Treść opublikowana przez ArtPol74
-
E53 3,0 d - lewe światło drogowe a akumulator
Jak komuś przeszkadzają takie pytania to niech nie odpowiada. Takie moje zdanie :D
-
E53 d3.0 2006 Autko się nie włącza...
Może być tak, że styki mogą być ok. ale sam otwór kluczyka tak brudny (miałem w audi). Zadałem preparat czyszczący typu wd i po jakimś czasie przedmuchałem sprężonym powietrzem. Czynność powtórzyłem- u mnie pomogło :8)
-
E53 d3.0 2006 Autko się nie włącza...
I chyba nie tylko w tej klasie :) Lepiej zatankować do pełna, a potem można cykać nawet po 50 zł. :D Mniej syfu się zbiera w zbiorniku.
-
E53 3,0 d - lewe światło drogowe a akumulator
Wiem od kiedy miałem audi 100 c4. Z korzystaniem, nie miałem okazji. :)
-
E53 Co to za kontrolka dwa samochody
Witam. Ja u siebie też tego nie zauważyłem. Czy do tego systemu wykorzystywane są czujniki parkowania, czy jakiś radar, laser? To jakby aktywny tempomat???
-
E 53 3.0 d Problem z wskaźnikiem paliwa
Ale przy teście idą także w dół. Temat poruszałem z kolegą aquarel, zobacz tu viewtopic.php?f=83&t=168262&p=1210213&hilit=zbiornik+paliwa#p1210213 lub się z nim skontaktuj.
-
E 53 3.0 d Problem z wskaźnikiem paliwa
Jeżeli po odpięciu wszystkich przewodów dalej błędnie pokazuje, to chyba bym się skupił na wskaźniku. Robiłeś test wskaźników?
-
E53+3.0d 184KM+sworzeń piasty-zwrotnicy
Prawda. Bez ściągacza trochę walenia jest ale zejdzie. Ja wstawiłem TRW i nie ma biedy :D
-
E53 problem z napędem 4x4, swiecąca kontrolka brak DSC
Żart :D Mam nadzieję, że się nie obraziliście! Pozdrawiam. Głód-natura, bez tego nie ma życia :D
-
E53 problem z napędem 4x4, swiecąca kontrolka brak DSC
Dobrze,że wszystko ok. Udało Ci się zrobić za małą kaskę. Ciekawe czy nie za małą :D ? I opinie żony takie pochlebne :D Sporo jest spraw w naszych autach które można rozwiązać za pomocą kompa. Pozdrawiam.
-
Kupno Bmw X5 E53 - Prośba o rady, opinie, porównania
Ja, tak jak już pisałem, swoją kupiłem rok temu za 43tyś. i jak do tej pory sprawuje się świetnie! (poza drobnostkami znanymi w szeregotypie :) ) W sprawie kupowania pitong po części ma rację- jeżeli jest okazja to nikogo nie ma. A i jeżeli bym miał wydać pieniądze większe niż 40tyś. to tylko jazda i oglądnięcie! (przy takich pieniądzach chyba stać na wyjazd?) Choć nie wiem po co kolega aż tak się unosi (przecież nikt mu nie każe odpowiadać) A przez to tracimy względem uprzejmości i życzliwości do innych forum :) raqu84 ja bym jechał i oglądnął, znalazł jeszcze jedno po drodze i może być fajna wycieczka krajoznawcza. Pozdrawiam.
-
Kupno Bmw X5 E53 - Prośba o rady, opinie, porównania
Dużych odchyłek nie widzę. To są zdjęcia, a z nimi różnie bywa. Co na żywo to na żywo!!!! Cena niezła ale ciekawy przebieg!? Pozdrawiam.
-
E 53 2003rok. TEST w zestawie wskaźników.
Mogę już odpowiedzieć na swoje pytanie i podzielić się z Wami. Regulacja jest w zakresie od 1250 do 750 jednostek(nie wiem czego są jednostki, może to tylko liczby). Czym wyższa liczba tym większe spalanie pokazuje komputer. Metodą prób i błędów przy tankowaniu zmieniając te liczby ustaliłem w przybliżeniu, że różnica między krańcowymi liczbami wychodzi ok. 2,5l/100km. Dla mnie pasuje bo właśnie na tyle mnie oszukiwał. Pozdrawiam.
-
E53 problem z napędem 4x4, swiecąca kontrolka brak DSC
Kolego pytasz a nie słuchasz! Kto Ci odpowie na pewno bez diagnozy? Piszemy PODŁĄCZ POD KOMPA! Ja u siebie nie wyciągałem wtyczki.
-
X5 po lifcie -pytanie mam
Gdy napisałem, że po lifcie miały to nieźle mi się oberwało :D
-
E 53 2003rok. TEST w zestawie wskaźników.
Tak, wiem. Tyle,że wyskakuje liczba 990 i z tego co próbowałem i umiem to mogę zmieniać w dół. Co ta liczba oznacza, ilość kilometrów do przejechania na pełnym baku:-) ?
-
E 53 2003rok. TEST w zestawie wskaźników.
Może się z tym ktoś spotkał?
-
E53 problem z napędem 4x4, swiecąca kontrolka brak DSC
W moim przypadku napędy działają a nie mam DSC a tyle co masz do pokonania to ja już zrobiłem :-) tylko czy u Ciebie jest to samo.
-
E53 problem z napędem 4x4, swiecąca kontrolka brak DSC
Zgadza się podłącz do kompa. U mnie jest tak samo, zębatka ok. Po podłączeniu okazało się, że coś nie tak z czujnikiem położenia kierownicy. Muszę pojechać do lepszego specjalisty aby określił czy da się to jakoś naprawić, czy muszę kupić nowy. A może jeszcze dodatkowo siedzi jakiś czujnik ABSu.
-
Kupno Bmw X5 E53 - Prośba o rady, opinie, porównania
Daj znać jak w realu :)
-
BMW X5 E53 3.0 D rok 2001 TURBINA
Ciekawe na jakiej zasadzie? Przyłączam się do pytania. :)
-
E 53 2003rok. TEST w zestawie wskaźników.
Mam pytanie co do testów w zestawie wskaźników. A mianowicie chodzi mi o TEST-NR 20, czyli korekcja wskazań średniego zużycia paliwa. Czy ktoś się tym bawił? Jak dokonać korekty?
-
X5 po lifcie -pytanie mam
Wszystko zależy jak było jeżdżone i jak serwisowane auto. Co do skrzyń, to większość użytkowników np. niemieckich nie wymieniało oleju w skrzyniach tak jak napisane jest w instrukcji. W poradnikach aut używanych piszą wymieniać. Więc ciężko jest określić jaki przebieg jest najlepszy!
-
E53 problem z napędem 4x4, swiecąca kontrolka brak DSC
Ale to już było... :) Musisz wejść pod samochód, znaleźć rozdzielacz i przy nim jest taki silniczek-12 na rysunku http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=FB71&mospid=47739&btnr=27_0026&hg=27&fg=15
-
X5 po lifcie -pytanie mam
Dzięki!!!! Bo już by mnie zjedli!!! I chyba miały trochę większy moment. http://www.44tuning.pl/chiptuning-bmw-x5 http://www.44tuning.pl/chip-tuning-bmw-x5-3.0d-211-km