Treść opublikowana przez Bronx_l
-
Łańcuch rozrządu N47
Z takimi przebiegami sprzedałem
-
E91 LCI po otworzeniu na pilocie ringi nie zawsze świecą
Dzieki Dziqsek z pewnością masz rację bo ostatnio wspomniała mi, że jak chwilkę czekała na kogoś w aucie i miała włączone radio to zapaliła się jej pomarańczowa kontrolka z akumulatorem. Więc to z pewnością wina słabego akumulatora.
-
Łańcuch rozrządu N47
jakie perzebiegi miales w n47 ?? N47D20A miałem dwa - przebiegi 120tys i 156tys N47D20C 177K miałem trzy - 100tys, 60tys i ostatni 47tys Teraz kupiłem N47D20C 184KM - przebieg 83tys
-
E91 LCI po otworzeniu na pilocie ringi nie zawsze świecą
Tak jak w temacie: Od dwóch dni walczę z ringami w e91 znajomej. Sprawa wygląda tak: Lampa zwykła halogenowa ZKW Przełącznik świateł w pozycji włączonej cały czas, po otwarciu auta pilotem wcześniej zapalały się ringi i światła tylne - teraz nie ma reguły czasem się zaświecą a przeważnie nie. Czy jest jakaś zasada wedle której to działa? Co zrobić by za każdym razem świeciły po otwarciu. Auto nie ma idrive - sterowanie BC tylko z manetki. Z góry dzięki za odpowiedzi.
-
Łańcuch rozrządu N47
Będziesz Miał Wydatek ,tylko nie rób na chińskich częściach :D Chyba ze nówka :norty: Jakoś do tej pory nie włożyłem do N47 złamanego grosza dlatego nie bałem się kupić kolejnego i mam nadzieję, ze tym razem też będzie :cool2:
-
Łańcuch rozrządu N47
Ja chyba lubię te silniki, aczkolwiek nie kupiłbym teraz już N47D20A - mimo, ze miałem takie dwa i był spokój to masa tych wszystkich przeczytanych postów troszkę poskutkowała.
-
Łańcuch rozrządu N47
A ja w poniedziałek kupiłem sobie już szóste BMW z silnikiem N47... (mówię całkowicie poważnie)
-
e91 330i lublin
Bronx_l odpowiedział(a) na luupus temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażA jak bez VIN go zidentyfikowali??
-
BMW 118D E87 M-PAKIET 2006R z Kołczewa WBAUG31080PU70410
Bronx_l odpowiedział(a) na Zysiu86 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażDo gościa "swienty4" a raczej właściciela samochodu, nie kozacz tutaj - wyraźnie napisałem czego Ci brakuje pod maską Link do aktualnego ogłoszenia: http://allegro.pl/bmw-118d-e-87-czarna-m-pakiet-i3768619756.html Jedynka w dieslu z oryginalnym M pakiem powinna iść na pniu a jak widać stoi już pół roku
-
e90 płock WBAPF51090A428018
Bronx_l odpowiedział(a) na Devileyes temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZałatw od niej oryginalny holenderski numer rejestracyjny - to może coś sie znajdzie
-
E60 520D 2007, Kraków WBANX31020CW78228
Bronx_l odpowiedział(a) na brodie temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażA w moim e91 z oryginalnym przebiegiem 83tys boczek skórzanego fotela jest tak w.....any, że jak będę sprzedawał to będę musiał go wymienić bo nikt nie uwierzy w przebieg.
-
E60 520D 2007, Kraków WBANX31020CW78228
Bronx_l odpowiedział(a) na brodie temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażBo to profesjonaliści wiec musi być idealnie. Ja osobiście nie zapłaciłbym 65tys za e60 z 2007roku z najsłabszym i raczej awaryjnym silnikiem pod maską. Przebieg też udokumentowany tylko do połowy 2009roku a przez cztery lata nic.
-
E60 520D 2007, Kraków WBANX31020CW78228
Bronx_l odpowiedział(a) na brodie temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażBronx u nas w w salonie będą chcieli za sprawdzenie z 800 zł i nawet nie wejde na hale aby zobaczy na co patrzą. Oczywiście, ze pozwolą Ci patrzeć, przecież płacisz z usługę. A 800zł przy ogólnej cenie samochodu to przecież grosze. Bo zwykły diagnosta, sprawdzi Ci tylko zwykłe elementy eksploatacyjne, bo więcej nie potrafi.
-
E60 520D 2007, Kraków WBANX31020CW78228
Bronx_l odpowiedział(a) na brodie temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJa takim autem nie jechałbym na stację diagnostyczną tylko do ASO BMW lub warsztatu specjalizującego się w marce. Posłuchaj dobrze silnika, czy aby rozrządu nie słychać. I przede wszystkim sprawdź historię serwisową.
-
BMW E90 320d 163KM WBAVC31040VC55797
Bronx_l odpowiedział(a) na robert9404 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJuż 8 tysięcy taniej http://allegro.pl/320d-163km-m-pakiet-xenon-naviprof-skora-key-go-17-i3646076928.html
-
E87 118d WBAUG31090P055665
Bronx_l odpowiedział(a) na fzhut temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażListwy wokół, klamki i dokładki zderzaka wg VIN powinny być czarne - a tu są całe przelakierowane. Gałka i kierownica faktycznie zmienione.
-
E46 318i WBAAL31090JJ19894
Bronx_l odpowiedział(a) na magda83 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażAleż spokokjnie.... Ja też uważam, że 10tys na porządne e46 to troszeczkę za mało, ale z drugiej strony nie dałbym chyba więcej za słabo wyposażone (praktycznie gołe) prawie 16 letnie auto z małym silnikiem
-
e92 330xi - WBAWE91030E110023
Bronx_l odpowiedział(a) na smietnik temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażpo czymś poznajesz, czy tak tylko przypuszczasz? Myslałem, ze to mienie przesiedleńcze z USA ale moze faktycznie z Rumunii. (nie doczytłem ogłoszenia) Dla mnie to to auto jest zrobione na szkode z AC, i ta lekkaz pozoru stłuczka ma odwrócić uwagę potencjalnego kupującego - to taka moja teoria :mrgreen:
-
e92 330xi - WBAWE91030E110023
Bronx_l odpowiedział(a) na smietnik temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażRumunia??? WTF Na zdjeciach widac tylko tyle, ze troszke podpicowali. Auto z USA więc załatw Vin i Loona i KW na pewno coś znajdą A na co zwrócić uwagę? Na to, zeby nie skupiać się tylko na ocenie uszkodzeń bo przypuszczam, że nie był to pierwszy dzwon tego auta. Aha i ja osobiście nie chciałbym auta od kogoś, kto nie wyrabia na utrzymanie.
-
Przegląd ofert, opinie o aukcjach Allegro i Otomoto
No przecież juz w tym dziale Ci pisałem o fotelach, kto jeszcze ma to potwierdzić bys uwierzył: viewtopic.php?f=44&t=232477 Z lusterkiem wszystko OK, nie jest ściemniane automatycznie
-
BMW E46 320 WBAAX71080PE62613
Bronx_l odpowiedział(a) na resi temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażA jaki jest deklarowany przebieg???
-
E90 320d Pińczów VIN:WBAVC31050VB75053
Bronx_l odpowiedział(a) na wedkaa temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażRozumiem, ze e91 nie wchodzi w rachubę??
-
BMW e30 320i Cabrio WBABA11000EB55581
Bronx_l odpowiedział(a) na Bronx_l temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNo, mnie na razie robi wycenę na to e30 zobaczymy co powie w poniedziałek Gość jest naprawdę dobry w tym co robi, widziałem wiele jego projektów i każdy naprawdę wykonany profesjonalnie. Ale niestety nie jest tani :( Nawet BMW z salonu Sikory trafiaja do niego na Indywiduale Jakbyś był jednak zainteresowany to mogę pogadać z nim o jakimś rabacie do tego e32 Kurde bije sie z myslami czy kupić to e30 - bo pieniądzy których w nią włożę na pewno nie odzyskam, ale za to będę miał zajbistego klasyka, o którym marzyłem w młodości. Jakby to było 325 na wąskiej lampie to już bym z nią wracał - a tak to sie zastanawiam
-
E90 320d Pińczów VIN:WBAVC31050VB75053
Bronx_l odpowiedział(a) na wedkaa temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażBogaty raczej nie, po prostu dostaje "dobrą cenę" więc w razie czego nie ma wtopy. Poszukaj e90 na naszej forumowej giełdzie, często tam można spotkac coś wartego uwagi.
-
E90 320d Pińczów VIN:WBAVC31050VB75053
Bronx_l odpowiedział(a) na wedkaa temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNie handluje bo nie mam do tego nerwów. Ale mam jeszcze stare kontakty i czasem załatwiam cos znajomym i oczywiście sobie, tylko że ja nie kupuje aut w PL i zazwyczaj ich nie widze na żywo, bo nie mam czasu na wycieczki. Dziś np kupiłem swojej narzeczonej e91 z 2010 roku w eleganckiej wersji mając dosłownie 4 kiepskie zdjęcia i VIN - zobaczymy co przyjdzie w przyszłym tygodniu :mrgreen: