Treść opublikowana przez zielony
-
CB radio
kup sobie dwa baty po 3 metry.... przepraszam za ironie, ale do czego potrzebny Ci taki dlugi?? :worried: :twisted: a coś ty taki dowcipny się zrobił :wink: A jaki ?
-
CB radio
Unidena juz nie kupie bo stracił homologację w Polsce (zbyt dużo zakłóceń emitował) Zastanawiam sie nad President Johnny II z ASC + 2 m przykręcany bat. Ale z kosztami pociągnę... :mrgreen:
-
CB radio
Jestem przed zakupem takiegoż radyjka. Czy możecie coś dobrego i taniego polecić .....jak dla mnie kompletnego lamera w tych sprawach jest za duży wybór. Kwota jaką mogę na ten cel przeznaczyć to 400PLN
-
M3 e46 eksploatacja???
No i mamy jakieś konkrety :cool2:
-
Przy dodawaniu i odejmowaniu gazu slychac pukanie
a zaglądałeś już pod samochód ? Tam jest wiele elementów które mogły się po latach eksploatacji poluzować :wink: --układ wydechowy - układ przeniesienia napędu i smarowania (skrzynia)
-
Na Neutralu automat czasem ciągnie!
No i co w związku z tym :?: Reperujesz :?:
-
Elektroniczny licznik FILMIK
Fajnie to wygląda :wink: Uwierz, przy takich prędkościach nie ma to większego znaczenia. Faktem jest że niezłą torpedą zasuwali :D
-
niepali na wszystkie gary zalewa 2 swiece!!!help
Stary :duh: Polskiego w szkole nie miałeś :?:
-
xxx
Peugeotem w rzeczy samej :mrgreen:
-
Zła praca silnika na benzynie
Zrób reset kompa przez odłączenie akumulatora, następnie wyrzuć wszystkie ustrojstwa od instalacji LPG (zwężki itp) jak dalej będzie kulał to na 99% masz strzeloną przepływkę
-
E32 - Czy juz klasyk ?
Za co je tak cenisz Dixi ?
-
Akumulator padł
Kupiłem Sharka na podzespołach Warty 74Ah ale z duża mocą rozruchową 680Ah :P Zobaczymy co będzie warty :D
-
Remont/odbudowa BMW DIXI.
zielony odpowiedział(a) na ROBERT MALINOWSKI temat w Modele przedwojenne i powojenne wcześniejsze niż Neue KlasseNo no Rapid masz wiedzę :cool2:
-
Remont/odbudowa BMW DIXI.
zielony odpowiedział(a) na ROBERT MALINOWSKI temat w Modele przedwojenne i powojenne wcześniejsze niż Neue KlasseMam kilka zaprzyjaźnionych warsztatów które robią takie rzeczy. http://img483.imageshack.us/img483/6894/pict0048tk7.jpg http://img384.imageshack.us/img384/6726/pict0050rt8.jpg http://img222.imageshack.us/img222/9468/pict0049lf7.jpg http://img355.imageshack.us/img355/1654/pict0051bl5.jpg http://img180.imageshack.us/img180/4712/pict0052sm8.jpg http://img359.imageshack.us/img359/7590/pict0639od9.jpg http://img237.imageshack.us/img237/355/pict0635ta0.jpg http://img175.imageshack.us/img175/2776/pict0630ug3.jpg http://img159.imageshack.us/img159/8266/pict0642gj2.jpg http://img201.imageshack.us/img201/424/pict0633ji9.jpg http://img201.imageshack.us/img201/4646/pict0638kf7.jpg http://img181.imageshack.us/img181/7660/pict0646bn4.jpg http://img124.imageshack.us/img124/2320/pict0636dj7.jpg
-
Akumulator padł
a o jakich parametrach mowa :?: Bo szczerze nie mam o tym zielonego pojęcia :)
-
Gaz - czy mozna usunac?
Klasyczne BMW nie podobaja mi sie tak jak Mercedesy, brakuje im tego specyficznego klimatu jaki ma W123. To wspomaganie, automacik, pozycja za kierownica.... :D Juz mialem kiedys W123 300D: http://img219.imageshack.us/img219/8437/obraz5747udmu9.jpg To może porozmaiasz na ten temat w dziale OLD :wink:
-
alternator ??
Zobacz co ja przeszedłem :wink:
-
Problem z odpalaniem. Pomocy
Po dniu jazdy przełącz manualnie i zgaś silnik na benzynie. Zobaczysz jak rano odpali .. No i taka moja rada jak zamierzasz kilka razy w ciągu dnia uruchamiać silnik to proponuje robić to tylko na gazie, natomiast poranne odpalenie zacząć od benzyny :lol:
-
Gaz - czy mozna usunac?
Możesz śmiało odprofanować furkę. Wazne jest tylko czy : -pompa paliwa OK -wtryskiwacze OK - przepływomierz OK
-
Akumulator padł
2 lata wcześniej kupiłem ako 95 Ah i wczoraj rozwył się alarm . Straciłem baterie zaraz po upływie okresu gwarancji. Macie sprawdzoną markę godną polecenia :lol:
-
Youngtimery z ogłoszeń
Nie ma to jak dobra ręczna myjnia w Kwidzynie :wink: Pozdrów Mucha chlopaków ode mnie :lol:
-
AUTO WPADA W STRASZNE DRGANIA PRZY OK 80KM/h. kto pomoże???
Wymieniałes już drążek środkowy :?:
-
JESTEM LAKIERNIKEM JAK PYTANIA TO PYTAĆ CO DO LAKIEROWANIA
Jak masz sprzęt i umiejetności to spoko ale to nie wszystko :wink: Na tego rodzaju podloże nalezy zastosować odpowiednie grunty przyczepnościowe (antykorozyjne) aby robota nasza miała długotrwały i pożądany efekt i takim odpowiednim produktem jest podkład reaktywny (na fosforanach) przeznaczony do gruntowania wszelkiego rodzaju substratów (aluminium, miedź, stal itp) Zalecany: Grunt PKW 283-150 Glasurit Aktywator 352-228 Glasurit
-
Zloty w toruniu 2006
nie ma czasem newsów na stronce mpawera :8)
-
JESTEM LAKIERNIKEM JAK PYTANIA TO PYTAĆ CO DO LAKIEROWANIA
Czy zamierzasz polakierować je sam :?: