Treść opublikowana przez wafeltom
-
[EXX, FXX] Carly (dawniej BMWhat) Android, IOS
panowie. wyslalem email do tego autora aplikacji z zapytaniem co i jak. dostalem odpowiedz. jest z monachium i caly czas usprawnia aplikacje. w tej chwili pracuje nad kodowaniem i bedzie chcial taka mozliwosc dolozyc. pytal mnie z jakiego forum jestem. zamiezam zalinkowac mu ten temat. dla niego bardzo wazny jest feedback zeby wiedzial czego ludzie sie spodziewaja po tej aplikacji wiec wszystko jest rozwojowe.
-
[EXX, FXX] Carly (dawniej BMWhat) Android, IOS
do tego jest potrzebny interfejs obd elm327 z blutooth dla androida lub elm327 z wifi dla iphone ios ja taki mam od dawna do aplikacji torque - fajna
-
[EXX, FXX] Carly (dawniej BMWhat) Android, IOS
z tego co wiem to na iphone z fejsem wifi smiga fajnie. dopiero niedawno pojawilo sie na androida do fejsu blue tooth. pirwsze wersje nie dzialaly z moim autem ale dzis podlaczylem ponownie po jakichs aktualizacjach i zadzialalo ( light) wiec pelna wersja powinna smigac. jak nie wygram aukcji na xenony to jutro kupie pelna wersje i sie podziele doswiadczeniami. mam inny soft to takze porownam. nawet bledow nie kasowalem inpa zeby cos tam bylo do diagnozowania. niby jakis gosc to testowal z 20 bmw i z kazda zadzialalo. tylko wiadomo - niby
-
[EXX, FXX] Carly (dawniej BMWhat) Android, IOS
pobrales lighta? ja mam m47 318d to tam jest tylko m i n a w 320d jest dwa razy to samo tylko ze spacja przed 4 u mnie w light wykrylo bledy ale nie ma opisu bo to nipelna wersja a z inpy wiem ze sa. takze powinno zadzialac.
-
Kod błędu, INPA, Check Engine, Diagnoza, Rozkodowanie błędów
daleki jestem od tego :wink: a co z tym czujnikiem :?:
-
Kod błędu, INPA, Check Engine, Diagnoza, Rozkodowanie błędów
fajnie ze mnie wysmiales :cool2: ale oswiec mnie do czego napisales to drugie zdanie.
-
Kod błędu, INPA, Check Engine, Diagnoza, Rozkodowanie błędów
zbyt szybko i zbyt pewnie jesli wypada zaplon na 4 cyl to tez moze generowac blad sady
-
Kod błędu, INPA, Check Engine, Diagnoza, Rozkodowanie błędów
kasowales te bledy? wykasowac pojezdzic zczytac jeszcze raz i wtedy dzialac
-
330i kłęby dymu
bedzie bral tony oleju, chmura za autem i analizy spalin nie przejdzie: tak to wyglada w 320d N47 ale zasada taka sama jak w bezynie http://img507.imageshack.us/img507/3759/bmwn47cyclone.jpg
-
[EXX, FXX] Carly (dawniej BMWhat) Android, IOS
Witam. Od jakiegos czasu bawie sie aplikacja Torque. Live data dziala fajnie ale nie wszystkie czujniki mozna czytac a o bledach mozna zapomniec. Znalazlem aplikacje BMWhat na androida. Czy ktos bawil sie tym juz? Jesli nie to ja bede tym pierwszym niedlugo. link do info: http://www.ivini-apps.com/bmwhat-android.html
-
[e91] 2.0d 177km urwana klapka!
za to twoj post jest na temat
-
[e91] 2.0d 177km urwana klapka!
bmw oszczedza mniej wiecej o 2005r a po 2008 to juz calkiem tragedia. na pocieszenie nie tylko bmw. po 2000r zaczeli rezygnowac z helli bosha - zobacz jakie zmyslne nazwy firm(podwykonawcow) mogles poznac w tym czasie. a wszystko tylko po to zeby zwiekszyc zyski i poprawic slupki na wykresach. sam jestem inz. i nawet w firmie ktorej pracuje wiecej ma do powiedzenia ekonomia niz fachowiec :| za 10-15lat bedziemy zachwycali sie koreanskimi autami jak tak dalej pojdzie
-
bląd DME/DDE kod 482A
bawiles sie Inpa. :8) 482A -ENERGY-SAVING MODE ACTIVE. nie mozna nigdzie tego znalezc bo chyba nikt nie mial z tym problemu :wink:
-
Łańcuch rozrządu N47
a czym jest smarowany?
-
Parujące reflektory
masz absolutna racje kolego. wlasnie tak robia duze firmy - maximum zyskow niestety kosztem jakosci.
-
Parujące reflektory
bmw je tylko montuje
-
Co Polecacie do Diagnostyki?
Stoke no Trent a ty uzupelnij lokalizacje:)
-
Co Polecacie do Diagnostyki?
Inpa z kablem d+kcan, a jak masz kaske to i ICOM. wszystko mazna znalezc na naszym forum w dziale diagnostyka
-
Parujące reflektory
przed chwila bylem w sklepie. 1 -2012rok stoi obok z zaparowanymi do plowy lampami :?
-
Co oznacza ten błąd P1064 Zmienne sterowanie zaworu
tylko nie zapomnij napisac jak juz rozwiazesz problem bo duzo osob o tym zapomina.
-
Co oznacza ten błąd P1064 Zmienne sterowanie zaworu
tylko nie zapomnij napisac jak juz rozwiazesz problem bo duzo osob o tym zapomina.
-
Co oznacza ten błąd P1064 Zmienne sterowanie zaworu
nic sie nie zmienia - masz opis po angielsku i moj kolejny post wyedytowany i zmieniony i wszystkie te informacje jak najbardziej aktualne. masz do sprawdzenia czujnik cisnienia na listwie moze byc problem ze stykami trzeba tez sprawdzic napiecie na calym aucie, zaworek (w listwie) przed nadmiarem paliwa, przewod nadmiaru czy nie zagiety lub jakos zablokowany. jakosc paliwa. pamietaj ze kod bledu wygenerowany zostal przez jakies nie znane mi urzadzenie i to nie zawsze dobrze dziala, a podalem ci info na temat bledu P1064 podanego przez ciebie
-
Co oznacza ten błąd P1064 Zmienne sterowanie zaworu
mysle ze 98 - wieksza odpornosc na spalanie stukowe. a co za tym idzie mniejsze zuzycie paliwa bo sterownik silnika moze uzyc wiekszego kata wyprzedzenia zaplonu. ale i tak stosuje sie paliwo zalecane przez producenta auta -sprawdz w instrukcji.
-
Co oznacza ten błąd P1064 Zmienne sterowanie zaworu
czekaj bo zrobilem maly blad - ty masz bezyne czyli to nie CR i nie parafina - wyedytuje i poprawie tamten post.
-
Co oznacza ten błąd P1064 Zmienne sterowanie zaworu
to duzymi literami to zbyt duze napiecie na czujniku cisnienia na szynie po wylaczeniu zaplonu. czyli moze byc zbyt duze napiecie lub cisnienie. dalej jest opis co moze to powodowac 1. blad czujnika cisnienia na szynie CR 2. zablokowany przewod od nadmiaru paliwa 3. uzyte zle paliwo w/g mnie to ty masz o tym wiedze jakie paliwo ostatnio tankowales. -byc moze marne. moze samochod dlugo stal i paliwo zamarzlo w przewodzie nadmiarowym. a byc moze poprostu padl czujnik cisnienia. prawdopodobnie jest tam zaworek od nadmiaru paliwa i on tez moze szwankowac jak masz dostep do INPA mozna te wartosci podejrzec w analog walues. po wszystkim trzeba wykasowac blad mam nadzieje ze to wystarczy edytowane w celu poprawienia pomylki -przepraszam