Tak więc stałem się posiadaczem tej oto sztuki. Jednakże w drodze powrotnej zapaliła się kontrolka aku (czerwona) czyli padł alternator. Cóż, jutro namiętny dzień w garażu i wymiana szczotek. Ogólnie wrażenie pozytywne. Na czasie stworzę temat z własnym autkiem. Dziękuję kolegom za posty :) Pozdrawiam.
Auto zostało sprowadzone do Polski z Niemiec przez obecnego właściciela w 2008 roku. Deklarowany przebieg to 305 tysięcy km. Przy 70 tysiącach był wymieniany silnik na nowy w ramach gwarancji na co ponoć są stosowne dokumenty.
Witajcie, jutro jadę oglądać to auto do Łodzi, a że mam prawie 180 km więc może na szybko ktoś coś mi tutaj podpowie. Oto link do auta: http://tablica.pl/oferta/bmw-e46-diesel-touring-zamiana-CID5-ID3Lk05.html Spotykam się z właścicielem w połowie drogi od naszych miejsc zamieszkania, także nie patrzcie że ogłoszenie z miejscowości Czeladź.
Witam, jako że jutro jadę oglądać auto, może będzie ktoś w stanie mi coś na jego temat powiedzieć. Link do auta: http://tablica.pl/oferta/bmw-e46-diesel-touring-zamiana-CID5-ID3Lk05.html Numer VIN: WBAAX71080PE62613 Odwdzięczę się jakimś browarkiem przy okazji :)
7 940 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.