zimą?
szczerze mówiąc ja też :D i nie mogę się już doczekać zimy, bo mam plac o rozmiarach okolo 40x60m, który raz czasem dwa w tygodniu jest prawie pusty także można sobie poszaleć bez ryzyka i katowania samochodu. Me to.. ;] Moze slyszeliscie o lotnisku w Nowodworze - opuszczone miejsce, wymarzone do treningów :)
-
Co sądzicie o takich felgach do e36
A te moje to nie są oryginalne BMW? Twoje są niezle - gdybym mial wybór, to moze tez bym takie kupił, ale moje BMW juz mialo na sobie te fele, kiedy stalem sie jej wlascicielem ;)