No właśnie problem polega na tym, że nie wiem co było wlane... W sumie kontrolka świecie się od przypadku do przypadku i nie wiem co zrobić, bo w tym miesiącu nie ogarnę wymiany i nie wiem czy czekać do 1-go i zrobić wymianę czy coś dolać... Myślałam o Motulu, ale czy ja wiem czy jest sens go dolewać do nie wiadomo czego? W sumie w Niemczech auto było zadbane i wszystko na czas robione, a w Polsce nie wiem co dolali i czy dolewali coś...