Treść opublikowana przez fipa
-
Pytanie o filtr powietrza.
Przypadkowo? :lol: A ja sądze, ze chciales sobie mocy dodac ;) Samozaplon to taki spray, psikasz zimą w dolot i samochod latwiej odpala. Ogolnie niezdrowa kwestia dla silnika.
-
Niezły drift
Ja widze pusta strone patrz.pl
-
Szukam zdjęć reflektorów bez soczewki
Dobra, dzieki chlopaki, znalazlem to o co mi chodzilo :)
-
Szukam zdjęć reflektorów bez soczewki
Tego widzialem przegladajac Allegro :) Moze sprecyzuje - chodzi mi o swiatla zgaszone, tak by bylo widac ksztalt okraglych szkiel wewnatrz lampy.
-
Szukam zdjęć reflektorów bez soczewki
Szukam zdjęć reflektorów bez soczewki, najlepiej z bliska, ale tez ogolne spojrzenie na przyd auta moze byc. Dzieki.
-
Lampy Tylnie
Profilaktycznie napisze tylko, ze lampy przednie w E36 sedan i coupe ma identyczne, ale compact ma chyba jakies wyciecie http://www.allegro.pl/item246666072_bmw_e36_compact_szklo_reflektora_hella_nowe_.html
-
chlodzenie tarcz hamulcowych
a właśnie, jest! :D i jest jeszcze jeden asik ktorego Ty zapewne nie posiadasz - I wolny ciągły cykl po zatrzymaniu auta automatycznie przełącza sie na cykl przerywany, po ruszeniu wraca na cykl ciągły ^^ przebijasz? Cos takiego jest w E36, przynajmniej u mnie. Przy zatrzymaniu auta kiedy wycieraczi wlaczaja sie co chwile - nie ruszaja sie. Kiedy chodza na wolnym biegu - po zatrzymaniu chodza co chwile.
-
W co włożyć pieniądze.Silnik??Swap?? Jak??
Hehe, moze nawet trafisz E30 z jakims wypasem, wtedy bedziesz mogl dłubac i przekladac ;]
-
Lampy Tylnie
Fakt, zagalopowalem sie bedac pewnym, ze chodzi o E36 :oops:
-
Lampy Tylnie
Tylne nie pasują. Przednie lampy pasują, ale już kierunki z przodu są inne w sedanie i coupe.
-
Kupno Bmw serii 8 - recenzja ogłoszeń, rady przed zakupem.
Jako ze poprzednie ogloszeniu juz jest nieaktywne, to pozwolilem sobie zamiescic screena tej odpowiedzi, by wiecej osob zdazylo przeczytac ;) http://img227.imageshack.us/img227/1244/beznazwy1en3.th.jpg
-
chlodzenie tarcz hamulcowych
@ pawel_e30 Dobrze wiem o czym mowie. W BMW naciskasz na dół, dźwignia od razu powraca na swoje miejsce, a wycieraczki wykonują jeden ruch i wracają na swoje miejsce. W Seicento jest odwrotnie, normalne biegi wycieraczek włącza sie do dołu, a ten jeden ruch właczamy dźwignią do góry. Tak samo sama wraca do pierwotnego położenia. Jasne..?
-
chlodzenie tarcz hamulcowych
W BMW tarcze bija tak samo czesto jak w innych samochodach. Cos takiego to nawet w Seicento jest. Wloty nie maja nic do bicia tarcz, bo bicie pojawia sie po naglym i silnym schlodzeniu, np polaniu wodą, a nie od stopniowego nabierania temperatury, nawet bardzo wysokiej.
-
chlodzenie tarcz hamulcowych
Nie jest konieczne, ale nie przeszkadza. Ja duzo czasu jezdzilem bez, kiedys przejezdzalem kolo ASO i zajechalem, kosztuje to grosze (nie pamietam, ok. 30zl za sztuje) a sumienie spokojne ;) Montuje sie z jednej strony do zderzaka, a z drugiej nie pamietam, tez do jakiegos plastiku. Montowanie jest banalne w kazdym razie.
-
Spalanie V8 - dla niezorientowanych, mnie zabiło
Czesto nawet lekko pochyle ustawienie pojazdu moze spowodowac, ze do baku wejdzie 5 litrow mniej, albo wiecej. Sadze, ze gdybys powtorzyl taki eksperyment jeszcze minimum dwa razy i miedzy tankowaniami pokonal troszke wiekszy dystans (nawet 200km) to byloby to dopiero miarodajne.
-
czeszczy na garbach
Ja stawiam na zuzyty łącznik drazka stabilizatora. Mialem tak u siebie przed wymiana, jak wyjezdzalem z podworka, to stuki byly, ale po paru km problem ustawał. Po wymianie jak reka odjal ;]
-
Jakiej marki to szyba?
Zwykly zamiennik, śmialo mozesz go wklejac, bo nie jest zły.
-
kontrolka klocków hamulcowych, świeci więc jak zgasić?
Mi po zalozeniu nowych klockow z przodu kontrolka nie zgasla pomimo zalozenia nowego czujnika. Komputer zgasil lampke i jest ok.
-
proszę o pomoc, skaczą obroty po wizycie na myjce
Czeste mycie skraca zycie ;]
-
635d - cos sie konczy a cos sie zaczyna...
Ona ma filtr czasteczek stalych ;)
-
wymiana oleju w MB według Assyst
Szczerze mowiac wszystkie dostawczaki z jakimi mialem do czynienia smigaly duzo, ale ich trasy byly poprzecinane znaczna iloscia przystankow (rozladujek). Dlaczego byl wlany mineral to nie wiem, ale ze nie jestem w 100% pewien przebiegu, to nie zaczne lac syntetyka, bo sie boje.
-
Silnik M50B20 vs M50B25...
Fajna, ale popraw tam zdjecia, bo sie nie da powiekszyc i nic nie widac :8)
-
wymiana oleju w MB według Assyst
Udowodnij to czyms prosze, jakims linkiem, instrukcja, skanem, bo nie uwierze. Z doswiadczenia wiem, ze moj na ogol oszczedny szef wymienia w busie Ducato olej co 10-15kkm, zalezy kiedy zauwazy.
-
wymiana oleju w MB według Assyst
Ja u siebie zmieniam co 10kkm i nie placze. Ktos juz zaczal lac minerala, wiec i ja to robie, tyle ze przestrzegam terminow nawet rygorystyczniej niz trzeba. Wydaje mi sie, ze w dieselu powinno sie wymieniac olej co 10-15kkm. jezeli przejechales te 25 to moim zdaniem duzo za duzo i powinienes wymienic juz teraz.
-
Polerowanie porysowanej szyby - czy to ma sens?
Oryginalna? Albo chociaż przyzwoity zamiennik nie różniący się wyglądem od oryginału? Kolego ;) hehe Jak kupilem auto mialem peknieta szybe - wymienilem na nowy zamiennik kupiony na giełdzie w Słomczynie za 180zł (z zielonym paskiem, innych nie mają). Wklejenie kosztowało mnie 120zł. Nówka szyba nie różniąca się niczym oprócz braku znaczka BMW. Po tej przygodzie o której wiesz musiałem kolejny raz wkleić szybe, jako ze kupowałem błotnik to na szrocie wzialem od razu szybe oryginalna z anglika, uzywana za 150zl. Teraz ŻAŁUJĘ, że nie kupiłem zamiennika, ale nowego. Po przywiezieniu do domu i umyciu okazało się, ze jest mnostwo minimalnych, ledwie widocznych kropek, pewnie po kamieniach. W niczym to nie przeszkadza, ale psuje mi nastrój ;) Wycieraczki niczego nie polerują, mogą nawet rysować, wiec to błedne wrazenie. Choby taki przyklad - masz czysta szybe, ale lekko zakurzona. Srak Ci naptaka ;] musisz zmyć bo Cie mdli. Uzywasz plynu, ale zanim wycieraczka rozprowadzi go po calej swej dlugosci troche jedzie na sucho. Wtedy rysuje sie naprawde mocno. A bledne wrazenie jest dlatego, ze wycieraczka zawsze chodzi w jednym kierunku, wiec te rysy tez sa "kierunkowe". BTW, Varrol, kiedy dasz aktualne zdjecia? ;]