Skocz do zawartości

ArtPol74

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ArtPol74

  1. ArtPol74 odpowiedział(a) na ArtPol74 temat w X5 (E53)
    Panowie jestem po wymianie tulei. Z tego co mechanik powiedział- sporo rozkręcania, wyciągania, wydobywania starych gum, tworzenia narzędzia do ściśnięcia nowych tulei (gdyż mają nacięcie i większą średnicę niż otwór) i wprasowanie mocną prasą (mówił coś o 20 tonach). Ale tragedii nie było, wszystko się da :D Pozdrawiam. A gregorbmw, zapłaciłem za niewiedzę- trochę bym zaoszczędził :duh: ale dzięki za cynka.
  2. ArtPol74 odpowiedział(a) na ArtPol74 temat w X5 (E53)
    Witam. jeszcze raz dzięki za odpowiedź. Dostałem obydwie tuleje, robi je firma Lemforder- o z dwoma kropkami- ponoć robią oryginały do BMW. Cena na allegro 85zł za sztukę, choć już widziałem taniej w necie. Co do wstawienia (wprasowania) napiszę później bo mechanik ma kupę roboty i zrobi gdzieś koło 6 maja. Pozdrawiam.
  3. ArtPol74 odpowiedział(a) na ArtPol74 temat w X5 (E53)
    Wielkie dzięki :cool2:
  4. ArtPol74 opublikował(a) temat w X5 (E53)
    Witam. Panowie jestem w trakcie wymiany tuleji. I pytanie z tym związane: czy w dolnym wahaczu w kształcie kopniętego H od strony wewnętrznej tuleje są wymienne? Mechanik mówi, że teoretycznie nie. Może ktoś wymieniał i ma namiar na takie tuleje? Z góry dzięki. Pozdrawiam.
  5. Dziwne było, że tylko w tym momencie piszczało... Ok, że udało Ci się wyeliminować niedogodność.
  6. Powiem tak, mam dziwne wrażenie/odczucie po obejrzeniu materiału, że to nie pasek ale nie potrafię określić co :mad2: Nawet czas występowania tego dźwięku i przy jakich wibracjach( przy dużym ruchu silnika) wskazuje na coś innego- moim zdaniem.
  7. ArtPol74 odpowiedział(a) na Norbert273 temat w X5 (E53)
    U mnie tak samo (mam sporta). Może mu chodziło,że trzęsie a nie buja. To bym się zgodził ale tragedii też nie ma. :D
  8. Dzięki za sprawozdanie. Wreszcie ktoś rozwiewa moje wątpliwości. Możesz coś jeszcze napisać jak zachowywała się skrzynia przed- miała np. kangura? Czy tylko brak zdecydowania i zamulanie?
  9. To dobre, pewnie niezłego stracha miałeś :shock:
  10. Z rocznikiem to jakaś pomyłka? Trzeba jechać i oglądnąć.
  11. Ja już też pisałem on podobnych wynikach, potwierdzonych tankowaniem :D
  12. To nic zostaw to :D . Warto wiedzieć z rozdziałem na ośki.
  13. Panowie to jak, wymiana tłoczków coś daje czy nie na skok kangura? :D
  14. I ponoć przy ruszaniu :) -trakcja. U mnie gdy czujnik padł to wyszło na kompie.
  15. Nie wiem czy to prawda ale gdzieś na forum czytałem,że po starcie do pewnej prędkości załączone są wszystkie koła. Po osiągnięciu danej prędkości zostaje tył-tak czytałem.
  16. Kto co lubi. Co do nagłośnienia, zobacz ile kosztuje org. używany sub-400-500 zł i nie gwarantuje efektu łaaał... Samemu nie dużym kosztem możesz podpasować pod siebie. Przebieg ok, aby nie mniejszy :D bo może być tak jak u niektórych większy :D Dyfer znajdziesz na allegro.
  17. Możesz podać linka do zakupu tej inpy- jeżeli polecasz :)
  18. Według opisu, choć kolory mi nic nie mówią ale mam wrażenie, że ktoś poszedł na łatwiznę i gdy skończył się tuner(zamilkł na jedną stronę ) podłączył pod działającą stronę wszystkie głośniki. Stąd dziwne zachowanie balansu -tak jak napisałeś. Chyba trzeba szukać schematu.
  19. NIE CZYTACIE!!! Po lifcie NIE MA. Nie napiszę od którego roku bo to by było lekkie zakłamanie- bo często jest tak, że pierwsza rejestracja= rok produkcji. I dużo jest takich X5 jeszcze przed liftem a mają datę produkcji np 2004, 2005.
  20. Ale ja to w formie pozytywnej napisałem. Jestem też na forum infiniti i tam każdy kto kupi chwali się i nie jest to źle odbierane.
  21. ArtPol74 odpowiedział(a) na Mackowy temat w X5 (E53)
    To ja już chyba bym szukał używanej, z ostatniego roku produkcji z ,,małym" przebiegiem :D I prawdopodobnie z takim samym ryzykiem jak po takiej naprawie. Daj znać jak się sprawa skończyła. Powodzenia.
  22. Fajnie, że ktoś w taki sposób chce się pochwalić swoim autem. Źle nie wygląda, kolor to chyba sinokoperkowyróż :D Co do poznawania forum, musisz się wgryźć, powoli jakoś sobie poradzisz. A Wy koledzy nie odstraszajcie, może się okazać,że za jakiś czas kolega stanie się bardo pomocny :D Koledzy mają trochę racji- nie sposób jest pisać ciągle o tym samym- szkoda zaśmiecać i tak rozbudowane forum. Pozdrawiam.
  23. ArtPol74 odpowiedział(a) na rekowsky temat w X5 (E53)
    Powiem tak, ja kupiłem dwie pary, jedne droższe drugie najtańsze na allegro. I nie ma różnicy, a nawet tańsze głośniej grają. W słupkach przednich jest pianka którą dopasujesz do większości głośniczków wysokotonowych. :D
  24. Wielkiego problemu nie ma, dwie czy trzy śruby, trochę więcej z wtyczkami, co do żarówki to nie pamiętam jaki symbol. Ja wcześniej wyciągnąłem a potem do sklepu.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.