Treść opublikowana przez Bronx_l
-
autocheck.com - tylko samochody z USA !!!!
Bronx_l odpowiedział(a) na iradek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWłaśnie zobaczyłem zdjęcie z boku i słupek przedni prawy raczej też był wstawiany + pewnie próg, więc trzeba dokładnie oglądnąć, bo odtąd zaczyna się aluminium. Dla mnie takie auto jest "trędowate" i kłopoty z dalszą odsprzedażą murowane. Ale wszystko w naszym kraju zależy od ceny.
-
autocheck.com - tylko samochody z USA !!!!
Bronx_l odpowiedział(a) na iradek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażW porównaniu do innych aut z USA nie jest najgorzej, wymienione pewnie poszycia błotników tylnych, klapa, drzwi. Trzeba oglądnąć słupki, próg, podłogę w bagazniku i pas tylny.By ocenić jak zostało naprawione. A może wjechali z całą "dupą" ale raczej mało prawdopodobne przy takich uszkodzeniach. No i pół auta lakierowane. Przynajmniej wiesz gdzie szukać Zależy kto co lubi.
-
E 90 320 (WBAVC31000PY52205)
Bronx_l odpowiedział(a) na Matt13 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażKW_ ostatnio zauważyłem, że jesteśmy sąsiadami :) Ale chyba od niedawna, bo wcześniej wydawało mi się, że jesteś z innego rejonu Polski?
-
E90 pytania przed zakupem używanego BMW
Przecież sam napisałem o Płocku, więc spokojnie. A poza tym okolica (handlarze) u których jest wystawiane auto to nie to samo co Naród użytkujący. I wierz mi, że nie sprawia mi przyjemności ścieranie się z innymi użytkownikami i nie mam zamiaru po nikim "jeździć" :norty:
-
E 90 320 (WBAVC31000PY52205)
Bronx_l odpowiedział(a) na Matt13 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZ Japonii sprowadza się coraz więcej samochodów, ale tylko do celów prywatnych - "na handel" się nie opłaca. Znajomy przywiózł ostatnio dwa mercedesy z lat 70 w takim stanie, o jakim na europejskich drogach można tylko pomarzyć - niestety tanie nie były. A ja osobiście omijam auta z polskich salonów bo zazwyczaj są kiepsko wyposażone i znacznie droższe od pozostałych :mrgreen: :mrgreen:
-
E90 pytania przed zakupem używanego BMW
Zazwyczaj jestem daleki od takiego kategoryzowania ale Płock to akurat jedno z kilku miejsc w Polsce które należy omijać kupując samochód. Auta które wrzuciłeś wyglądają dobrze (oczywiście na zdjęciach) Następnym razem zdobądź VIN i wklej ogłoszenie do odpowiedniego działu i na pewno uzyskasz pomoc.
-
BMW E90 320D WBAVC31060PS28067 Białystok
Bronx_l odpowiedział(a) na dwade4 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażCzytalem na onecie :mrgreen: Wybacz, nie moglem sie powstrzymac. A poznac po tym, ze rynienka jest w polysku a w oryginale jest matowa.
-
E 90 320 (WBAVC31000PY52205)
Bronx_l odpowiedział(a) na Matt13 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPrzecież wiem, że żart :cool2:
-
E61 530d WBANJ71080CR14700
Bronx_l odpowiedział(a) na Z0RKI temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażnie chce być wścibski ale co z tego, że było napisane "od dentysty" :mrgreen: to nic nie zmienia :mrgreen: a no potaniała potaniała bo trochę na początku przesadził z ceną moim zdaniem Panie Czepialski, dałem link do tej aukcji bo może ktoś odszuka zdjęcia i opis a to może się przydać.
-
E61 530d WBANJ71080CR14700
Bronx_l odpowiedział(a) na Z0RKI temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWcześniej to było "BMW OD DENTYSTY" http://allegro.pl/ShowItem2.php/itemNotFound/?item=3420578328&title=bmw-od-dentysty Ale nie mogę odszukać aukcji iw archiwum
-
E 90 320 (WBAVC31000PY52205)
Bronx_l odpowiedział(a) na Matt13 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTo widocznie ja mam jakiegoś pecha:) Tak ot: Ponad rok temu testowaliśmy Fiata 500L na 3 zmiany na autostradzie i nie było dnia by co najmniej jedno auto nie wróciło z pękniętą szybą lub dużym odpryskiem od kamienia, tylko auta robiły na jednej zmianie 700km po A1 - ale akurat tam ani razu z kamienia nie dostałem. Dwa razy nawet od kamienia w drobny mak posypała się karoseryjna. Ale te Fiaty akurat miały problem z przednimi szybami, przynajmniej w fazie testów
-
E61 530d WBANJ71080CR14700
Bronx_l odpowiedział(a) na Z0RKI temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJuż 20tys potaniała http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:4_d0LoM17kMJ:allegro.pl/wys-cena-jest-powod-sprawdz-bmw-5-diesel-530d-kom-i3485744869.html+&cd=1&hl=pl&ct=clnk&gl=pl&client=firefox-a
-
E 90 320 (WBAVC31000PY52205)
Bronx_l odpowiedział(a) na Matt13 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJa przynajmniej staram się nie wypowiadać w temacie o którym nie mam pojęcia. Przeczytaj od początku ten wątek i zastanów się czyje uwagi coś do niego wniosły? Bo na pewno nie Twoja, żeby omijać auta z Włoch i Holandii.
-
E 90 320 (WBAVC31000PY52205)
Bronx_l odpowiedział(a) na Matt13 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażdokładnie... ludzie to już takie bzdury wypisują, że brak słów.... :duh: No właśnie :cool2:
-
E 90 320 (WBAVC31000PY52205)
Bronx_l odpowiedział(a) na Matt13 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPrzez 3 lata budowali nam obwodnice Bielska, pracuje dosłownie przy tej budowie w ciągu tych trzech lat wymieniłem trzy szyby, za każdym razem dostałem z kamienia a rok temu był bażant, a jeszcze wcześniej współpracownik próbował zmieścić drabinę :norty: odziwo ta z którą jeżdżę ma lekko ponad rok - ale malutki odprysk już jest
-
E 90 320 (WBAVC31000PY52205)
Bronx_l odpowiedział(a) na Matt13 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTak handluje - wyposażeniem łazienek i płytkami ceramicznymi. :mrgreen: Zrozum chłopie że jesteś już nudny, wiedze masz znikomą i opartą tylko na interii, auto świecie i tym co Ci powiedzieli koledzy. Wymądrzasz się w temacie o łańcuchu rozrządu w N47 (co trzeci wpis jest Twój) a w życiu nie miałeś tego silnika tylko raz u mechanika go widziałeś. Co drugi Twój post w tym dziale jest o przedniej szybie, i o "szurającym rozrządzie" Nie wnosisz nic do tematów bo sam nawet nie rozróżniasz prawej/lewej strony auta i często wprowadzasz w błąd kolegów, którzy po prostu "pytają". A Twój tekst o tym by nie kupować aut z Holandii i Włoch jest wprost żałosny. Tak jakbyś powiedział, żeby nie chodzić do bułgarskich dziewczyn bo mają HIV a te rumuńskie już nie :cool2:
-
320Si 2006r M-Pakiet WBAVF71000AF84731 Chełm Śląski
Bronx_l odpowiedział(a) na Rainder temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPrzecież nasz kolega z forum sprzedaje 320si tylko, niestety nie w tej cenie. Wiec może warto byłoby się nim zainteresować.
-
E 90 320 (WBAVC31000PY52205)
Bronx_l odpowiedział(a) na Matt13 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażdodatkowo w środku są ostro zajechane... Strasznie lubię to teoretyzowanie i pisanie tego, co ktoś kiedyś gdzieś powiedział albo napisała mądra interia bądź onet. A tekst o przedniej szybie mnie rozwala - uczepiłeś się tego jak silnika N47 o którym tylko czytałeś. Ja średnio raz w roku w swojej służbówce wymieniam szybę i nigdy na oryginał - a auto nie widziało blacharza czy lakiernika po prostu od odprysków i raz od zderzenia z bażantem. Tak jak pisze Kamilo98 włosi bardzo często lakierują samochody "w okół" zresztą podobnie jak francuzi. Ale za to włoskie auta zazwyczaj mają mniejsze przebiegi niż Niemcy i Francuzi raczej nią są pognite. Mówię to dlatego, że nie można dyskwalifikować auta ze względu na kraj z którego pochodzi. I jest to bardzo głupie kryterium przy wyborze samochodu
-
E 90 320 (WBAVC31000PY52205)
Bronx_l odpowiedział(a) na Matt13 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażA to dlaczego???
-
autocheck.com - tylko samochody z USA !!!!
Bronx_l odpowiedział(a) na iradek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażMnie to auto zupełnie nie interesuje, wrzuciłem z ciekawości. Bo ktoś o nie pytał na innym forum
-
Przegląd ofert, opinie o aukcjach Allegro i Otomoto
Na pewno ma poliftowe fotele i zmienioną blendę kierownicy, załatw zdjęcie pod maską i VIN
-
BMW E46 330d Turing 2004r OSTRÓW MAZOWIECKI ( WBAEX91040PH93
Bronx_l odpowiedział(a) na Hakanose46 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażSrebrną i w automacie, oprócz tego wyposażenie raczej identyczne no i może troszkę droższą :mrgreen: :cool2: :cool2: :cool2:
-
e90 320d (2008) WBAVG91040VG61618
Bronx_l odpowiedział(a) na mazi88 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażDokładnei tak: http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:0ZXln1dSjdwJ:otomoto.pl/bmw-320-faktura-vat-34-878-zl-netto-C31241490.html+&cd=1&hl=pl&ct=clnk&gl=pl&client=firefox-a
-
BMW E46 330d Turing 2004r OSTRÓW MAZOWIECKI ( WBAEX91040PH93
Bronx_l odpowiedział(a) na Hakanose46 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNie ma czego żałować - widocznie tak miało być, na początku roku będę miał swoją 330d (praktycznie identyczna) na sprzedaż więc jak do tego czasu nie kupisz to się odezwij.
-
BMW E46 330d Turing 2004r OSTRÓW MAZOWIECKI ( WBAEX91040PH93
Bronx_l odpowiedział(a) na Hakanose46 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażhttp://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:jl34TmK_8K0J:otomoto.pl/bmw-330-204km-ksenon-duza-navi-szyber-C30978765.html+&cd=1&hl=pl&ct=clnk&gl=pl&client=firefox-a Pamietaj, że auto do opłat a tu akcyza 18.6%