Treść opublikowana przez Bronx_l
-
E 90 320 (WBAVC31000PY52205)
Bronx_l odpowiedział(a) na Matt13 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZ tą historią w ASO nie jest tak do końca, miałem już kilka włoszek i zawsze jakaś historia była. Mało tego w jednej nawet w książce było pusto a w komputerze ASO pełen serwis. Więc zawsze warto zadzwonić i zapytać.
-
E 90 320 (WBAVC31000PY52205)
Bronx_l odpowiedział(a) na Matt13 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażAuto z Włoch więc może być całe lakierowane ponownie co nie oznacza, ze jest powypadkowe. Ktoś na pewno odkręcał lewy przedni błotnik + pęknięta osłona silnika + nieoryginalne śruby w zderzaku przednim sugerowałyby że coś na pewno się z przodem działo Lewa rozpórka też wygląda co najmniej "dziwnie" Zacząłbym od weryfikacji przebiegu w ASO
-
autocheck.com - tylko samochody z USA !!!!
Bronx_l odpowiedział(a) na iradek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażA taki oto bezwypadek: WBANW13598CN56297 http://otomoto.pl/show?id=C31215400
-
autocheck.com - tylko samochody z USA !!!!
Bronx_l odpowiedział(a) na iradek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażDo bezwypadkowego auta jednak mu daleko :duh: Prawa podłużnica pewnie wymieniona przy grodzi.
-
E91 318i 2009 - VIN WBAUS31000A527409
Bronx_l odpowiedział(a) na junno temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażBardzo dobry tok myślenia przy kupnie samochodu - poza tym to auto z forum więc zawsze "pewniejsze" Cena jak za porządny samochód :cool2: Wyposażenie fajne :cool2: Fakt brak xenonów ale to zawsze można dołożyć w razie czego Chociaż kilka wątków niżej ktoś kupił 318d e91 z 2012r za 55tys :norty: Po VIN widzę, ze NL więc może aktualny właściciel posiada oryginalny numer rejestracyjny - mógłby coś pomóc
-
E91 318i 2009 - VIN WBAUS31000A527409
Bronx_l odpowiedział(a) na junno temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTo ja Ci sprzedam moje e91 które też ma 45tys przebiegu :mrgreen: A tak poważnie to auto wygląda ładnie, a jaka cena bo nigdzie nie mogę znaleźć? Dlaczego odpuściłeś tą czerwoną???
-
e90 320d 2012r WBAUT31000F261194
Bronx_l odpowiedział(a) na egon_81 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedaż56tys za 2012rok, jeszcze 10tys taniej niż w ogłoszeniu - szacun :mrgreen:
-
E91 LIFT Zderzak M PAKIET "cena"
A czy w Polsce nie można kupić czegoś za normalną cenę? Bez okazji??? Tak samo jest z autami, kupiłeś za cenę rynkową to zero okazji - jesteś frajer i tyle :duh: Jak kupisz okazyjnie to jesteś gość :cool2: I możesz się śmiać z innych.
-
BMW E90 WBAVC31080VG22653 Wałbrzych
Bronx_l odpowiedział(a) na grzesiek811 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPewnei ta: http://otomoto.pl/bmw-320-163-km-skora-navi-xenon-C31186435.html Dla zasady nie kupiłbym auta od oszusta, bo inaczej nie można nazwać sprzedawcy, który cofa licznik
-
BMW E90 320D WBAVC31060PS28067 Białystok
Bronx_l odpowiedział(a) na dwade4 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażRaczej na pewno ktoś lakierował ponownie błotniki przednie
-
BMW E90 320D WBAVC31060PS28067 Białystok
Bronx_l odpowiedział(a) na dwade4 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPewnie mówimy o tym: http://otomoto.pl/bmw-320-sliczna-ksiazka-serw-rok-w-pol-C31113804.html
-
BMW F30 320d Chorzów WBA3D31040F303195 UWAGA
Bronx_l opublikował(a) temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZnajomy szuka F30 i podrzuca mi czasem linki : Piękne 320d w okazyjnej cenie: http://allegro.pl/show_item.php?item=3709593164 Zapytałem dlaczego tak tanio właściciela, oto odpowiedź: " No ale problem raczej leży w tym, że auto zostało sprowadzę z Czech po zalaniu: http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:HvbTgPbUitkJ:allegro.pl/bmw-320d-sport-f30-2012r-184km-44tkm-okazja-i3509868605.html+&cd=1&hl=pl&ct=clnk&gl=pl&client=firefox-a Albo jak kto woli W każdym razie uwaga
-
[Sprzedam/Kupię/Zamienię] BMW Seria 1 - części/akcesoria
Witaj jestem zainteresowany tymi zimówkami - jaka byłaby cena za same opony i za opony ze stalówkami i kołpakami przy odbiorze osobistym? Pozdrawiam Łukasz
-
E91 LIFT Zderzak M PAKIET "cena"
To raczej normalna cena - za kompletny z halogenami zazwyczaj trzeba zapłacić ok 1200zł Tu masz halogeny po 130zł http://allegro.pl/halogen-halogeny-bmw-5-e-60-e61-e90-e91-m-m-pakiet-i3654193179.html Wiec w sumie wyjdzie nieco ponad 1000zł
-
E91 LIFT Zderzak M PAKIET "cena"
No ale 800zł właśnie autor zapłacił, ze zderzak bez halogenów
-
[E60] 530D WBANC771040B152577
Bronx_l odpowiedział(a) na Z0RKI temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażSzczerze wolałbym 3-4 letni samochód z N47 i przebiegiem ok 100tys niż 10 letnie M57 z przebiegiem ??????? (nie wiadomo jakim) Rozrząd w N47D20C wcale nie jest drogi w wymianie (w razie czego) Ale Twoja kasa, Twój wybór. A wracając do e60 to M pak dokładany, kilma manualna i ten przebieg. Niemiec kupił 3.0D by jeździć 15tys rocznie??? Sam pomyśl :D
-
[E60] 530D WBANC771040B152577
Bronx_l odpowiedział(a) na Z0RKI temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWidzę ze nasz kolega PPGG wybił Ci z głowy N47???
-
E91 LIFT Zderzak M PAKIET "cena"
Za 800zł masz pełno zderzaków M pakietowych bez halogenów na allegro.
-
E91 LIFT Zderzak M PAKIET "cena"
Halogen M Pakietowy w serwisie 480zł http://www.bmwstore.pl/pl/katalog/diagram/63_0940-reflektor-przeciwmgl-pakiet-sport-m/i51029/kL/sN
-
E91 LIFT Zderzak M PAKIET "cena"
Halogeny inne, do tego nadkola i wloty powietrza na tarcze i płyta pod silnik Jak masz zakładać sam przedni zderzak z M pakietu to naprawdę odpuść i kup sobie normalny zderzak za 150zł
-
e87 Białystok WBAUF11005PT40278
Bronx_l odpowiedział(a) na karol_79 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJa tez miałem ten silnik problemów nie było (ale był u mnie tylko 3 miesiące) ale spalanie średnie na poziomie 9litrów a auto wcale nie jedzie:( Poszła na handel i za to kupiłem e46 330d i mam spalanie 8litrów i wreszcie przyjemność z jazdy :cool2: Jak benzyna w e87 to co najmniej 118i lub 120i
-
e87 Białystok WBAUF11005PT40278
Bronx_l odpowiedział(a) na karol_79 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTu trochę lepsze zdjęcia: http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:_zLJIaAdfi4J:otomoto.pl/bmw-116-116-1-e87-3-e90-e46-C31092916.html+&cd=1&hl=pl&ct=clnk&gl=pl&client=firefox-a Na pierwszy rzut oka wszystko oprócz daty produkcji się zgadza.
-
E91 330XD WBAVT9102OKT90701
Bronx_l odpowiedział(a) na Z0RKI temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPo prostu prawdziwa "Full opcja" - ma wszystko :mrgreen:
-
E91 330XD WBAVT9102OKT90701
Bronx_l odpowiedział(a) na Z0RKI temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażM pakiet jest wszędzie : http://img.wiocha.pl/images/8/5/858084b658a9383fe042a5e509573948.jpg
-
E91 330XD WBAVT9102OKT90701
Bronx_l odpowiedział(a) na Z0RKI temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażVale tak z ciekawości za ile Ty sprzedałeś??