Treść opublikowana przez wafeltom
-
e90 320d 163ps pompa paliwa głośna pulsująca, plukająca
Numerów szukaj w realoem lub skleach internetowych po swoim aucie
-
Problem ze swiatalem pozycji
Turbojajko -masz najlepszy ( najlepiej wyposażony) modół jaki jest dostępny do e90. Lepszy od mojego bo oprócz ksenonu, ahl obsługuje lusterka składane itp. Warto spróbować go zreanimować. Jak chcesz dołożyć ksenon to modół już masz. Szukaj dobrego kabla.
-
Problem ze swiatalem pozycji
Zgadza się. I kabelek zostanie na przyszłość. :cool2:
-
Problem ze swiatalem pozycji
Mniej więcej tak. Vin będzie nie zgodny itp. Np. nie będzie oświetlenia w podsufitce bo nie będzie komunikacji z modułem fzd. Lusterka mogą nie grzać. Jak zmieniłem na xenon to tak miałem. Wszystko co związane ze światłami było ale to co zależne -nie. Jak chcesz mogę ci wysłać moduł a później się dogadamy.
-
Instalacja i konfiguracja INPA, NCS Expert - Windows 7,8,10
Tak wszystkie na c i wtedy instaluj. Gotowca od trandolfa nigdy nie używałem to nie wiem.
-
Problem ze swiatalem pozycji
Prawdopodobnie jest to błąd zwarcia. Warto to wiedzieć jak diagnozowałeś. Mógł być spowodowany tą nadtopioną żarówką. To dzieje się tak -jest zwarcie i włączasz światła. Za każdym razem modół rejestruje to. 60X i modół odłancza zasilanie na tym pinie i przy diagnozie wywala błąd że ecu do wymiany. Może być też coś w środku ecu. Da się to uratować przy pomocy tool32 w pakiecie inpa. Jest tam resetowanie wszystkich pinów. Ja tego nie robiłem ale są na necie opisy tego jak to zrobić. Jak nie bawisz się inpa to łatwiej go wymienić w twoim przypadku. Nic tam nie psikaj. Nie rozbieraj bo to nic nie da. Mam w domu taki modół bo zmieniłem na xenon u siebie. Znajdź kogoś kto ci to zaprogramuje i zakoduje bo jak założysz inny to światła będą działać ale nie będzie komunikacji z innymi ecu.
-
[E90] turbina 320d padła przy 79tys.
Turbina po 2min pracuje w takich samych warunkach jak po 2 godzinach.
-
Instalacja i konfiguracja INPA, NCS Expert - Windows 7,8,10
Wżuć wszystko na c i zrób tak jak robiłeś.
-
Problem ze swiatalem pozycji
Jeszcze jedno. Nie będzie łatwo wpiąć się tam. Moduł jest na dwóch śrubach góra i dół. Potrzebny będzie kawałek kabla aby go wetknąć do pinu w kostce tak jakby od tyłu od strony kabli. Aby rozebrać kostkę musisz podważyć zatrzaski na boku od strony kabli i w przeciwną ją wysunąć. Więcej zaczaisz jak będziesz miał to na wierzchu. Powodzenia.
-
e90 320d 163ps pompa paliwa głośna pulsująca, plukająca
Ok. Jak ta pompka pada to wyrabiają się łopatki na wirniku i wtedy bardziej ona mięsza niż zasysa. U Ciebie jest dwie opcje. Albo jest to wczesne stadium jej zgonu Lub jakiś zawór zwrotny nie działa jak powinien. Bo jak potrzeba więcej paliwa to robi się dobrze. Warto także sprawdzić lub odrazu wymienić filtr paliwa jeśli nie było to robione.
-
Problem ze swiatalem pozycji
Tak jakby po lewej stronie (od ciebie) jest jedna kostka x14259. Po prawej stronie na górze jest x14261 na dole x14260 kable wychodzące z kostek po prawej powinny być skierowane do dołu.
-
Problem ze swiatalem pozycji
Ja mogę Ci wysłać taniej. Trzeba programować i kodować. Tylko powoli znajdź problem. Masz jakąś inpę? Ale narazie szukasz pinów 41 w X14261 lub 14 w X14260. Zależy gdzie jest ten kolor kabla co jest w środku kostki z tyłu. Myślę że to 41 w kostce X14261 ale sprawdź jeszcze po kolorze kabelka.
-
Problem ze swiatalem pozycji
Modół jest po stronie kierowcy przy nodze zewnętrznej (tam gdzie gniazdo obd) -trzeba zdjąć całą tą osłonę 1śruba a najpierw odkręcić wajchę od linki do podnoszenia maski 1 śruba. Masz frm1 -leży u mnie w domu taki także no worry.
-
Problem ze swiatalem pozycji
Pozstaje sprawdzić czy jest napięcie w pinie w frm. Tylko jeszcze jedno pytanie -masz dokładane xenony?
-
e90 320d 163ps pompa paliwa głośna pulsująca, plukająca
Odkręć korek wlewu paliwa i zobacz czy coś się zmienia.
-
jakie zarówki led angel eyes
Kodujesz trochę? Potrzebuję plik trc z frm aby porównać kodowanie. Na pw jeśli możesz mi pomóc proszę.
-
Problem ze swiatalem pozycji
Sprawdź miernikiem czy jest napięcie w kostce przy włączonej pozycji. Kabel żółto-szary (w środku kostki).
-
jakie zarówki led angel eyes
To jest doświetlanie zakrętów. Jak zakodowane to załancza się jak jest włączony "stały"kierunkowskaz i kierownica skręcona w tym samym kierunku. No i światła mają być na auto. Na yt jest gdzieś filmik kolegi prmax -poszukajcie.
-
Kolektor ssacy
W 318d i 325d NIE MA KLAPEK.
-
Przednie zawieszenie
Łączniki stabilizatorów sprawdza się właśnie na kołach i najprostszy sposób to rozbujać autko na boki. Jeśli jest na nich luz to 100% że je usłyszysz.
-
E90 - dziwne zachowanie wycieraczek
Nie ma problemu. Właczasz wolny bieg i podczas jazdy mają pracować cały czas a jak auto się zatrzyma to pracuje z przerwami. Aby włączyć czasowe musisz kliknąć przycisk na czole manetki i to jest "praca przerywana -czasowa" którą można ustawiać.
-
chip tuning - wykres
Mi te wykresy wyglądają jakby przepływka nie mierzyła całego powietrza. Dlatego całość jest ładna i równa ale brak max'a.
-
jakie zarówki led angel eyes
http://www.bmwcoding.com/showthread.php?1880-E9X-Increase-Brightness-on-NFRM-FRM3_E89-C32-(-Solved-)
-
jakie zarówki led angel eyes
http://www.bmwcoding.com/archive/index.php/t-1880.html Miłej lektury.
-
Rozterka nad BMW
Nie martw się na zapas. Doskonale Cię rozumiem. Koledzy dobrze podpowiadają, serwis olejowy, filtry, nie katować na zimnym, ostudzić po ostrej jeździe i radość z jazdy.