Treść opublikowana przez Bronx_l
-
BMW E91 325XI 2006 (WBAVT110X0KW08305)
Bronx_l odpowiedział(a) na paulusss80 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażBo będę płakał :cry2: :cry2: :cry2: Moja jest sprowadzona ze Szwajcarii i miała tylko lekkie puknięcie w tył (mam zdjęcia). Proszę nie generalizować :mrgreen: No zawsze są wyjątki potwierdzające regułę :mrgreen: :mrgreen: Ale Ty pewnie też nie kupiłeś w okazyjnej cenie???
-
BMW E91 325XI 2006 (WBAVT110X0KW08305)
Bronx_l odpowiedział(a) na paulusss80 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażLewy błotnik faktycznie na 100% lakierowany, prawy raczej też. Niestety bez oględzin na żywo więcej nie ustalisz
-
BMW E91 325XI 2006 (WBAVT110X0KW08305)
Bronx_l odpowiedział(a) na paulusss80 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNie ma się co dziwić, przecież już setki razy na tym forum mówiliśmy jakie auta wozi się ze Szwajcarii: tylko takie z mega dużymi przebiegami lub pod dzwonach bo innych się po prostu nie opłaca. Więc jeśli tu przebieg jest autentyczny (a raczej może być) to sprawdziłbym dokładnie stan auta i jego przeszłość wypadkową. Na początek przydałoby się zdjęcie pod maską.
-
autocheck.com - tylko samochody z USA !!!!
Bronx_l odpowiedział(a) na iradek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażDaj link do ogłoszenia to ktoś sprawdzi
-
E93 330d WBAWM51040P255054
Bronx_l odpowiedział(a) na Parti temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażMam złe wspomnienia ze sprzedającym: http://icd.otomoto.pl Generalnie handlarze głównie sprzedający auta z francuskich ubezpieczalni. Często też naprawiają to co przywiozą i sprzedają jako bezwypadki, już kiedyś pokazywałem e46 cabrio od nich. viewtopic.php?f=44&t=161599&hilit=+icd Co nie znaczy, że z tym autem też tak było Stare ogłoszenie auta: http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:ohljrOgLQcQJ:regiomoto.pl/oferta/bmw-330-olej_napedowy_diesel-bulowice-2009-109999-RMU51311152383021+&cd=1&hl=pl&ct=clnk&gl=pl&client=firefox-a
-
E90 320d VIN: WBAVG91090A346642
Bronx_l odpowiedział(a) na zawiszowiec temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażDla mnie wszystko w temacie :cool2: :cool2:
-
Uchwyt na kubki od Z4 do E90
Daj fotki.... A ja jutro już zamawiam u Sikory w BB w takim razie:)
-
E90 320d VIN: WBAVG91090A346642
Bronx_l odpowiedział(a) na zawiszowiec temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażA widziałeś to auto "na żywo"??? I pokaz mi ten pas z 100zł i maske za 250zł :) Szczerz g......o się znasz a kozaczysz od czego sie ta poduszka otworzyła od pęknięcia zderzaka????? W swojej wycenie nawet nie wiedziałeś o napinaczu i klemie a zgrywasz ważniaka. Kupuj śmiało Jasiu:) Juz w tym temacie pokazałeś jakim jesteś znawcą: viewtopic.php?f=44&t=232280
-
E90 LCI 335i 2009 WBAPM77579NL87978
Bronx_l odpowiedział(a) na PPGG temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażAuto jest juz rozkodowane na bezwypadkowy.net
-
E90 320d VIN: WBAVG91090A346642
Bronx_l odpowiedział(a) na zawiszowiec temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedaż:duh: z tym 5-6 tys EUR to troszke pojechałeś! :lol: Daj mi linka do aukcji z autem choć w połowie tak wyposazonym za taką cenę z 2008 r. to od razu łykam!!! :P Oczywiście dziękuję za Twoją uwagę, ale myślę, że ta cena po prostu taka musi być za pewne auto. Niemiec zejdzie do 9200, ale mowi ze nic nizej. Tu będzie do dołożenia jeszcze: zderzak - 300 maska - 250 AIRBAG - 500 pas przedni - 100 lakiernik - 4 elementy - 1000 nie licząc lawety i opłat wyjdzie nie mniej nie więcej jak = 42500 zł. Czy to dużo to sami oceńcie wchodząc na allegro i widząc nasze polskie "PEREŁKI" :mad2: Nie pojechałem tylko takich aut nie kupuje się na ogłoszeniach na mobile... Z kosztami naprawy to Ty pojechałeś... i to zdrowo widać ze nigdy tego nie robiłeś Zderzak raczej kompletny z nerkami no może bez halogenów to 300 - 400zł Maska kompletna "igła" a nie klepana - 600zł Poduszka kierowcy - 700zł do tego napinacz pasa 200zł i klema pirotechniczna 400zł Pas przedni sam plastikowy w dobrym stanie (a o taki trudno) to 400zł Chyba nie liczysz, ze chłodnice będą całe??/ Koszt z wentylatorami 1000zł Lampy - na pewno lewa 300zł Do tego pewnie troszkę plastików i to tyle co widać - na żywo pewnie będzie więcej Ciekawe jak podłużnica? Płyta pod silnikiem tez pewnie połamana Robota blacharz i lakiernik ok 2000zł Akcyza jakieś 1200zł US, przegląd tłumaczenia, rejestracja recycling 1300zł No i sam policz....
-
E90 LCI 335i 2009 WBAPM77579NL87978
Bronx_l odpowiedział(a) na PPGG temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTapicerka akurat robiona u mnie w Bielsku w porządnej firmie ale szczerze to do mnie nie przemawia. http://www.carlex.pl/galeria/wnetrze/bmw-335,7.html I prawdopodobnie znam poprzedniego właściciela Stare ogłoszenie: http://sprzedajemy.pl/bmw-335-306km-sprzedam,229502 http://autogielda.money.pl/bmw;335,sprzedam,19438740.html
-
E90 320d VIN: WBAVG91090A346642
Bronx_l odpowiedział(a) na zawiszowiec temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPrzebieg OK :cool2: Ale za prawie 40.000zł po opłatach to lekka przesada. W auto co najmniej 6tys włożysz i tak jak pisał ktoś wcześniej połowa malowana. Wg mnie absolutnie nie warto. Tak uszkodzone e90 pre LCI kupisz za 5 - 6tys Euro
-
E90 320d VIN: WBAVG91090A346642
Bronx_l odpowiedział(a) na zawiszowiec temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażA jaka cena i jaki przebieg??
-
E90 LCI 335i 2009 WBAPM77579NL87978
Bronx_l odpowiedział(a) na PPGG temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażDeska jest z pakietem schowków a auto nie ma go w VIN
-
E90 LCI 335i 2009 WBAPM77579NL87978
Bronx_l odpowiedział(a) na PPGG temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażDeska zmieniona więc pewnie "dzwonik" z przodu :)
-
Przegląd ofert, opinie o aukcjach Allegro i Otomoto
Dla mnie auto jest raczej słabe... Wnętrze nie jest wymienione tylko obszyte ciekawe czy to prawdziwa skóra (wątpie) Kierownica albo gałka wymieniona, jak juz obszywali wszystko to mogli ten plastik tez obszyć. Kij w bagażniku: http://allegro.pl/bmw-118d-122km-2005r-skora-i3708983894.html Chyba po to by straszyć jak ten kierowca z BMW http://www.dailymotion.com/video/x17vaou To, ze producent zaleca wymianę dwmasu i koła pasowego nie znaczy, ze będzie do wymiany. Trzeba to sprawdzić na miejscu
-
E91 320d Wawa KY22747
Bronx_l odpowiedział(a) na mariokon temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażA może sprzedający posiada gdzieś oryginalny numer rejestracyjny z NL?? (warto zapytać) Może pomógłby w ustaleniu przebiegu.
-
E91 320d Wawa KY22747
Bronx_l odpowiedział(a) na mariokon temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażUchwyty na kubki są w VIN: S493A ABLAGENPAKET Zespół schowków Ale tak jak pisze 320si mają nakładki poliftowe
-
e90 320i Poznań Wbava71060pr93924
Bronx_l odpowiedział(a) na kapalek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPowiedz coś więcej, może daj te ekspertyzy dla potomnych. Co znaczy "bita aż pod szybę"?
-
e46 330xiT PF08641
Bronx_l odpowiedział(a) na Salwiusz temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPPGG kolejny tekst o sprężynach przy airbagu, który tylko mydli oczy (a Ty widziałeś to u mechanika - bo sam przecież nie przerobiłeś) - podjedź do mnie e46, e9x czy e8x z wystrzeloną poduszką a tak Ci włożę nową że nigdy nie zauważysz różnicy. ( a już na pewno nie na zdjęciach) Fakt sprężyny się naciągają ale da się idealnie włożyć nową poduszkę tylko trzeba się postarać
-
Uchwyt na kubki od Z4 do E90
Jak będziesz wiedział czy pasuje to daj znać, bo już drugi raz nie chce mi się wymieniać deski by dołożyć uchwyty na kubki. Też szukam jakiegoś sposobu, myślałem o uchwycie od 1er ale ten wydaje się być odpowiedniejszy
-
Przegląd ofert, opinie o aukcjach Allegro i Otomoto
Damian chyba musimy kiedyś razem usiąść do rudego alkoholu viewtopic.php?f=44&t=230406
-
Łańcuch rozrządu N47
Z powodu czysto ekonomicznego - "taniej kupiłem drożej sprzedałem" :mrgreen: :roll: To jeszcze takie czasy są :?: :8) Jeśli nie trzyma się auta zbyt długo to raczej się udaje :mrgreen:
-
BMW 320D 163KM, 2007 a 2010 różnice
Ktoś na pewno zmienił w nim wnętrze Rok modelowy 2012 :duh: :duh: A auto z lutego 2011 :duh:
-
Łańcuch rozrządu N47
Z powodu czysto ekonomicznego - "taniej kupiłem drożej sprzedałem" :mrgreen: