Treść opublikowana przez Bronx_l
-
e92 wbawb71090pw78939
Bronx_l odpowiedział(a) na chmielks92 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTo może lepiej sam poszukaj uszkodzonej i doprowadź do porządku (skoro nie zależy Ci na bezwypadkowości) Ale nie szukaj takiego auta w PL bo przypuszczalnie robota nie będzie się opłacać. Ostatnio dostałem ofertę na e92 335xd 2008rok podobno lekko uszkodzoną - ale od razu mówię ze wory na pewno na wierzchu, bo inaczej naprawiali by w Italii. Cena miała być po opłatach ok 47tys. ale się nie interesowałem bo sam nie potrzebuje takiego auta a na handel też kiepski temat. Mogę po nowym roku wypytać co i jak, może dostanę jakieś zdjęcia. Jeśli chodzi o dokładniejsze zdjęcia to załatw koniecznie jakieś pod maską, bo tam zazwyczaj można coś wychwycić.
-
BMW E39 WBADD11090BN68985
Bronx_l odpowiedział(a) na CZARNY VGH temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażDaj spokój przecież to tylko żart :D Trzeba umieć się z siebie śmiać.
-
BMW E39 WBADD11090BN68985
Bronx_l odpowiedział(a) na CZARNY VGH temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażSłabo ci zgadywanie kolego wychodzi... bardzo słabo :mad2: To wrzuć linka - pochwal się :mrgreen:
-
e90 330D WBAVD91060FG96468
Bronx_l odpowiedział(a) na Chronicle236 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWydaje mi się, że to sprzedaje handlarz z przyczyn losowych :mrgreen: :cool2:
-
BMW E93 335 Szczecin
Bronx_l odpowiedział(a) na djkarol temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTo Ty nie trzymasz ciśnienia kolego. Ja jestem wyluzowany. Temat zaraz poleci do kosza jak nie załatwisz VIN i to próbowałem Ci przekazać. I co takiego ma lakierowane ten 100% bezwypadek?? Sam jestem ciekaw skąd taka cena?
-
BMW E93 335 Szczecin
Bronx_l odpowiedział(a) na djkarol temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZaśmiecasz to Ty. Wysil się na telefon do gościa: zapytaj dlaczego tak tanio? i zapytaj koniecznie o VIN. I koniecznie zapytaj co się stało z PDC przednim Skoro taki 100% bezwypadek to obstawiam USA lub GB
-
autocheck.com - tylko samochody z USA !!!!
Bronx_l odpowiedział(a) na iradek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNo właśnie trzeba się upewnić czy masz dobry VIN, spisywałeś go z auta czy dostałeś przez telefon?
-
e90 330D WBAVD91060FG96468
Bronx_l odpowiedział(a) na Chronicle236 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażAle w tym aucie nie ma kompletnie nic z M Pakietu
-
e90 330D WBAVD91060FG96468
Bronx_l odpowiedział(a) na Chronicle236 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażA nie dziwi Cię, ze przód jest po lifcie a tył nie???? :duh: A czy Szczepan - pewnie tak, przyjechało z francuskiej ubezpieczalni bez przodu - tam stało pewnie rok, drugie tyle u nas się "robiło" ale dzięki temu masz e90 330XD po lifcie z przebiegiem 150tys w cenie dobrej 320d z tego samego roku (pre LCI) A poza tym auto sprzedaje handlarz a sam wcześniej pisałeś, żeby szukać u prywatnych którzy sprzedają z przyczyn losowych :mrgreen:
-
Przegląd ofert, opinie o aukcjach Allegro i Otomoto
Lift byl w lutym 2007, zmienily sie: zderzak przod i tyl, lampy przod i tyl, lusterka. A w srodku kierownica sportowa, panel climy, deska, tapicerka i boczki
-
BMW E46 320ci Nowy Sącz, WBABM11070JK02102
Bronx_l odpowiedział(a) na niegoslav temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNie ma i nie powinno byc. Auto z 1999roku przeciez.
-
Przegląd ofert, opinie o aukcjach Allegro i Otomoto
Głupot Ci ktoś naopowiadał :duh:
-
E90 320d 2007 kontrolka airbagu i pasow
Sorki, wpisałem coś w tym temacie bo myślałem, ze jest świeży ale później edytowałem.
-
Przegląd ofert, opinie o aukcjach Allegro i Otomoto
Progi raczej też - ale na pewno spoiler dachowy (a tu go brak)
-
bmw E90 320d.....WBAVC31020KT68856
Bronx_l odpowiedział(a) na mM123 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażCiekawe jaki odsetek ludzi sprzedaje dobre auto z przyczyn losowych? O czym Ty piszesz??? :duh: Jak ktoś ma dobre i pewne auto i z przyczyn losowych chce się go pozbyć w dobrej cenie to auto trafia w ręce znajomych i z pewnością nie zawita na otomoto. A jak już nawet jest wystawi to w przeciągu dwóch godzin pod jego domem jest handlarz z gotówką.
-
E90 320d 2007 kontrolka airbagu i pasow
EDT
-
bmw E90 320d.....WBAVC31020KT68856
Bronx_l odpowiedział(a) na mM123 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPod maską raczej wszystko wygląda OK :cool2:
-
e46 330i szwajcar, okazja? WBAAV51030JT02049
Bronx_l odpowiedział(a) na bavarian temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTo podejdź do ASO - podaj VIN i z pewnością dowiesz się czegoś ciekawego na temat przebiegu. A bezwypadkowości nikt ze zdjęć raczej nie sprawdzi
-
bmw E90 320d.....WBAVC31020KT68856
Bronx_l odpowiedział(a) na mM123 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażA ja dorzuce Linka: http://otomoto.pl/bmw-320-m-pakiet-bezowe-skory-nawi-C31495255.html
-
autocheck.com - tylko samochody z USA !!!!
Bronx_l odpowiedział(a) na iradek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTak na poczatek http://www.bezwypadkowy.net/forum/83-ocena-auta/46221-jeep-grand-cherokee#54177
-
bmw E90 320d.....WBAVC31020KT68856
Bronx_l odpowiedział(a) na mM123 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażM Pakiet oczywiście dołożony. Wyposażenie jak na e90 raczej fajne, ale na tych zdjęciach kompletnie nic nie widać - masz link do ogłoszenia? Tak jak pisze kamilo cena raczej normalna jak za przyzwoity egzemplarz. Podstawa to potwierdzić przebieg w ASO
-
e60 530 Austria, wkręt
Bronx_l odpowiedział(a) na tony h. temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażAle czego nie rozumiesz???? Temat do kosza raczej.
-
Przegląd ofert, opinie o aukcjach Allegro i Otomoto
Załatw od niej VIN ale coś mi się wydaje, ze pakiet Aero będzie dokładany. Gałki nawet nie komentuje - bo wiocha na całego (szczególnie, ze P jest na przycisk hehhee) Auto sprzedaje handlarz
-
BMW e46 328 COUPE .. wie ktoś coś o tym aucie ?
Bronx_l odpowiedział(a) na wicha91 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTen jest zapasowy, przecież "plus" nie podpięty :mrgreen: Drugi będzie w bagażniku:) Siła niskiej ceny jest tak wielka, że każda paść znajdzie amatora
-
325ti e46 Poznan
Bronx_l odpowiedział(a) na kuba2259 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażRaczej nie bo fotele są z wersji europejskiej - a tego by raczej nie zmieniali. Prędzej obstawiam lakierowanie wnęki A poza tym: A jak widać są przelakierowane, pewnie jak cały samochód