Treść opublikowana przez ArtPol74
-
E53 problem z napędem 4x4, swiecąca kontrolka brak DSC
Jasne.Pozdrawiam :)
-
E53 problem z napędem 4x4, swiecąca kontrolka brak DSC
"Za adaptacje czujnika kąta skrętu aso wzięło 450zł, sam czujnik kosztował 740zł. Miałem w planie sprawdzenie słynnej zębatki na silniku sterującym skrzynią rozdzielczą, ale odpuściłem to sobie, skoro problemy zniknęły." Ja mam taki czujniki bym Ci go sprzedał za 200 zł i do adaptacji polecił Julka Z Wegas za mniejsze pieniądze. U mnie już to przerabiał.Pozdrawiam.
-
Wymiana kół 19" na 17"
I bez autostrad potrafi bujnąć na mazurskich, krętych drogach. Ale krzywdy nie ma, oryginalnie też tak jeżdżą. U mnie przy sport pakiecie, na zimę to zbawienie :)
-
Wymiana kół 19" na 17"
Ja mam drugi komplet na zimę oryginalne 17/65/235.Komfort lepszy na zimowych nierównościach. O oponach nie napiszę gdyż myślę trochę inaczej od reszty i bądź co bądź jest to indywidualna sprawa właściciela$$$ :)
-
X5(E53) 3.0D 2002r brak prądu
Zgadza się! :D
-
X5(E53) 3.0D 2002r brak prądu
Pitong, czasami ludzie naprawdę takich rzeczy nie wiedzą-uwierz.Czasami proste sprawy nie są tak oczywiste, Ty wiesz, ktoś nie, po to są fora-aby pomagać...
-
Kupno Bmw X5 E53 - Prośba o rady, opinie, porównania
Tak jak kolega napisał...Furka prezentuje się ok. Ale dokładnie się przyjrzyj i daj znać. Warto wiedzieć jak się real ma do zdjęć. Pozdrawiam.
-
wzmacniacz gdzie jest???
I jest on pod plastikami w komorze koła zapasowego, koło akumulatora, po lewej stronie,jeżeli dobrze kojarzę.
-
e53 błąd 4x4 po rozładowanym AKU
Panowie u mnie to samo po odłączeniu aku.Robiłem Wasze czary ale nie pomogło. Czyli teraz podłączenie pod kompa? Czy jeszcze jakieś pomysły ,,bezinwazyjne"?
-
BMW X5 E53 4.4 benzyna 2001r. problem z elektroniką
Nie robiłeś czegoś pod tylną kanapą? Sprzątałeś? Odkurzałeś? Sprawdź wszystkie wtyczki od sterowników i kompa.Coś mi świtają podobne błędy, kiedyś miałem jedną wtyczkę źle podpiętą, na jazdę nie miało to wpływu ale jakieś kontrolki się pozapalały i były błędy. Nie jestem pewien ale może...
- przedni dyfer 3.91
-
przedni dyfer 3.91
http://allegro.pl/most-dyferencjal-bmw-x5-e53-i3460129324.html Też miałem ten problem, tylko cierpliwość. Zobacz w tym linku. Ja jakiś czas jeździłem tylko na tylnym. Z innym przełożeniem rozwalisz skrzynię biegów i rozdzielacz. Powodzenia.
-
Kupno Bmw X5 E53 - Prośba o rady, opinie, porównania
Zgadza się. Poprzedni właściciel mojego auta zapłacił jak za 2005rok i jeszcze auto przestało na policji prawie pół roku w celu wyjaśnienia rocznika!
-
Wymiana wnetrza z modelu E70,mozliwa??
Ale rada!... Ostatnio widziałem na motorshow w E30 środek od E46! I jakoś to wyglądało! Czy pasuje to nie wiem ale jak później z odsprzedażą, kosztami zakupu i przeróbki? To może być ciekawe! Pozdrawiam
-
E53 problem z napędem 4x4, swiecąca kontrolka brak DSC
Kuba, sorry ale co to znaczy przyspieszony poślizg :) ? Bo jakoś nie łapię.
-
E53 problem z napędem 4x4, swiecąca kontrolka brak DSC
Zgadzam się-od smaru jeszcze nic się nie zatarło :D emotorsport z Mazur, a konkretnie?
-
BMW X5 E53 TV
Witam. Panowie jak jest z odbiorem TV po przejściu na cyfrówkę? Odbieracie jakieś programy? Czy źle myślę, ale na zachodzie nie było już dawno cyfrówki? Może potrzeba ustawić inne państwo? Pozdrawiam.
-
S840A w E53
Jeszcze raz :norty: - a z vinu można odczytać jaki mam dyfer? :D
-
S840A w E53
To tak może troszeczkę z drugiej strony. Czy w skład pakietu sport wchodzi szpera tylna (chodzi mi o tylny dyfer o zwiększonym tarciu) ?
-
E53 problem z napędem 4x4, swiecąca kontrolka brak DSC
Jednak się udało na numerze innym niż oryginalnym. Mechanik trochę się pomęczył z ustawieniem zerowego położenia iiii kontrolka zgasła! Pozdrawiam.
-
Olej do silnika do 3.0d
Zgadzam się z olorob X5 ja też leję Castrol EDGE 5W30 lub 5W40. Wypłukuje? To wrzuć w neta płukanie silników... :D
-
E53 problem z napędem 4x4, swiecąca kontrolka brak DSC
U mnie winny temu jest czujnik położenia kąta kierownicy (zwijak, taśma). Zdobyłem o identycznych numerach (to nic, że do danego modelu idą o różnych numerach, trzeba kupić o takich samych gdyż występują błędy np. w zasilaniu). Tylko jest jeden problem, a mianowicie nie można go zalogować/rejestrować czy jak to się mówi. Może ktoś miał taki problem?
-
Kupno Bmw X5 E53 - Prośba o rady, opinie, porównania
To kwestia gustu, dla mnie kolor ok zawsze kupuję odcienie szarości- od jasnego sreberka do ciemnego grafitu- najlepsze w utrzymaniu. Jeżeli z autem ok to cena nie jest za bardzo wygórowana (za ulepki mniej a potem...długo,długo nie możesz dojść do siebie) :mad2: . Ogólnie...no cóż jechać i oglądać, po zdjęciach nikt Ci nie powie bierz w ciemno :D
-
Kupno Bmw X5 E53 - Prośba o rady, opinie, porównania
No nic, trzeba jechać, sprawdzić i się przekonać na własne oczy. Po zdjęciach i na słowo raczej się nie da. Daj znać gdy oglądniesz.
-
Szukam Instrukci PL do Navi bmw E53
Właśnie też kupiłem, na allegro http://allegro.pl/instrukcja-obslugi-nawigacji-bmw-e38-e39-e53-x5-i3255032467.html