Treść opublikowana przez fipa
-
Ja też poproszę o "encode" VIN
Bagor ma pełne moje poparcie w strofowaniu Ciebie..
-
Jak wymienić filtr paliwa i filtr powietrza w 318 tds ?
Poradziłem sobie sam - trzeba bylo nacisnac zawleczke i mocno ciagnac za wezyki, wtedy daly sie wyjac ;) Zamontowalem ten zaworek blosko pompy (miedzy filtrem a pompa wtryskowa), odpala wysmienicie, juz nie trzeba krecic dluzej po kilkugodzinnym postoju (paliwo sie cofalo do baku..) :)
-
Jak wymienić filtr paliwa i filtr powietrza w 318 tds ?
Dokładnie 3 :) = wymieniony, stary w sumie nie byl az tak mocno zabrudzony, ale wymiana filtra za kilkanascie zlotych napewno nie zaszkodzi :) Co z tym filtrem paliwa?
-
Jak wymienić filtr paliwa i filtr powietrza w 318 tds ?
Dzis wymienilem olej i filtr oleju. Przebieg to 197400km, olej to Mobil Super M 10W40 (taki był wcześniej, nie bierze, więc nic nie kombinuje ze zmianą). Chcialem rownież wymienić filtr paliwa, tylko niestety nie wiem jak sie do tego zabrac, a mianowicie nie potrawie wyjąć tych zaznaczonytch na rysunku przewodów paliwowych. Zawleczki (11) wyjąlem, ale wężyki nie chcą wyjść - coś gdzies mam podważyc, cos jest o cos zaczepione? http://img106.imageshack.us/img106/4865/10lv7.png Chciałem również zamontować zaworek zwrotny z Allegro - w którym miejscu radzicie go umieścić? Przed, czy za filtrem? Gdzie jest filtr powietrza? W serwisie za samą wymianę filtra paliwa i powietrza chcą 30zł, ale wolę sam to zrobić, mam ogromną satysfakcję robiąc coś przy aucie.
-
Glosniki przednie e36 sedan -jakie?
Rozumiem, tylko ja tej PM nie dostalem :( Albo cos sie forum schrzanilo, albo nie wiem.. :roll:
-
znaczki M na listwach w E36 316i?
Moja tez ma biale kierunki :> :lol:
-
Glosniki przednie e36 sedan -jakie?
Potrzebuje - wysyłaj :)
-
Uwaga na firmę import-auto z Drezdenka
Wystarczy spojrzec na kolor drzwi i kawalka tylu - przeciez to widac, ze malowane..
-
Glosniki przednie e36 sedan -jakie?
To sie chyba nazywalo tashki drzwiowe czy cos takiego... nie pamietam.. Kosztowalo 300zł na Allegro, bardzio zaluje ze wtedy nie mialem kasy, bo bym kupil.
-
Glosniki przednie e36 sedan -jakie?
Od jakiegos czasu szukam gdzie mozna kupic te boczki drzwiowe z miejscami na glosniki 16cm - kiedys nawet tu na forum widzialem linki, ale teraz nie moge znalezc. Pomoze ktos? Na Allegro tez szukalem, lipa..
-
e46 coupe 320d/330d ??
Z tego co wiem, to przed liftingiem nie.
-
Diagnostyka zawieszenia + amortyzatory + hamulce
Pojechałem dziś na diagnostyke zawieszenia, z czystej ciekawości. Oto co dostałem: %5B640%3A480%5Dhttp%3A//img208.imageshack.us/img208/5035/obraz003mv0.jpg Kosztowało mnie to 49zł. Napraw nie robilem, poprosilem tylko o ceny czesci, ktore wedlug nich nalezaloby w najblizszym czasie wymienic. Chcialem tez zobaczyc jak sie przedstawia koszt robocizny. Wiekszosc z tych czesci (oprócz łącznika drążka stabilizatora) zostaly wypisane, bo 'zaczyna byc widac zuzycie'. Jeszcze troszke pojezdze.. Ręczny musze poprawic, bo rzeczywiscie trzyma tylko lewym kolem.. Co oznacza częstotliwosc rezonansowa? Dlaczego jest podkreślona? Czekam teraz na opinie.
-
gdzie na giełdę do Łodzi czy Słomczyna
Mysle, ze bardziej powinnismy sie obawiac 'profesjonalnych' komisów, niz giełdy.
-
płyn do wspomagania "jaki"
Gdyby jeszcze ktoś wyjaśnił dlaczego nie mozna dowolnie lać tych olejów to byloby całkiem fajnie ;)
-
Błotochrony???zakladac??
Ja do swojej czegos takiego nie założe.
-
325i - kupiłem to cudo i mam pytanie jak przetrwać zimę?
Tylko dlaczego ten temat jest w tym dziale?
-
Macie może zdjęcia takich felg założonych w e36?
Rzeczywiscie piekne :clap:
-
filtr stozkowy coś da?
Kulturalniej nie potrafisz? Najsłabszym jest mały tds...
-
moge kupic 320i lub omega 2.0 B co wybrac???
:lol:
-
Compact 318Ti - zbyt nerwowy tyłeczek
Troszke chęci przy poszukiwaniu informacji ;)
-
Uszczelka od przedniej szyby.
Nie dziwie sie:uszczelka ~150 wyciecie szyby ~50 wklejenie szyby ~150 szyba zamiennik (wcale nie są gorsze - znam z autopsji-wypadku) ~250 i koszt sie prawie pokrywa ;]
-
Uszczelka od przedniej szyby.
Mnie uzywane podszybie kosztowalo 50zł. Uszczelke mialem w dobrym stanie, dlatego nie zmieniałem.
-
Uszczelka od przedniej szyby.
Poprostu kup nową uszczelkę i przeklej szybe. Jak cos robisz, to rob to porządnie.
-
My na drogach
130rapid w piekny sposób zaprezentowal nam jak sie kulturalnie zachowywać na drodze. Rowniez :clap:
-
jak dostac sie do bagaznika?
Zamowic usluge awaryjnego otwierania samochodów. Koszt - 150-250zl