Treść opublikowana przez ArtPol74
-
3.0 d automat dziwne kichanie przy dodawaniu gazu i nie tylk
Witaj w kraju. Daj znać co było.
-
BMW X5 4x4 i stop
W nocy już nie zdążyłem napisać, że 4x4 samo przejdzie lub kierownica do oporu w prawą- gdzieś to było. Grunt, że udało Ci się samemu z tym uporać :cool2:
-
[E60] Wymiana żarówczki od ringów
No i ??? Pochwal się efektem, może jakieś zdjęcia?
-
[E60/1] Regeneracja mechatronika skrzyni biegów 6HP26
Raczej tak, gdyż innych bolączek nie zauważyłem. Jak coś to skontaktuję się na priva ale to już w przyszłym roku. Wielkie dzięki! :cool2:
-
[E60/1] Regeneracja mechatronika skrzyni biegów 6HP26
Jesteś mechanik? :idea: :duh: Strasznie daleko nie mam do Ciebie... może byśmy na wiosnę się zgadali... oczywiście gdybyś mógł (i oczywiście nie za darmo)...i zajęło by to dzień... Zrobiłbyś mi mechatronika? Boję się oddać komuś auto, kto tego nie robił. Na wiosnę nastawiałem się na wymianę oleju w skrzyni i szukałem kogoś, kto poradzi sobie z mechatronikiem. U mnie na biegach pracuje równo, nie ma bujania obrotów. Największą wadą jest kangurek i zastanawianie się czasami nad zmianą biegu. Dogadamy się? :norty:
-
[E60/1] Regeneracja mechatronika skrzyni biegów 6HP26
Witaj. Fajnie,że się udało. Robiłeś sam czy w firmie? Konwerter wymieniałeś przy okazji, czy miał jakieś znamiona usterki? Panowie tak ogólnie co w konwerterze może paść? Pozdrawiam.
-
E53 problem z napędem 4x4, swiecąca kontrolka brak DSC
Nieźle! Jeszcze jedna ciekawostka o naszych samochodach! :duh:
-
Rozne opony- czy mozna?
Już Ci napisałem...
-
Rozne opony- czy mozna?
235/65/17 średnica 737,3. A 225/60/17 średnica wynosi 701,8. Nie uważasz,że to za duża różnica? Podejrzewam, a raczej mam pewność,że będziesz miał problemy z cyklu-zapaliła mi się triada, itp... :nienie:
-
BMW X5 3.0i 2001r E53 problem ze wstecznym biegiem
Czy tylko pod górkę?Jeżeli tak to zacząłbym od sprawdzenia stanu oleju w skrzyni...
-
Kupno Bmw X5 E53 - Prośba o rady, opinie, porównania
A skąd wiesz, że płacąc 100000 nie będziesz musiał włożyć jeszcze? Za takie pieniądze szukałbym E70.Wolę kupić taniej i zaoszczędzić na serwis początkowy. Zrobić wszystko co wyjdzie ale po swojemu.
-
E36 Reanimacja rocznika 91 :) FOTORELACJA - PDC i KLAMKI
Podziwiam takich ludzi. Brawo! :cool2: :cool2:
-
[E53] Diesel 2004r. z 235KM?
Zgadzam się z simsonem :cool2:
-
BMW X5 E53 wymiana tylnych tulei zawieszenia
Witaj. Zajrzyj tutaj viewtopic.php?f=83&t=215554 Pozdrawiam.
-
Tuner tv - jak do tego podejść?
A sprawdziłeś jaki i za ile będzie odbierał telewizję cyfrową?
-
E53 - automat ZF pytania.
Bo już może było za późno? I tak by padła...? A w serwisie patrzą tak, bo im się bardziej opłaca wymiana skrzyni lub jej remont...
-
[E60/1] Regeneracja mechatronika skrzyni biegów 6HP26
Jak tam,coś nowego?
-
X5 e53 termostat 3.0d 218KM
Ja wymieniałem duży i pomogło.
-
[X5 E53] budowa i montaż nie seryjnego subwoofer
Witaj. Czy możliwy jest zakup samej skrzynki? Jeżeli tak to w jakiej cenie?
-
Zakup sobwoofera do e53
Ja mam zamiar robić według tego projektu http://www.xoutpost.com/electronics/mobile-electronics-forum/56113-subwoofer-project-finished-enclosure-dimensions-included.html
-
E53 - automat ZF pytania.
To już było...Olej wymieniamy! Jest tak napisane i po ok. 200tyś km wymieniają całą skrzynię lub sprzedają dla nas :D
-
X5 2006r - TYLNE KOŁA SKŁADAJĄ SIĘ DO WEWNĄTRZ
Ale to już było....Wina po stronie tulei met- gum. Jeżeli nie pomoże wymiana górnych, trzeba zająć się tulejami dolnymi wahacza. U mnie pomogło. viewtopic.php?f=83&t=215554 i jeden z tematów viewtopic.php?f=83&t=206358&p=1511008&hilit=tylne+ko%C5%82a#p1511008
-
[E60/1] Regeneracja mechatronika skrzyni biegów 6HP26
Czekam niecierpliwie!Piszesz o innych tłoczkach, może jakieś zdjęcie lub namiar na nie?
-
[E60/1] Regeneracja mechatronika skrzyni biegów 6HP26
Witaj papik. Jeżeli miałeś kanguraka, daj znać co wymieniłeś i czy pomogło? Czy wystarczą te tłoczki? Pozdrawiam.
-
E53 - automat ZF pytania.
U mnie 232tyś. i odpukać bez awarii, choć kangurek jest. Może na wiosnę spróbuję wymienić tłoczki/opóźniacze jak co niektórzy na forum radzą i zobaczymy.