Treść opublikowana przez wafeltom
-
[EXX, FXX] Carly (dawniej BMWhat) Android, IOS
Ila klapsów jeszcze dostanę? :wink: Aby temat nie umarł proponuje aby wpisywać co i w jakim samochodzie udało się zrobić -diagnostyka i kodowanie.
-
[EXX, FXX] Carly (dawniej BMWhat) Android, IOS
Temat zakładałem jak apka była w fazie testowej. A że bawiłem się na e90 to tam go otworzyłem. Odnośnie listy -nigdy taka nie była utworzona. Teraz apka ma dużo więcej możliwości i obsługuje więcej modeli. Apka bezpieczna -nie udało mi się nic uwalić. Zachęcam do testowania. :cool2:
-
[E91] Jakie wycieraczki szyby przedniej
Ja też im nie ufam ale Valeo miałem ponad 3lata i do końca ani jednej smugi. Wymieniłem bo już nie zbierały dobrze błota.
-
E61 nie pali po zabawie inpą/ncs
To efekt próby startu z za niskim napięciem
-
wymiana oleju w tylnym moście
Kolego z całym szacunkiem dla twojej opinii. Ten olej zamienia się w wodę lub popiół lub coś podobnego po 80kkm? Spotkałem się z wieloma "wymieniaczami" a później płakali "po co ja się tego czepiałem". Jak nie ma usterki mechanicznej lub złego spasowania w montowni lub problemów z materiałem to będziesz jeździł te 500kkm na jednym oleju. Najczęściej ludzie mają problem jak w zimie przyszaleją nie wiedząc że tylko jedno koło napędowe się kręciło..... i to jest typowy problem mostów/dyferencjałów w samochodach a nie olej lub czasokres jego wymiany. Masz swoje zdanie -ja to szanuję. Jak dla mnie możesz sobie wymieniać razem z wymianą oleju w silniku.
-
Wymiana żarówek ze zwykłych na Xenon w e90 z 2010r.
Napisz skąd jesteś i zaraz ktoś się znajdzie aby to zrobić :cool2:
-
Wymiana żarówek ze zwykłych na Xenon w e90 z 2010r.
Tak jak kolega napisał. Tam nie ma soczewek tylko reflektory. Aby mieć xenon trzeba wymienić lampy, dołożyć czujniki na samopoziomowanie lamp, dołożyć spryskiwacze. To jest legalna droga aby mieć xenon. Można wstawić tzw hid ale to nielegalne i w twoich lampach będzie powodowało oślepianie ludzi jadących na przeciwko ciebie.
-
Wymiana żarówek ze zwykłych na Xenon w e90 z 2010r.
Używałeś kiedyś ncs? Piszesz że masz soczewki. Oryginalne lampy a są nimi valeo i zkw jeśli mają soczewki to są ksenony i nic nie musisz zmieniać.
-
e91 320d 177 km n47 przepływka
Sprawdź podczas jazdy live data w inpa co się tam dzieje. Są tam oczekiwane i zmierzone wartości dla przepływki i nie tylko.
-
Wymiana żarówek ze zwykłych na Xenon w e90 z 2010r.
A co to za lampy są? W obu przypadkach wykodowuje się sprawdzanie żarówek
-
1wszy bieg koziołkuje / sprzęgło, dwumas, złe nawyki?
Sprzęgło drży a nie dwumas. Drżało mi w e36 drży w e90. Szwagra e46 bęzyna też drży.
-
[E90 LCI] Doposażenie w OEM Bi-ksenony - fotorelacja
Wykodować cold i warm check
-
E90 dźwięk otwartych drzwi
Możesz mieć wykodowane wszystkie gongi.
-
Problem z NCS Expert
Ja też mam ten błąd ale tylko przy odczycie 2jbbf. Pisze że ecu nie obsługiwane.
-
Obniżenie auta Eibach pro kit e90 lci
Ja też na wiosnę planuję. Jak jest z większą ilością bagażu -nie ciągnie się [BAD] po ziemi?
-
Przerywanie zimnego silnika 320d M47n2
Sprawdź kolego czy ci wody nie ubywa. A to na zdjęciu to dodatkowa elektryczna pompa wody. I na twoje problemy na pewno nie wpływa.
-
E9X Silniki diesla - różnice i zestawienie awaryjności
Słuchaj być może mógłbym Cię kupić i sprzedać -niewiele wiesz na ten temat. Na docinkę odpowiem Ci rzeczowo. Mieszkam w UK. Przy wymianie filtra przeciwpyłowego "fachowiec" pogubił śrubki a co by się stało przy wymianie rozrządu? Mogę to zrobić sam ale w ogródku nie mam niestety kanału a i podnośnik marnie by się prezentował. Poza tym to tobie zabrakło argumentów skoro zaproponowałeś mi Tico....
-
E9X Silniki diesla - różnice i zestawienie awaryjności
Ci co już mają ten M47 myśląc o wymianie na nowsze auto poprostu boją się wpakować w problem -tak jest bynajmniej w moim przypadku. Zmieniłbym na 2009r -2010r tylko że na dzieńdobry mam problem z łańcuchem a przy okazji być może inne drobne sprawy jak w każdym aucie. Także wole pobujać się tym M47 dłużej, doposażyć co mi brakuje a za jakiś czas zminić.
-
dziury w komorze silnika
W każdej tak jest i to też jest spiepszone.
-
O co kaman z bixenonem?
Rozkręcałeś obsadę odbłyśnika? Czy jak to zrobiłeś.
-
JAKIE ZIMÓWKI DO TYCH FELG ?
A ile chcesz za ten komplet 16"?
-
O co kaman z bixenonem?
Chyba ktoś Ci pomógł przy tym .... :cool2:
-
O co kaman z bixenonem?
Nic nie zrobisz. Tylko wymiana lampy. Soczewki nie wyjdą z lampy na zewnątrz bez rozklejania szkła. Jedynie można spróbować wyczyścić odbłyśnik kawałkiem suchej szmaty na odpowiednio wygiętym drucie. Mam takie soczewki w domu to przy weekendzie mogę porobić zdjęcia jak to wygląda na zewnątrz -jak ktoś jest zainteresowany. Na pewno lampy trzeba wyjąć do takiego zabiegu. Płukanie wodą kończy się wymianą lampy także nie polecam.
-
Jak się będą zachowywać xenony adaptacyjne z anglika?
W prelci jest a w lci jest tylko w jedą stronę lub na płasko.
-
Jak się będą zachowywać xenony adaptacyjne z anglika?
Ja w tym roku jeździłem z naklejkami eurolite -coś takiego. Można też je przestawić -jest dźwigienka (powinno być w instrukcji obsługi) jak ją pchniesz to światła będą świecić na płasko. Wtedy można i na "auto".