Treść opublikowana przez Bronx_l
-
Bmw E60 545I Walbrzych WBAN31050B080817
Bronx_l odpowiedział(a) na Bartas545i temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNie żebym coś mówił: To słowa kolegi Dexx w tym temacie
-
e90 325d WBAPN51050A394193
Bronx_l odpowiedział(a) na ap22 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZ tych zdjęć wygląda, że wiele więcej niż pisałem nie dojdzie, ale to wszystko może się zmienić jak zobaczysz "na żywo". Także jak naprawdę jesteś zainteresowany to zabierz ze sobą kogoś kumatego najlepiej blacharza, który robił już takie BMW i w drogę.
-
e91 330D 2006r
Bronx_l odpowiedział(a) na Chronicle236 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNie mówię, że to handlarz - może po prostu trochę dorabia. BTW na forum jest ładna 330xd e91 do sprzedania - może warto zerknąć, zawsze to pewniejsze "ręce" :cool2:
-
325ti e46 Poznan
Bronx_l odpowiedział(a) na kuba2259 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNaklejki airbagu na prawym też nie widać (no chyba, ze naklejona jest na samym dole)
-
e91 330D 2006r
Bronx_l odpowiedział(a) na Chronicle236 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażKolejny któremu 330d w automacie pali 6.3litra :duh: :duh: :duh: Fakt wypas fajny i auto wygląda konkretnie :cool2: Załatw koniecznie VIN i fotkę pod maską. BTW po pół roku zazwyczaj sprzedaje się samochody kupione na handel, które trzeba było zarejestrować. Ale powodów sprzedaży nie ma się co czepiać, ważne żeby auto było OK :cool2: A Pan jak widać trochę handluje: http://otomoto.pl/toyota-prius-1-8-hybryda-maly-przebieg-C31383482.html https://www.google.pl/search?q=+609502695+bmw&ie=utf-8&oe=utf-8&rls=org.mozilla:pl:official&client=firefox-a&gws_rd=cr&ei=QAq7Ur6ZAoiztAbTioCgCA#filter=0&q=609-502-695&rls=org.mozilla:pl:official
-
e90 325d WBAPN51050A394193
Bronx_l odpowiedział(a) na ap22 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTo daj więcej zdjęć tych uszkodzeń. Jeśli chodzi o uszczelkę, to ktoś pewnie wymieniał przednią szybę i zostawił starą uszczelkę i dlatego tak teraz wygląda.
-
116i 115km 2005r WBAUF11070PT65011
Bronx_l odpowiedział(a) na uchy temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażto nie jest diesel n47 lecz n45 Pb, nie strasz chłopaka W tym silniku tez był problem z rozrządem i była nawet akacja serwisowa na napinacz. Ale auto serwisowane wiec chyba ma ją za sobą.
-
BMW 123d Pszczyna WBAUR51050VF15047
Bronx_l odpowiedział(a) na Szarlej temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażSzarlej a co z tą 123d z Krakowa???
-
BMW 123d Pszczyna WBAUR51050VF15047
Bronx_l odpowiedział(a) na Szarlej temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażLink: http://otomoto.pl/bmw-123-cupe-204-km-C31647915.html Ciekawe gdzie i w jakim stanie stała, ze przejechała tylko 25tys :mrgreen:
-
E90 320d m-pakiet uszkodzona Janowiec WLKP WBAVC31050VC46171
Bronx_l odpowiedział(a) na dwade4 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJest M pakietowa ale bez multifunkcji
-
E46 320d Staszów WBAAP71060PP33830
Bronx_l odpowiedział(a) na Kamik47 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażLepiej dorzucić te 4tys i szukać normalnej 2.0d :cool2: To auto po trzech latach miało już najechane praktycznie 200tys. To ile ma teraz po ośmiu latach użytkowania?
-
e60 525 WBANA31070B021545
Bronx_l odpowiedział(a) na krzysiek318d temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażGość od 2012 roku zrobił 70tys. http://tablica.pl/oferta/bmw-525-e60-CID5-ID48EFn.html I jakoś nie chce mi się wierzyć że przez 8 lat Niemiec najeździł tylko 120tys. Podstawa to wizyta w ASO celem weryfikacji przebiegu. i tak jak napisał PPGG ściema z modelem i pojemnością
-
E90 320d m-pakiet uszkodzona Janowiec WLKP WBAVC31050VC46171
Bronx_l odpowiedział(a) na dwade4 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażDzwon konkretny - zależy ile liczysz na naprawę?? Za same M pakietowe zderzaki w dobrym stanie zapłacisz 2tys No i praktycznie pół auta do malowania Wersja raczej słaba, brak xenonu, navi - po naprawie i wszystkich opłatach wyjdzie pewnie ok 40tys a wg mnie to trochę dużo jak za już praktycznie 8letni samochód po nie lekkim dzwonie. No chyba, ze kupisz ją za 20tys to może warto pomyśleć :cool2:
-
Zawias z serii 1 do serii 3
Zawieszenie jest takie same w e8x i e9x
-
BMW E60 Rybnik WBANC71090B641654
Bronx_l odpowiedział(a) na Krzysztof676 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTak samo jak pomylił się z : :duh:
-
BMW E60 Rybnik WBANC71090B641654
Bronx_l odpowiedział(a) na Krzysztof676 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażKraj pochodzenia: Polska
-
BMW E60 Rybnik WBANC71090B641654
Bronx_l odpowiedział(a) na Krzysztof676 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTu jest VIN: WBANC71090B641654 M pak dołożony, kiera zmieniona. Xenon + spryski też dołożony No i auto raczej nie pochodzi z polskiego salonu jak zaznaczył sprzedający.
-
e90 325d WBAPN51050A394193
Bronx_l odpowiedział(a) na ap22 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTa naprawa to ogólnie nie jest żaden problem Zderzak tył M pakiet wiec pewnie jakieś 600zł Belka pod zderzak 50zł Ślizg zderzak prawego 60zł Ślizg pod lampę 70zł Listwa mocowanie zderzaka 70zł Osłona dolna filtra - 100zł Mocowanie dolne zderzaka - 50zł Zaślepka haka - 50zł Może dojść wanna w bagażniku jakieś 150zł + trochę plastików, boczek itp. generalnie nic więcej tam nie ma. Może nadkole. Lampa tez może być pęknięta (e90 z 2009 miało akcje serwisową na lampy tylne więc może się udać wymienić za free) Nie wiadomo jak klapa - ale na zdjęciach wygląda na całą Ciekawe jak aktywne zagłówki po uderzeniu w tył powinny odpalić (na zdjęciach ciężko dostrzec) Robota blacharza - lekko podciągnąć i podklepać. Trochę się szpara drzwi PT - błotnik PT zeszła :D Lakiernik wyszpachlować i pomalować dwa elementy + drzwi do cieniowania. Ale być może do auta już ktoś zapiął docer i jest troszkę "podciągniete" do zdjęć. Trzeba po prostu oglądnąć na żywo i koniec
-
e90 325d WBAPN51050A394193
Bronx_l odpowiedział(a) na ap22 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPo zdjęciach nikt Ci tego nie powie niestety. Auto trzeba po prostu oglądnąć, na żywo bo inaczej możemy gdybać. Może to uszkodzenie ma tylko odwrócić uwagę od czegoś grubszego. Auto sprzedaje handlarz: http://autonaklo.otomoto.pl/ Postaraj sie załatwić zdjęcie pod maską, może coś uda się dostrzec.
-
autocheck.com - tylko samochody z USA !!!!
Bronx_l odpowiedział(a) na iradek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażMnie to auto zupełnie nie interesuje, ale tu jest temat, gość ma zamiar się zmieścić w 50tys bo tylko tyle ma na e92 335i :mrgreen: (tylko coś się koła schodzą do środka) :duh: viewtopic.php?f=44&t=234105
-
autocheck.com - tylko samochody z USA !!!!
Bronx_l odpowiedział(a) na iradek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażA taka: WBAWB73588P039780 http://otomoto.pl/bmw-335-m-400km-zarejestrowany-pl-C31636093.html
-
BMW 123 coupe E82 2008r. 58tys.WBAUR51068VF15750
Bronx_l odpowiedział(a) na Szarlej temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTa ze stanów też nie jest zła: http://allegro.pl/bmw-135i-m-super-stan-performance-i3805528975.html Uszkodzenia nie były jakieś mega ogromne (jest w temacie autocheck), więc może warto by się zainteresować bardziej.
-
BMW 123 coupe E82 2008r. 58tys.WBAUR51068VF15750
Bronx_l odpowiedział(a) na Szarlej temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażAle e82 ciężko się sprzedają. Moja poszła dokładnie po 11miesiącach. Ale do dziś obserwuje w aukcjach auta które były wystawione już prawie dwa lata temu. Dziś też już chyba wolałbym kupić e92 - łatwiej o konkretny silnik i z odsprzedażą też chyba lepiej
-
BMW 320D E90 WBAVC31065KU45980
Bronx_l odpowiedział(a) na arnee temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażMoże po prostu sam usunął oznaczenie - niektórzy tak robią. Ale faktem jest, ze w 90% oznaczenie ginie u lakiernika :cool2: Klapę można kupić oryginalną nową gruntowaną i położyć na niej pierwszą warstwę lakieru, lub tak jak mówisz dobrać pod kolor.
-
E90 Ruszcza Połaniec VIN : WBAVU51060A320839
Bronx_l odpowiedział(a) na malinaE90 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażW ASO sprawdzisz przebieg i historie napraw nawet blacharskich jeśli były wykonywane u nich. Jeśli tam nic nie wyjdzie, to jedyną opcją jest wycieczka na miejsce i dokładne oględziny z kimś obeznanym w BMW. Ale jeśli o mnie chodzi, za tą cenę cudów się nie spodziewaj. Pomyśl ile to auto kosztowało w DE skoro tu jest sprzedawane za 8tys euro + opłaty i jeszcze ktoś na tym zarabia