Treść opublikowana przez ArtPol74
-
e70 3.0d bledne wskazania zuzycia paliwa
Nie wiem jak w E70 ale u mnie było tak:http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=83&t=188778
-
e70 3.0d bledne wskazania zuzycia paliwa
W E53 w kompie w ukrytych parametrach można skorygować wskazywanie zużycia paliwa. Podejrzewam,że w E70 tak samo.
-
Kto wymienia Olej w Automacie z wyplukiwaniem skrzyni???
:cool2:
-
Kupno Bmw X5 E53 - Prośba o rady, opinie, porównania
Bardzo fajny kolor! Miłej zabawy!
-
Kupno Bmw X5 E53 - Prośba o rady, opinie, porównania
Właśnie, pochwal się, gratulacje zakupu i zadowolenia.
-
Kupno X5 pytani,rozterki,porównania.....
Czy na pewno? Skrzynia w E 53 to 6hp26x a w E70 6hp28x. Silniki to odpowiednio m57n i m57n2 w którym zdarza się zerwanie łańcucha, gdzie w pierwszym nie słyszałem o takich zdarzeniach. Co do awaryjności(z tego co udało mi się sczytać z różnych źródeł) to jakby e53 po lifcie jest mniej awaryjna od wersji przedliftowej i e70. Choć z tym łańcuchem to trochę dziwne, bo według bmwstore to są te same części- czyżby oszczędności na jakości?
-
Kto wymienia Olej w Automacie z wyplukiwaniem skrzyni???
Moim zdaniem należy wymieniać! Koledzy mają absolutną rację!!! Nie spotkałem się z olejem czy smarem na całe życie! Chyba że to życie kończy się po 200tyś. Niemiec (wg instrukcji obsługi) jeździ dożywotnio (ok.200tyś bez wymiany) i albo wymienia całą skrzynię (przy jakiś problemach) albo sprzedaje do Polski. Ja w swojej buni zmieniałem już 2 razy. Nie miałem możliwości z wypłukiwaniem ale myślę,że 2 razy też dobrze. Pozdrawiam.
-
Kupno Bmw X5 E53 - Prośba o rady, opinie, porównania
Do seata i do Golfa to na pewno 2x drożej :D Ale do normalnych zarobków? To Łada Niwa jeszcze tańsza. Ludzie proszę Was! Co do opon, nikt nie każe jeździć na 19czy 20. Oryginalne też są 17 i 18. A zapewne miedzy tymi oponami za 500 zł za szt a 1000zł widzicie taką diametrialną różnicę(przecież my Polacy jesteśmy najlepszymi kierowcami na świecie)! :mad2: Zużycie paliwa, na baku robię 970 do 1150km.
-
[X6 30d] 5-te Siedzenie Czarna Skóra
I jak, coś pomogłem?
-
e53 2006 3.0d, dziwne zachowanie podczas, co to może być
:cool2:
-
e53 2006 3.0d, dziwne zachowanie podczas, co to może być
Mistrzu, wydaje mi się że kupiłeś auto? i jak z tymi oponami?
-
[X6 30d] 5-te Siedzenie Czarna Skóra
Witaj widziałem coś takiego: http://archiwumallegro.com.pl/z+4+na+5+os%C3%B3b+bmw+x6+dodatkowe+tylne+siedzenie-1_2391513109.html i jeszcze jedno: https://www.facebook.com/pages/BMW-X6-E71-Rear-Seat-Conversion-Kit-Bench-5-Passenger/154972104648849
-
e53 2006 3.0d, dziwne zachowanie podczas, co to może być
Od opon mogą być takie objawy, nawet w wojsku przy ciężkim sprzęcie co jakiś czas zmieniano położenie kół żeby nie odkształcały się opony. Czasami wystarczyło trochę pojeździć żeby się uformowały... Jak wyżej napisali koledzy, niech sprzedawca zmieni na inne.
-
e53 2006 3.0d, dziwne zachowanie podczas, co to może być
Mistrzu,sorry ale chyba łatwiej zmienić koła czy opony niż gdybać i opisywać :) :) Pozdrawiam.
-
Prawdziwy konkurent nowego F16 - Mercedes GLE Coupe?
Hej. To na podobnej zasadzie nie podoba mi się X4! Tak jakby tył za krótki...i za nisko. Dla mnie X6 to klasa sama w sobie! :cool2:
-
Pochylone widocznie koła tylne
Ja robię po zimie, wiesz trochę nierówności, trochę dziur i mam spokojniejszą głowę co do nierównego zużycia bieżnika.
-
E53 problem z napędem 4x4, swiecąca kontrolka brak DSC
Oj nie, trochę za długi, i czas :cry: Ja też trochę szukałem na allegro. Powodzenia!
-
E53 problem z napędem 4x4, swiecąca kontrolka brak DSC
Witaj. W tym samym temacie na 7 stronie jest odpowiedź. Pozdrawiam. Ja mam inny numer niż oryginalny :D
-
Kupno Bmw X5 E53 - Prośba o rady, opinie, porównania
Sprawdzaj tak jak w każdym samochodzie. I tak jak poprzednik napisał,moim zdaniem polift lepszy. A A8 była w benzynie, czy w dieslu?
-
Nie świecą się lampki nad tablicą rejestracyjną
Jeszcze raz się zapytam :) Żeby nie wyskakiwał błąd, pomoże wlutowanie jakiegoś opornika?
-
X5 E70 3.0si - skrzynia sama wskakuje w pozycję "P"
Całe szczęście, że udało się Wam wreszcie ogarnąć! :cool2:
-
Nie świecą się lampki nad tablicą rejestracyjną
A jak z błędem?
-
Nowy Akumulator Problem
Żeby tak wszystkie się same naprawiały po danym haśle :D To prawie jak w sexmisji, gdy winda nie chciała zjechać! Z elektroniką tak bywa. :twisted: Pozdrawiam.
-
Nowy Akumulator Problem
Fajnie, ale co było?
-
Kupno X5 pytani,rozterki,porównania.....
Panowie, może ktoś zna, może oglądał? http://allegro.pl/bmw-x5-3-5d-2007-xenon-navi-skora-sport-jas-wnetrz-i4746319462.html I ten Gubin... A i jeszcze jedna http://otomoto.pl/bmw-x5-3-0sd-286km-gps-x-drive-panorama-czarna-C35017586.html