Treść opublikowana przez ArtPol74
-
X5 po lifcie -pytanie mam
Gdy kupujesz części to zobacz w mądrych książkach, że też takie wersje są. I po tym sugerowałem się, że mogą mieć filtr. Ale jeżeli jesteś pewien, że nie mają to ok. :)
-
X5 po lifcie -pytanie mam
Co do filtra cząstek stałych. To zależy od wypustu, z początku liftu jeszcze nie mają, prawdopodobnie te co są o mocy 218 to są bez a te 211 to mają. Jeżeli nie to niech ktoś mnie poprawi. Ja mam bez i jak dobrze pamiętam to wypust 2003 z października lub listopada.
-
[E60] Wymiana żarówczki od ringów
Próbowałem wstawić żarówki led z oszukiwaniem kompa. Oszukiwanie się sprawdziło ale ledy są za słabe. Wydawało się gdy świeciły poza lampą, że będą wystarczające. Dalej będę szukać. Chyba, że ktoś poleci już sprawdzone.
-
E53 2002 3,0d komunikat PROG
Wszedłem w to, zabieg prosty. Ustalasz co ma być z listy z dużego ekranu. Kolejności raczej nie.
-
Kupno Bmw X5 E53 - Prośba o rady, opinie, porównania
Przecież to GUBIN :D
-
Strzaly w moście 3.0 d 184km
Tak jak napisał kolega olorob X5, mostów jest sporo na allegro. Ważny jest silnik, skrzynia biegów i przed lub pofifting- co daje przełożenie. Ja za swój dyfer jak dobrze pamiętam dałem 1,6tyś. zł. A co do naprawy, to jeżeli zęby poleciały to nowych trybów nie dostaniesz :) U Ciebie przełożenie 3,73 jeżeli automat, ale sprawdź dokładnie http://moto.allegro.pl/bmw-x5-e53-most-przod-przedni-dyfer-3-73-3-0d-184k-i2345265457.html to przykładowy, ceny są różne. Pozdrawiam
-
Kupno Bmw X5 E53 - Prośba o rady, opinie, porównania
Przecież to GUBIN! Tam wszystkie fotki są,,profesjonalne"! Już parę razy rozmawiałem z ludźmi z Polski na ten temat. Trzeba sprawdzić aby nie generalizować ale zobacz inne przedmioty sprzedającego- wszystkie profesjonalnie zrobione. Daj znać gdy sprawdzisz lub wpisz w wyszukiwarkę -samochody Gubin opinie. Pozdrawiam.
-
3.0i czy słaby alternator ma wpływ na spadek mocy?
To fajnie,że udało Ci się zrobić. Pozdrawiam
-
Strzaly w moście 3.0 d 184km
Most się kończy? Do stomatologa trzeba :) A tak na poważnie ja u siebie jestem po wymianie. Sprawdź czy nie masz wycieków, u mnie aż obudowa pękła.
-
E53 2002 3,0d komunikat PROG
Dobre :D A już pewnie byłeś przygotowany na remont skrzyni :D
-
X5 3,0d automat skrzynia
Ale cisza, jeszcze EURO nie ma a tu jak makiem zasiał :D
-
X5 3,0d automat skrzynia
I jak już coś wiesz?
-
[E60/1] Regeneracja mechatronika skrzyni biegów 6HP26
Witaj Mateos. Olsztynek ze skansenem? Często bywasz w Olsztynku? Może byś spróbował robić taką usługę u nas? To bym był pierwszy w kolejce :D
-
E 53 Błędy
Dzięki. Obyś miał rację!
-
Kupno Bmw X5 E53 - Prośba o rady, opinie, porównania
Ciekawe, że to ma być E70?! Zderzak fajny. Mało danych sprzedawcy-chyba reklama :D
-
E 53 Błędy
Tylko tyle jest napisane, nr błędów i ,,czujnik kąta skrętu błędny"
-
X5 3,0d automat skrzynia
Duże podziękowania za tego linka. Szukałem czegoś takiego- jednak ciężko czasami jest coś znaleźć. Pozdrawiam. A... gdy coś się dowiecie o cenach dajcie znać.
-
Kupno Bmw X5 E53 - Prośba o rady, opinie, porównania
Ani moc, ani kierownica ani lampy nie świadczą, że jest po lifcie.
-
X5 3,0d automat skrzynia
Przyłączam się do pytania.
-
E 53 Błędy
Dzięki lobo za natchnienie. Co do triady to Panowie mój błąd- a mianowicie tknęło mnie, że przy sprzątaniu mogłem coś narobić pod tylnią kanapą. A jak, TO BYŁA ROZŁĄCZONA WTYCZKA od sterownika skrzyni rozdzielaczowej!! Teraz została tak jak przed sprzątaniem kontrolka 4x4- posprawdzam do końca czujniki ABS-u. A może spotkaliście się z takimi błędami, C1EB0 i C1EB1? Pozdrawiam.
-
E53 problem z napędem 4x4, swiecąca kontrolka brak DSC
Wielkie dzięki. Czy takie błędy możecie rozszyfrować? Przy czujniku kąta skrętu C1EB1 i C1EB0 ?
-
Kupno Bmw X5 E53 - Prośba o rady, opinie, porównania
To i silnik i skrzynia! Wszystko było wymienione! Że pomalowane zderzaki to może być podejrzane lub ktoś miał fantazję. Ja mam po lifcie i też mam takie felgi. Ale to, że nie chce podać vinu, to to już jest podejrzane!
-
E53 problem z napędem 4x4, swiecąca kontrolka brak DSC
Oho. 800 zł. za czujnik? A możliwe, że mnie też czeka wymiana, gdyż na kompie pojawia się błąd czujnika kąta skrętu. A jak wygląda adaptacja? U mnie świeci się tylko 4x4 i nie działają DSC i kontrola zjazdu.
-
E53 problem z napędem 4x4, swiecąca kontrolka brak DSC
Co do triady to Panowie mój błąd- a mianowicie tknęło mnie, że przy sprzątaniu mogłem coś narobić pod tylnią kanapą. A jak, TO BYŁA ROZŁĄCZONA WTYCZKA od sterownika skrzyni rozdzielaczowej!! Teraz została tak jak przed sprzątaniem kontrolka 4x4- posprawdzam do końca czujniki ABS-u. Pozdrawiam.
-
Kupno Bmw X5 E53 - Prośba o rady, opinie, porównania
Dla mnie też się wydaje fajne. Bogate wyposażenie, zadbane wnętrze. Jechać, oglądnąć i zbić jeszcze cenę :D. Ja bym się zainteresował bliżej, co do bezwypadkowości. Pozdrawiam.