Skocz do zawartości

ArtPol74

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ArtPol74

  1. "Za adaptacje czujnika kąta skrętu aso wzięło 450zł, sam czujnik kosztował 740zł. Miałem w planie sprawdzenie słynnej zębatki na silniku sterującym skrzynią rozdzielczą, ale odpuściłem to sobie, skoro problemy zniknęły." Ja mam taki czujniki bym Ci go sprzedał za 200 zł i do adaptacji polecił Julka Z Wegas za mniejsze pieniądze. U mnie już to przerabiał.Pozdrawiam.
  2. I bez autostrad potrafi bujnąć na mazurskich, krętych drogach. Ale krzywdy nie ma, oryginalnie też tak jeżdżą. U mnie przy sport pakiecie, na zimę to zbawienie :)
  3. Ja mam drugi komplet na zimę oryginalne 17/65/235.Komfort lepszy na zimowych nierównościach. O oponach nie napiszę gdyż myślę trochę inaczej od reszty i bądź co bądź jest to indywidualna sprawa właściciela$$$ :)
  4. Zgadza się! :D
  5. Pitong, czasami ludzie naprawdę takich rzeczy nie wiedzą-uwierz.Czasami proste sprawy nie są tak oczywiste, Ty wiesz, ktoś nie, po to są fora-aby pomagać...
  6. Tak jak kolega napisał...Furka prezentuje się ok. Ale dokładnie się przyjrzyj i daj znać. Warto wiedzieć jak się real ma do zdjęć. Pozdrawiam.
  7. ArtPol74 odpowiedział(a) na janekpol temat w X5 (E53)
    I jest on pod plastikami w komorze koła zapasowego, koło akumulatora, po lewej stronie,jeżeli dobrze kojarzę.
  8. Panowie u mnie to samo po odłączeniu aku.Robiłem Wasze czary ale nie pomogło. Czyli teraz podłączenie pod kompa? Czy jeszcze jakieś pomysły ,,bezinwazyjne"?
  9. Nie robiłeś czegoś pod tylną kanapą? Sprzątałeś? Odkurzałeś? Sprawdź wszystkie wtyczki od sterowników i kompa.Coś mi świtają podobne błędy, kiedyś miałem jedną wtyczkę źle podpiętą, na jazdę nie miało to wpływu ale jakieś kontrolki się pozapalały i były błędy. Nie jestem pewien ale może...
  10. ArtPol74 odpowiedział(a) na doro temat w X5 (E53)
    I jak?
  11. ArtPol74 odpowiedział(a) na doro temat w X5 (E53)
    http://allegro.pl/most-dyferencjal-bmw-x5-e53-i3460129324.html Też miałem ten problem, tylko cierpliwość. Zobacz w tym linku. Ja jakiś czas jeździłem tylko na tylnym. Z innym przełożeniem rozwalisz skrzynię biegów i rozdzielacz. Powodzenia.
  12. Zgadza się. Poprzedni właściciel mojego auta zapłacił jak za 2005rok i jeszcze auto przestało na policji prawie pół roku w celu wyjaśnienia rocznika!
  13. Ale rada!... Ostatnio widziałem na motorshow w E30 środek od E46! I jakoś to wyglądało! Czy pasuje to nie wiem ale jak później z odsprzedażą, kosztami zakupu i przeróbki? To może być ciekawe! Pozdrawiam
  14. Kuba, sorry ale co to znaczy przyspieszony poślizg :) ? Bo jakoś nie łapię.
  15. Zgadzam się-od smaru jeszcze nic się nie zatarło :D emotorsport z Mazur, a konkretnie?
  16. ArtPol74 opublikował(a) temat w X5 (E53)
    Witam. Panowie jak jest z odbiorem TV po przejściu na cyfrówkę? Odbieracie jakieś programy? Czy źle myślę, ale na zachodzie nie było już dawno cyfrówki? Może potrzeba ustawić inne państwo? Pozdrawiam.
  17. ArtPol74 odpowiedział(a) na Adak temat w X5 (E53)
    Jeszcze raz :norty: - a z vinu można odczytać jaki mam dyfer? :D
  18. ArtPol74 odpowiedział(a) na Adak temat w X5 (E53)
    To tak może troszeczkę z drugiej strony. Czy w skład pakietu sport wchodzi szpera tylna (chodzi mi o tylny dyfer o zwiększonym tarciu) ?
  19. Jednak się udało na numerze innym niż oryginalnym. Mechanik trochę się pomęczył z ustawieniem zerowego położenia iiii kontrolka zgasła! Pozdrawiam.
  20. ArtPol74 odpowiedział(a) na PAPPAY temat w X5 (E53)
    Zgadzam się z olorob X5 ja też leję Castrol EDGE 5W30 lub 5W40. Wypłukuje? To wrzuć w neta płukanie silników... :D
  21. U mnie winny temu jest czujnik położenia kąta kierownicy (zwijak, taśma). Zdobyłem o identycznych numerach (to nic, że do danego modelu idą o różnych numerach, trzeba kupić o takich samych gdyż występują błędy np. w zasilaniu). Tylko jest jeden problem, a mianowicie nie można go zalogować/rejestrować czy jak to się mówi. Może ktoś miał taki problem?
  22. To kwestia gustu, dla mnie kolor ok zawsze kupuję odcienie szarości- od jasnego sreberka do ciemnego grafitu- najlepsze w utrzymaniu. Jeżeli z autem ok to cena nie jest za bardzo wygórowana (za ulepki mniej a potem...długo,długo nie możesz dojść do siebie) :mad2: . Ogólnie...no cóż jechać i oglądać, po zdjęciach nikt Ci nie powie bierz w ciemno :D
  23. No nic, trzeba jechać, sprawdzić i się przekonać na własne oczy. Po zdjęciach i na słowo raczej się nie da. Daj znać gdy oglądniesz.
  24. Właśnie też kupiłem, na allegro http://allegro.pl/instrukcja-obslugi-nawigacji-bmw-e38-e39-e53-x5-i3255032467.html

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.